CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: adik_nazgul

TIADA RAHSIA - 9.00 mlm, TV3 : Takde lah sampai juta jutaaaaa

Close [Copy link]
last sekali tu.. siti blushing...

...............pak besaq

ct malu2..hehe.dirog saja je panggil penonton spy kalau ct xnak jwb leh lah penonton jerit2 suruh jwb.kelakar gak tgk ally,awl2 dia mcm blur je atau gelabah sikit nak mulakan soalan.lama2 dapat gak momentum.er..nsuara ezlyn nyanyi lagu seindah biasa sengaulah..

Originally posted by TiepoT at 5-8-2006 06:35 PM
semakin hari semakin berseri?? aku tgk semakin lame muke dia nampak tue.....padan muke!!! ape hal ler plak sampai nak wat program khas untk dia nye wedding...eii come on laaaa!!! bukan kawin ngan a ...

tv3 yang nak buatlah.suka hatilah.kalo ko xnak tgk bnyk lagi channel yang menanti

SEmudah itu Siti jatuh cinta kat Datuk K ?? !!

Siti dedah kisah 慞ak Besar

pak besar..hehehe...

Follow Us
aku macam tak percaya siti cakap camtu ...

semudah itu datuk K menundukkan siti ???

dalam ramai ramai jantan, datuk K je yg berjaya cucuk hati siti nurhaliza ??
mana pegi jantan2 lain yg kononnya ramai hensem, berkejaya segala ??

tu la kan..aku pun pelik..aku rase kalau si fazley tu bagi strawberri ngan coklat pun die nak agaknye..tapi kan..aku rase meang taste ct macam tu la..ko tau kan ct kan suke richard gere..yang dah berumur macam tu die suke..so no wonder la kalau die pilih DK

aku tak tengok pon malam tadi, betullah tengok ct mcm nampak tua la sekarang, mcm padan je dengan datuk k tu, tak nampak sangat perbezaan dengan datuk k tu. sebab badan dia berisi kut nampak muka bertambah matang.

aku ingat dia jatuh cinta dengan datuk k sebab tengok datuk k tak tinggal sembahyang calon lelaki beriman. ni disebabkan bagi hadiah je huhuhuhu.

aku ingatkan disebabkan datuk k seorang lelaki yang beriman, ni s ebab hadiah coklat je kehkehkeh. pasal aper diaorg tak tahu ni kalau tidak mesti ramai bagi hadiah mcm tu. jenoh sebelum ni diaorg berfikir ct nak cari calon lelaki yang beriman rupa2 hadiah buah gan coklat je.

pak besar bukan pak imam

x tau lah aku apa nak jadi skrg....

ibu maksiat tulll. sampaikan media leka yg kat isreal duk serang org ISLAM..

wei itu masa saat romantik bukan cm mana ct jatuh cinta gan DK ler.... Tu lah jodohlah katakan ... aku peiok peminat di indoensia semua terima dan berfikiran terbuka but peminat dimalaysia takleh terima hakiakt langsung apalah....

Pak Besar?

Kat maner yg besar tuh? :hmm:

LynnDaBomb This user has been deleted
Originally posted by mawar_pinky at 6-8-2006 12:06 PM

tv3 yang nak buatlah.suka hatilah.kalo ko xnak tgk bnyk lagi channel yang menanti

Betul kata ko mawar. Aku heran kenapa si Azrinaz kawin dengan laki orang dan lebih tua (60 thn-kalau tak silap), orang tak kutuk lebih2 tapi dengan CT ni orang dengki sungguh.. Malu la skit, orang Indonesia pon doa yang terbaik untuk CT kalau sudah itu jodoh dia.. tapi di M'sia nih tak habis2 orang kutuk dia. Benci betul aku dengan manusia yang berhati busuk camni. Rasa tenteram ke hidup tu asyik mencela orang tak habis2...  

Reply #86 LynnDaBomb's post

mereka tu (anti-ct) hanya nampak kuat tapi pengecut sebenarnya...

mereka gak yg duduk barisan depan sekali utk tengok TV 3 pasal siti... prrrfffttthh...

Aku ingat semua anti CT kat sini jenis buta huruf atau jenis tak faham bahasa sebab thread ni "UNTUK PEMINAT SITI SAHAJA" tapi nak masuk dan kutuk sampai tak tahu thread mana khas untuk peminat CT yang tak menyeleweng SAHAJA.. Kat mana pon mesti ada manusia jenis hati busuk nih.. Fed up betulll..........

Originally posted by adik_nazgul at 6-8-2006 01:54 PM
mereka tu (anti-ct) hanya nampak kuat tapi pengecut sebenarnya...

mereka gak yg duduk barisan depan sekali utk tengok TV 3 pasal siti... prrrfffttthh...

Hahaha... Betul kata ko. Yang anti2 nih yang akan lebih busybody pasal CT dari peminat2 setia. Pengutuk2 nih memang banyak kat internet.. tapi peminat2 setia lebih banyak di luar sana yang tak pandai nak surf internet.. Silap2 yang anti2 CT nih yang awal2 skali nak attend CT's wedding day.. Tak malu betul.. Banyak yang jenis cakap tak serupa bikin. Tengok je lah 21.08.06,28.08.06 n 03.09.06 nih. Masih ramai lagi yang minat CT atau tidak? Kat internet nih pengutuk2 jer yang ramai? Ada sape yang sokong aku tak??? :ah::ah:

duitnya yang besar hehehehe

Originally posted by LynnDaBomb at 6-8-2006 02:17 PM

Hahaha... Betul kata ko. Yang anti2 nih yang akan lebih busybody pasal CT dari peminat2 setia. Pengutuk2 nih memang banyak kat internet.. tapi peminat2 setia lebih banyak di luar sana yang tak pa ...

lol!!! .....kalo xnak baca kutukan2 CT jgn masuk sini....kat sini ramai fanz dan ramai jugak anti2

p/s: ko silap!! fans CT bukan buta IT tauuuww:geram: xcaya masuk svoa lerrr

Originally posted by LynnDaBomb at 6-8-2006 02:17 PM

Hahaha... Betul kata ko. Yang anti2 nih yang akan lebih busybody pasal CT dari peminat2 setia. Pengutuk2 nih memang banyak kat internet.. tapi peminat2 setia lebih banyak di luar sana yang tak pa ...

aku 100% setuju !

ps: usah ko layan jayz tu... :ah: