CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: DTECCONAN

UNDIAN AFMASUK SELEPAS DITUTUP

Close [Copy link]
:music: ;)

sebahagian daripada kata kata riak dan takbur forumer DTECCONAN

Sikit Lagi Nak Kejar Lotter

Nama        Peratus
Lotter        37
Rich        27 :clap:
Amirul        19
Diddy        8
Zila        5
Salima        2
Karen        1
Nora        1

p/s Tak sia2 aku abiskan beribu2 untuk undi Rich, harap2 dia ke final <-- labur dah jadi lebur !

AKU

Dah beribu habis ni, ingat nak labur lagi seribu la <-- riaknya.. kaya nyaaa

Wei, aku bukan sedara mara dia tapi aku undi dia

Naikkan lagi undi Rich.........keluar awal belakang kira, sebab pelajar lain pon main kotor <-- desperate sgt !

Nama        Peratus
Lotter        36
Rich        28 :clap: <--tepuk lagi tu.
Amirul        19
Diddy        8
Zila        5
Salima        2
Karen        1
Nora        1

Yes RICH dah dekat ngan Lotter. Kena abiskan lagi seribu ni <--tengok la riak nya orang itu...
Kalau RICH tak masuk, selama sebulan aku apply masuk GAM :lol  <--kata kata orang takbur.. aku nak dia TUNAI kan janji ni

Reply #62 adik_nazgul's post

:music: :cool: terima kasih kerana copy paste

Reply #62 adik_nazgul's post

camtu sekali riaknya budak tuh...  ye la tuh..beribu ribu.... patutla meroyan bagai nak gila bila rich tak masuk... wakakakkakaka.... undi tak mengena... marah la erk... wakakakkaka..lol ........ layannnnnnnnnnnnnnnn!!!

Thread ni aku report aje pada mod, kena kunci la sat lagi. dah la mengarut ngarut pembukak threadnya. memang ntah apa2 punya thread la ni. thread yg lebihnya luahan perasaan seorang yg dah kononnya dah abih beribu ribu untuk pelajar yg sudah pun di reject buat kali yg ke 2. wakakakkaak.... lol

Originally posted by DTECCONAN at 30-7-2006 06:14 PM
:music: :cool: terima kasih kerana copy paste

sama sama... :lol :lol ....

Follow Us
Originally posted by PengKid at 30-7-2006 06:17 PM
Thread ni aku report aje pada mod, kena kunci la sat lagi. dah la mengarut ngarut pembukak threadnya. memang ntah apa2 punya thread la ni. thread yg lebihnya luahan perasaan seorang yg dah kononnya ...

:setuju: ...

:nerd:

:lebai:

apa yg aku faham drpd dtecconan punya post.. he was juz being sarcastic...kan?
ke aku salah..?

Reply #68 mendonan's post

memang betul la tu. pengecut. tak berani cakap direct pastu risau sebenarnya apa orang pikir pasal post dia. Mod ayu pun ada sound tepet je. terbukti betui la tuh.

[ Last edited by  PengKid at 30-7-2006 06:23 PM ]

Originally posted by DTECCONAN at 30-7-2006 05:38 PM
Nak ker aku tunjuk teori yg lain2?

Sebelum ni ramai yang buat teori x ada plak orang bising2 padahal kadang2 tu lebih mengarut dan sampai nak fitnah Astro. Ader ker orang peduli, x ada? Orang a ...

ampunnnnn....

aku mintak maap laa kot ape yg aku cakap nih.....buat ko terasa ke aper ker....mintak2 x la....

aku tgok jer post pembukaan ko tuh...kluar jer pkataan 'PENIPUAN'......aku dah trbayang
ko dah dikuasai oleh satu prasaan utk memuaskan hati ko.....

dan ini juga mmbuatkan aku (maybe jugak porumer lain..mintak2 aku sorang je la...:lol) rasa ko x patut bukak
thread yg smacam meletakkan diri ko ditahap org lain mmandang rendah pada diri ko....

skali lagik maaf....ampun yaaa...:lol

aku bukan nk carik salah silap aper...just aku tgok thread nih mmbuatkan aku tertawaa sorang diri mmbayangkan ko...
bukannya aper....kita dah x patut memikirkan satu pekara yg betul2 diluar kawalan diri kita....UNDIAN tuh bukannya satu tahap yang mana kita boleh nampak secara relatifnya...so utk menuding jari kita kpd mana pihak utk mengatakan berlaku PENIPUAN dlm UNDIAN trsebut...amatlah DANGKAL pemikiran oleh AKAL yang NORMAL....

ampunnnnn....:tq:

btw...utk teori2 yg seblom nih...maybe aku pon jarang masuk.....atau trlepas pandang.....so lupakan je laaa...
ok....:tq:

p/s...tu je laaa....maybe kalo ko rase betol pd diri ko....aku pon mintak maaf.....

[ Last edited by  tanabe2287 at 30-7-2006 06:25 PM ]

Reply #70 tanabe2287's post

aku tak faham, tajuk aku tu Undian AFMASUK, dan tiap2 minggu aku paste peratus kat sini selepas abis Imbasan Akademi

ayat kat bawah tu anggaplah sebagai tulisan biasa sahaja, nak tengok reaksi orang sebab ramai yang kata Astro ni menipu kan, bukan aku nak kata tapi ramai yang kata sebelum ni
bila aku tulis mcm tu pon orang dah bising2 padahal sebelum ni pon diaorg buat mcm2 spekulasi lebih kurang jer

kalau MOD nak kunci, aku boleh edit ayat tu sahaja sebab sebelum ni pon aku dah buat benda yang sama mcm minggu ke-7 Kalau Lotter TERkeluar ada harapan undian Velvet naik kot. Masalahnya ada yang ambik benda ni mcm berat sangat.

...dah janganlah korang bergaduh pasal teori nie....yg penting aku tetap sokong Lotter & rich...dan sumer pelajar AF yg lain...tak sabar rasanya nak tengok Final.....

Reply #71 DTECCONAN's post

kalau ko edit pun ayat kat post pembuka tu aku tetap akan close sbb ko dah gado ngan semua orang kat sini ngan posting&#178; ko yg sinis tu..