CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12
Return to list New
Author: IrvingLorenzo

IM SORRY -sesi luahan diedit-

Close [Copy link]
Originally posted by Mr.Forensics at 13-7-2006 04:57 PM

kahkahkah.
im just guessing but i never know whether patrick was okay or not.
but same goes to me.
aku pun harapkan pembuka thread dah berbaik2 ngan patrick.
uuuuuu

yer laa hope enchik ahmad patrick tu dah berbaik2 semula dengan irvinglorenjo (nama sengaja dieja dengan salah.. hikhik)

-sesi luahan ini telah diedit-

[ Last edited by  IrvingLorenzo at 17-7-2006 10:59 AM ]

weih pakcik......... ermmmm aku xtau nk ckp apo dah..

Reply #23 aGuiLeHa's post

[ Last edited by  IrvingLorenzo at 17-7-2006 11:00 AM ]

Reply #18 & #20 Mr.Forensics's post

-luahan ini telah diedit-

[ Last edited by  IrvingLorenzo at 17-7-2006 11:01 AM ]

[ Last edited by  IrvingLorenzo at 17-7-2006 11:01 AM ]

Follow Us
sometime irvinglorenzo, memang lebih baik lepaskan dari terus hold on.. memang bagus berserah jer dari bertahan dan ganggu hati sendiri.. memang baik kau, sudi minta maaf sampai begini sekali.. tapi.. bab memaksa hati manusia ni bukan jer perkara leceh, malah kadang2 boleh membazir masa dan air mata gak..

aku cadangkan kau (walau kau tak mintak cadangan, tapi sebab aku rajin nak menaip), lupakan patrick.. camne susah pun, LUPAKAN.. tak payah berhangan nak minta maaf lagi, tulis emel lagi, offline messages lagi, sebab terima hakikat, things arent going to be the same anymore.. aku bukan nak patahkan semangat kau, tapi its the fact of life.. terima jer la kesalahan kau tu.. at the same time, bukak tingkap kat rumah kau, tengok padang bola yang hijau tu, tengok orang lalu lalang, tengok muka parents adik beradik, gi pasar malam tengok orang jual2 barang dan SEDARLAH, patrick tu bukan everything dan silalah, MAAFKAN diri kau sendiri..

sekian, harap maklumat

Reply #27 Natalie's post

-posting ini telah diedit-

[ Last edited by  IrvingLorenzo at 16-7-2006 04:46 PM ]

irving, ko dh wat ke apo yg ko ckp kt aku dolu???

Reply #29 aGuiLeHa's post

buat apa makcik?? aku ckp nak wat apa??

Patrick...ko dah janji nak call aku arinie!!! ko dah janji nak contact aku balik....jgnla tinggalkan aku buat kali kedua patrick....aku tak kesah apa org lain nak kata!!! aku tetap nak berkawan dgn ko!!! jgnla merajuk lagi skali patrick!!! jgnla buat aku camnie patrick!!!aku mintak maaf patrick!! aku mintak ampun patrick!! tolongla patrick!!

ko tak kesiankan aku ke??tolongla hubungi aku patrick!!

[ Last edited by  IrvingLorenzo at 17-7-2006 11:02 AM ]

patrick, kat mana silap aku??!! aku igt ko dah tenang dah....aku igt ko dah ok dah...ko kata ko dah maafkan aku...di mana silapnya?? adakah aku nie terlalu pressing terhadap ko?? adakah ko naik menyampah sbb aku cam memaksa ko berkawan dgn aku?? tolongla ckp sesuatu kt aku patrick....let bygones be bygones..biarlah kita start persahabatan yg baru...

hidup aku kosong...sejak si patrick taknak kawan dgn aku...aku harap dia pulih sepenuhnya...aku sentiasa doakan dia pulih balik...aku harapkan persahabatan kita tidak terhenti camnie je..ko dah janji ko tetap suka berkawan dgn aku patrick...ko mahu kenal akan kehidupanku dan berborak2...ko dah janji patrick...aku harap ko tunaikan janji ko..ko bukan org jahat patrick...ko bukan penipu..ko manusia juga...aku manusia juga..buat salah dan silap..aku harap ko jgn abaikan aku camnie je...masa sudah suntuk patrick..aku merayu patrick..aku merayu..

x dpt balasan lg ke?kesian dkt u...tp tulah terlajak kereta blh diundur terlajak kata....xpe mgkn dia tgh amik masa nak maafkan u...hati kalo dah terguris amik masa nak baik blk..i pun prnh alami benda ni...it took me 3 weeks nak dpt kemaafan dr org tu n now dah msk 2 bln utk gain trust dia blk....belajarlah dr kesilapan....tulah yg tjadi bila hati tgh mrh...ckp x prnh fikirkan hati org lain...apply to everybody including me....:cry::cry:

Reply #35 suereen's post

dia kan...minggu lepas dah ok dah kot....aku mungkin tercakap sesuatu kt dia sampai buat dia marah kot lg skali....aku rasa hidup aku nie cam merana je sejak kawan aku dah taknak kwn dgn aku....dah sebulan lebih dah dia tak tegur....aku cuba tanya dia napa dia taknak kwn dgn aku...aku cuba hantar msg kt dia..tapi dia taknak balas.....aku dah tak kesah dah...biarlah semua kesalahan diletakkan atas bahu aku...aku tak berniat nak sakitkan hati dia...aku cuma nak berkawan dgn dia...

masa dahla semakin hari semakin suntuk...dia dah nak blah dah gi luar negara...tak tau bila dia nk kembali ke malaysia...susah la nak carik kawan cam dia tu....walaupun aku ada kawan lain kt bumi nie....tapi org mcm dia takkan jumpa utk kali kedua...aku betul2 menyesal kalo aku ada buat kesilapan kt dia...tapi takkanla takde ruang utk meminta maaf kt aku?? takkan takde ruang utk berkawan balik?? aku taknak la persahabatan kita terputus di tgh jalan camtu je...aku igt dia kata "ye la, nothingla...aku tetap suka berkawan dgn kau..."....

ntahla...aku kan...cam dah hilang fokus dlm hidup aku sejak kwn aku tu taknak kwn dgn aku...aku rasa selagi dia tak tegur aku dan berckp dgn aku balik...aku mungkin akan terasa kosong buat selama2nya......tapi aku taknak paksa dia kawan dgn aku balik...nanti nampak palsu pulak persahabatan tu...takpela...aku tunggu jela sampai akhir hayat aku kalau2 dia nak maafkan aku dan tegur aku balik....mana tau satu hari nanti hati dia terbuka utk berkawan dgn aku balik...aku taknak putuskan silaturrahim yg sudah terjalin dgn kawan aku tu...sedihla hidup nie....tak sangka hidup nie memberi pengalaman camni kt aku....tapi aku tak pernah menyesal berkawan dgn patrick tu..aku mmg tak pernah rasa menyesal....tak taula patrick pulak...berkawan dgn patrick adalah perkara yg paling best aku pernah alami dlm hidup...dan aku rasa sedihla dia taknak tegur aku dah.......aku dah tak tau nak buat apa dah...tiap2 ari aku berdoa supaya patrick berkawan balik dgn aku dan tegur aku balik...masa cuma tinggal lebih kurang sebulan je sebelum dia pergi selama2nya...

patrick...mmg dah takde peluang ke utk aku berkawan dgn ko balik??

dah la tu weh.. berdasarkan pengalaman, memang perit lalui saat2 camgini.. tapi kan, u get used to it satu hari nanti.. nak nasihat yang ala ala makebelieve pun, tak guna gak.. tapi suatu ketika dulu, masa aku dalam situasi yang akan akan nak sama, aku dengar lagu ni.. ambik lirik sikit jer la..

I can't pretend these tears
Aren't over flowing steadily
I can't prevent this hurt from
Almost overtaking me
But will stand and say goodbye
For you'll never be mine
Until you know the way
It feels to fly

:bgrin: jangan sedih2 ok.. one day, kau akan tengok belakang, dan cakap, buduhnya aku sebab nangis pada perkara yang sia2, macam aku sekarang :bgrin: take ur time, sebab hanya time yang akan heal semua semua tu

12
Return to list New