CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: AyieBoyZ

Inilah citra Cahaya Cinta..

Originally posted by Moto BagE bOyaK at 4-9-2006 07:39 PM

betul tu, part sayangi daku tu macam lagu dealova aje...
tanpa dirimu...

tapi lagu cahaya cinta ni best jugak didengar.

kesian ko kerana mendengar....

Originally posted by Amiin_al_Kalam at 4-9-2006 08:13 PM

anti siti yg jenis berhemah pun ada masuk kat sini dulu-dulu...
komen pasal siti skit jer terus karatz sembur dgn gas pemedih mata...
sian kat budak-budak baru dah pedih mata tak leh masuk bo ...

bila ketiak ketiak karatz dah lemah mulalah derang berlagak mangsa (they are good at this Mek ET diorang ajar supaya selalu TERLUKA) pi...rah
:blah::kant::jeler:

wakakaka

LynnDaBomb This user has been deleted
Originally posted by Amiin_al_Kalam at 5-9-2006 09:26 AM

ohh mcm tu jer ker lu nasihatkan adik nazgul?
wa nampak mcm hanya sekadar melepaskan batuk di tangga jer...
come on la lynn... jgn bias... kalau dah rasa nak nasihatkan sangat nasihatkan la s ...

Wa bukan bias amin... cuma wa takut wa leter panjang2 tapi dia tak lalu pon kat sini.. Kan penat jer tu.. Wa harap adik_nazgul insaf le walau di manapun kita berada, walau di bumi manapun kita berpijak, sesungguhnya ALLAH sentiasa ada dan sedang memerhatikan kita. Jangan le kita asyik suka melihat kedukaan orang hari ni coz kita tak tahu bila pulak hari kita. Apalagi menggelar orang dengan gelaran yang tak sepatutnya...takut2 apa yang terjadi pada oranglain terjadi pula pada kita. Dan bagaimana pula perasaan kita kalau oranglain menggelar kita begitu? Sesungguhnya Allah Maha Adil kannn... Minta dijauhkan ler semua tu dari hidup kita sebab hidup nih masih panjang dan tak tahu bagaimana hari esok dan lusa kita. Hopefully adik_nazgul cepat2 bertaubat dari mengeluarkan perkataan yang begitu lagi kepada TZ atau oranglain dan minta ler ampun bebanyak kepada Allah kerana sesungguhnya Allah Maha Pengampun...

KALAU KITA MEMBENCI ORANG, MAKA KITA AKAN DIBENCI.. KALAU KITA MENDOAKAN YANG BAIK UNTUK ORANG, TENTU ALLAH AKAN MEMBERIKAN YANG TERBAIK UNTUK KITA...

Sama2 ler kita memesan untuk kebaikan.. Ok amin, harap lu tak kata wa bias lagi... dan wa harap lu tak slalu anggap diri lu jahat coz kita akan menjadi seperti apa yang kita fikirkan.. Harap lu jadi makin baik, ok...

Heh..heh...wa dah macam pakar motivasi plak...  :bgrin:

Originally posted by LynnDaBomb at 5-9-2006 10:58 AM

Wa bukan bias amin... cuma wa takut wa leter panjang2 tapi dia tak lalu pon kat sini.. Kan penat jer tu.. Wa harap adik_nazgul insaf le walau di manapun kita berada, walau di bumi manapun kita be ...

lu tak yah la risau adik nazgul tak baca leteran lu...
jap lagi bila dia masuk bod ni semer thread dan semer page dia selak...
tak pun kalau lu nampak dia online... lu tegur jer la dia dan bagi nasihat kat dia...

wa sebenarnya bukan la memandang karatz siti atau fans siti tu dgn cara tak elok jer setiap masa...
mana2 karatz siti yg terserlah sangat dgn sikap ketaksuban dia dan kebodohan dia... memang wa akan lanyak dan kutuk habis-habisan...

tapi bagi fans siti yg cerdik yg tak menampakkan sikap ketaksuban dan kebodohan yg melampau... wa boleh respek lagi...

contoh terdekat lu jer la... buat masa ni wa tak nampak lagi lu ni jenis yg taksub atau terserlah sikap kebodohan semata-mata utk memuja siti... maka lu belom layak utk mendapat kutukan dan makian dari wa lagi....

Originally posted by JAY-Z at 4-9-2006 10:15 PM
woi ...saper nak lawan tinju ngan aku jom arrr ..dlm porum bleh laa nak tunjuk hebat ,cuba turun padang sendiri tgk saper yg lebey hebat!! prtthhhhhhhhhhhhhhhhh

p/S: lately anti mmg ramai,so aku ...

Aku lupa nak suruh Spiderman tuh belit lidah ko sebab kekadang aku nengok ko macam pro CT tapi kekadang macam anti plak..! Yang mana satu ko nih jayz. Cuba2 ler ko tetap2kan pendirian ko tuh... Jangan cabang2kan lidah ko tuh menjadi dua...:hmm:

Originally posted by LynnDaBomb at 5-9-2006 11:05 AM

Aku lupa nak suruh Spiderman tuh belit lidah ko sebab kekadang aku nengok ko macam pro CT tapi kekadang macam anti plak..! Yang mana satu ko nih jayz. Cuba2 ler ko tetap2kan pendirian ko tuh... J ...

tak salah kalau dia jadi dua....
peminat tidak beerti kena memuji artis tu setiap masa...
peminat yg sejati lagi bijak adalah peminat yg memuji apabila artis tu membuat baik...dan mengkritik apabila artis tu membuat perkara tak baik....

kalau artis yg membuat benda tak baik tapi kita seperti mempertahankan artis tu bermati-matian... itu sudah tergolong dlm golongan yg fanatik...

jgn jadi peminat yg fanatik...kerana peminat fanatik hakikatnya di pandang rendah oleh masyarakat...

Follow Us
Originally posted by Amiin_al_Kalam at 5-9-2006 11:05 AM

lu tak yah la risau adik nazgul tak baca leteran lu...
jap lagi bila dia masuk bod ni semer thread dan semer page dia selak...
tak pun kalau lu nampak dia online... lu tegur jer la dia dan ba ...

Harap2 wa tak jadi mangsa mulut bisa lu la yer... :bgrin:

Wa tak suka saja2 nak cari pasal dengan orang tapi kalau orang naik atas kepala, sapapun marah beb... Macam kata pepatah BUBUAT BAIK BERPADA2, BUAT JAHAT JANGAN SEKALI... Wa nengok lu punya bahasa dah makin improve.. Harap2 tu lu dah makin cool la yer..

Originally posted by LynnDaBomb at 5-9-2006 11:13 AM

Harap2 wa tak jadi mangsa mulut bisa lu la yer... :bgrin:

Wa tak suka saja2 nak cari pasal dengan orang tapi kalau orang naik atas kepala, sapapun marah beb... Macam kata pepatah BUBUAT BAIK  ...

yer ker wa punya bahasa makin improve?
jap lagi bila masuk adik nazgul, harisbee, eddysheddy wa akan kembali mempuakakan bahasa jiwa bangsa kat dlm bod ni...

yer la...tiga ekor si polan tu dorang punya bahasa memang puaka pun... cuma eddysyeddy la yg nampak mcm dah insap skit skarang...

harap2 adik nazgul dan harisbee pun cuba utk improve dorang punya bahasa...

kalau lu terserempak dgn dua ekor makhluk tu lu ringan2 la mulut utk bagi nasihat secara jujur yer lynn....:bgrin:

Walaupun aku ni peminat CT,tapi bagi aku lagu yuckks!Melody best tapi liriknya memualkan."Sayangi daku,peluklah daku..." eeii...cam geli jer.Sekali dgr lagu ni cam Dealova la.

Originally posted by Nara_Gaara at 5-9-2006 11:27 AM
Walaupun aku ni peminat CT,tapi bagi aku lagu yuckks!Melody best tapi liriknya memualkan."Sayangi daku,peluklah daku..." eeii...cam geli jer.Sekali dgr lagu ni cam Dealova la.

dah tu kan lagu dr isteri kepada suami...sesuai lah dgn liriknye
bg org yg baru peringkat bercintan cintun..mmglah tak sesuai
tulah bezanye..

Bu_er This user has been deleted
Originally posted by eddysheddy at 5-9-2006 11:48 AM

dah tu kan lagu dr isteri kepada suami...sesuai lah dgn liriknye
bg org yg baru peringkat bercintan cintun..mmglah tak sesuai
tulah bezanye..

:setuju::setuju::setuju: lagipun lagu tu dicipta selepas die dah jadi isteri...ape salahnye...

Mmg la tak salah.Tapi tak perlu la nak nynyi in public.Aku yg fan ct pun rasa nak muntah,apatah lagi ntct kat luar tu.ct ni suka sangat buat sesuatu yg menjengkelkan.sabar jela...

whatever korg nak ckp pasal ct
aku ade telinga, aku dgr je la lagu2 yg aku suke...
minat ct atau tidak, hak memasing...

waaa! byk nye perkataan kurang sopan yg kuar kat sini.... ingatkan kat bod gossip jer....hehe... btw, my friend ckp, kerajaan akan
investigate forum2 yang ader kat Malaysia ni.... isu ni dibangkitkan kat parlimen... ini adalah berikutan khabar2 angin, gossip2 liar dan
penyalahgunaan bahasa yg melampau....

Originally posted by LoVE_BiTe at 5-9-2006 01:19 PM
waaa! byk nye perkataan kurang sopan yg kuar kat sini.... ingatkan kat bod gossip jer....hehe... btw, my friend ckp, kerajaan akan
investigate forum2 yang ader kat Malaysia ni.... isu ni dibangki ...

haku sungguh takut.Next!

Originally posted by Nara_Gaara at 5-9-2006 12:57 PM
Mmg la tak salah.Tapi tak perlu la nak nynyi in public.Aku yg fan ct pun rasa nak muntah,apatah lagi ntct kat luar tu.ct ni suka sangat buat sesuatu yg menjengkelkan.sabar jela...

ala, ntct ape ct buat pun menjengkelkan di mata mereka...toksah pk pasal diorg..byk2 bersabarlah ye..

Originally posted by eddysheddy at 5-9-2006 02:09 PM

ala, ntct ape ct buat pun menjengkelkan di mata mereka...toksah pk pasal diorg..byk2 bersabarlah ye..

murahan betul hujah (atau maybe rengekan) cenggini  no point. i mean haku pon boleh cakap

ala, ketiak2 karatz CT ape ct buat pun tak menjengkelkan di mata mereka...toksah pk pasal diorg..byk2 bersabarlah ye

Originally posted by peacefrog at 5-9-2006 02:12 PM

murahan betul hujah (atau maybe rengekan) cenggini  no point. i mean haku pon boleh cakap

ala, ketiak2 karatz CT ape ct buat pun tak menjengkelkan di mata mereka...toksah pk pasal diorg..by ...

kalau aku berhujah pun tiada gunanye...yg suke tetap suke..yg tak suke ttp tak suke..masing2 dah besar pjg..fikir2 sendirilah..

nape nk tggu org laen baek bru nk jd baek?
dan jjur aku ckp.. ni la 1st time aku jumpe org yg ngaku diri tu jahat...~

Originally posted by AyieBoyZ at 5-9-2006 03:58 PM
nape nk tggu org laen baek bru nk jd baek?
dan jjur aku ckp.. ni la 1st time aku jumpe org yg ngaku diri tu jahat...~

nape ek? tak baik camtu

[ Last edited by  eddysheddy at 5-9-2006 04:08 PM ]