CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: icelemontea

All About Pasangan Popla - Tok Ti.. poo Situ Sana Sini & Tok K..ertu

Close [Copy link]
hazel This user has been deleted
Originally posted by icelemontea at 8-3-2006 09:03 AM

umoq pun dah tua, bubuh bedak satu tabung pun, kalu dah gitu, senyum lagu mana pun.. gitu jugak la rgopanya.

hehe, aku bab tua tak mo komen ler, laki aku pun 26 taun tua dari aku.. aku nampak dia ensem jer walau tak pernah dia berbedak..

yg jadi persoalan dan kemeluatan bila sibuk dok cover dulu, tup2..
hehe.. malas nak cakap byk ler, sekadar nak memeriah kan thread.. last2 dia anounce ghupa2nya si anuar jeng ke, aznil nawawi ke.. hik hik..

kalau betul ct kata 'dia manusia biasa' so act like one..

kalu CT mengaku dr awal....apa agaknya yg korang nak kata kan....
alah korang...suka mengata...apapun mengata kan...betul tak?

Originally posted by harisbee at 8-3-2006 09:43 AM
kalu CT mengaku dr awal....apa agaknya yg korang nak kata kan....
alah korang...suka mengata...apapun mengata kan...betul tak?

buat apa pun semua tak kena......dah mmg NT...takleh nak ubah dah..

Originally posted by leotazz818 at 8-3-2006 08:28 AM

tapi menerima sajer perkara yg dah terang2 benar, dah masuk paper pon...

yg terang terang benar pun...semua NT terima ....hahahahahhaa

Originally posted by zizi at 8-3-2006 08:52 AM

wakakakaa!,,,...korang tak sedar ke perangai sendiri tu!!!!.....ingat korang tu baik sgt  ke?...kalau org baik korang tak akan kutuk org lain sampai peminat ct pun korang nak ku ...

good point....:solute:

SAH!!!!

Bukan gosip lagi bahawa Siti Nurhaliza sedang dilamun cinta. Tetapi persoalannya, siapakah jejaka yang berjaya menawan hatinya itu?

AKHIRNYA penyanyi wanita paling popular, Siti Nurhaliza mula berbicara mengenai cinta. Walaupun enggan mendedahkan nama jejaka yang berjaya menawan hatinya, gadis manis ini mengakui dia sudah dewasa dan cukup matang untuk membincangkannya.

“Ya, memang saya sedang berkawan dengan seseorang,” katanya ketika ditanya jika sudah ada lelaki yang berjaya menawan hatinya. Siti ditemui ketika menghadiri majlis ‘Breakfast With The Stars’ di Kuala Lumpur, kelmarin.

Terdahulu, dalam majlis Anugerah Bintang Popular Berita Harian (ABPBH) 2005, 26 Februari lalu, Siti dalam ucapannya selepas diumumkan pemenang kategori Penyanyi Wanita Popular berkata, “...terima kasih kepada keluarga dan yang disayangi.”

Kenyataan spontan itu mengundang tepukan gemuruh lebih 5,000 penonton di Arena of Stars, Genting Highlands. Malah, hos ABPBH 2005, Raja Azura sempat mengusik si jelita popular ini dengan kata-kata, “Siapa yang disayangi tu? Tak sebut nama pun!” Siti sempat mengerling nakal ke arah Kak Engku sambil menuding jari telunjuknya.

Esoknya, Hip juga dihujani panggilan telefon dan e-mel yang ingin tahu sama ada gosip cinta Siti dengan seorang ahli perniagaan bergelar ‘Datuk K’ ada kebenarannya.

Bagaimanapun, ketika ditanya apakah lelaki yang berjaya memiliki hatinya itu ialah ‘Datuk K’, yang sering dikaitkan dengan dirinya sebelum ini, Siti enggan menafikan atau mengesahkannya.

“Jangan risau... Siti pasti akan memberitahu semua bila tiba waktunya,” janjinya yang terus cuba merahsiakan identiti buah hatinya itu, walaupun selepas dipujuk wartawan.

Begitupun, sepanjang memperkatakan mengenai soal cinta, Siti cukup ceria dan sesekali kelihatan tersipu-sipu malu.

“Sebagai selebriti, saya akur ramai yang ingin tahu perkara terkini mengenai Siti. Cuma apa yang ingin saya tekankan, setiap jawapan yang Siti berikan adalah dengan kehendak Siti sendiri dan bukannya untuk memuaskan semua orang.

“Apa pun terserah kepada semua untuk membuat tafsiran,” katanya yang mengaku kadang kala agak tertekan dengan soalan berkaitan jodoh, namun dia sudah cukup bersedia menghadapinya.

Beberapa minggu sebelum itu, dalam majlis Malam Amal Kasih anjuran Ace Event Management Sdn Bhd, kehadiran seorang lelaki kacak yang kebetulan memakai rona baju yang sama dengan Siti menarik minat wartawan yang hadir membuat liputan.

“Tolong, ini majlis amal dan saya tidak mahu komen,” lembut nada suaranya yang menolak permintaan wartawan apabila ditanya sama ada beliaulah ‘Datuk K’ yang dikatakan bertakhta di hati penyanyi ‘idaman lelaki Malaya’ itu.

Lelaki yang dimaksudkan itu adalah Pengerusi Ace Group Company, Datuk Khalid Muhd Jiwa yang kemudian terus bingkas bangun beredar dan sekali lagi meminta media yang sedang mengerumuninya agar menghormati majlis.

Follow Us
Alamak.. betul ke cik siti kita ngan Datuk K...

Saya tidak tenteram - Datuk K

KUALA LUMPUR 7 Mac - Ahli korporat, Datuk Khalid Mohd. Jiwa, 47, berkata, beliau akan membuat kenyataan terbuka mengenai hubungan cintanya dengan penyanyi Siti Nurhaliza Tarudin, 27, tidak lama lagi.

Beliau yang juga dikenali sebagai `Datuk K' mengakui banyak pihak bertanyakan kesahihan kisah percintaannya dengan penyanyi terkenal itu sehingga membuat dirinya berasa `tidak tenteram'.

``Buat masa ini, biarlah saya berdiam diri dulu.

``Nantilah, saya akan panggil semua (media) cakap pasal benda ini... nanti-nantilah,'' katanya ketika dihubungi Utusan Malaysia hari ini.

Duda anak tiga itu mengulas pengakuan Siti Nurhaliza (kanan) semalam mengatakan hatinya sudah dimiliki tetapi tidak menyebut identiti lelaki pilihannya.

Penyanyi pujaan ramai itu membicarakan kisah percintaannya buat kali pertama di depan media setelah sekian lama berteka-teki.

Sambil mengakui dirinya semakin matang dan terbuka membicarakan tentang cinta, Siti Nurhaliza terpaksa berdepan dengan pelbagai gosip mengenai kisah cintanya.

Reply #141 hazel's post

wahhh....mesti ko manja giler ngan laki ko kan?
tak pun mesti laki ko manjakan ko giler2 punya....
heehehhheh...
takde masalah pun laki tua or muda...
yg penting laki kita sayang kat kita

Originally posted by zizi at 8-3-2006 08:52 AM

wakakakaa!,,,...korang tak sedar ke perangai sendiri tu!!!!.....ingat korang tu baik sgt  ke?...kalau org baik korang tak akan kutuk org lain sampai peminat ct pun korang nak ku ...

:kant: buat2 jadik org baik ler nie...?? org yg komen ct tak baik??? wakkakakkakaaaa
sudah ler budakkkkk

Reply #137 zizi's post

CT tetap di hati...

Aku setuju ngan ko.Dorank sibuk apasal?Dorank bli ke album2 CT?Heran..heran..Lom sempat kita bukak thread pasal hal ni,tetiba dorank dah bukak.Apa kes beb!!!!!Sume pasal CT dorank tahu.Mengalahkan fans CT plak.Apekehal ni???Tak abis2 dengki kat CT.Biarlah si lemon dengan labu2 nya...

bukan nak cakap apa, limau minat ngan CT tapi tak sangka dia cam artis lain jugak , kahwin lelaki yg kaya.? harap dia berbahagia.

[ Last edited by limau at 8-3-2006 11:35 AM ]

kawin le cepat kak siti oi....
tertutup la mulut semua org nanti....
baik karatz mahupun nt

Originally posted by leotazz818 at 8-3-2006 11:14 AM

:kant: buat2 jadik org baik ler nie...?? org yg komen ct tak baik??? wakkakakkakaaaa
sudah ler budakkkkk

org yg suka mengutuk tu..sah sah memang x baik....baik sapa2pun...

Hi!!!

semakin panas  aku tgk perbalahan antara NT-KARATZ-CT n KARATZ CT (yg diclaim oleh ntct)

mcm nilah......kalau diteruskan pasti semua org jadi ta betul , yerlah dikuasai oleh syaitan

AMIN n ICE n (NT-KARATZ-CT) akan sentiasa membuat statmnt provocative kpd CT.....sebabnya????
sebabnya sng saja.....depa mmg jenis MELAYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU ( ME-LAYU) yg suka tgk org lain SENTAP ngn stmnt diaorang dgn reply smtg yg ada kata2x kesat n sbgnya.....jadi depa nih akan rasa sgt2x TERUJA n SERONOK...yerlah it's natural laaaa

karatz-CT pulak ada yg betul2x tak leh terima bila CT kena hentam...ada yg ok jer...ader yg minat personaliti..ada yg minat sora...ada yg minat disbbkan faktor lain dan mcm2x lagi.....

Bagi aku...semua sama...tak dak yg perfect..tak tahulah kalau2x ada yg (INSAN-KAMIL) perfect kat sini...sampai ckp mcm2x.......Kalau CT nak HIPOKRITA pun aku KESOS...yg aku peliknya...sapa yg kasik CT award LINDUNGAN KAABAH lah..LINDUNGAN PUTERI KUALA LIPIHla...LAwaK3x......pendek akal betul....aku yg mmg minat ct (minat sora n muka sedap mata memandan) pun takkan berkata begitu...geli-geleman hamba......

plzzzla...ignore org2x mcm nih.....aku yakin kalu CT kononlah buat smtg yg mmg giler2x kau-kaulah---tak sabar nak tgk 1st posting oleh org2x yg suka tgk org lain wat tak elok.....hehehehe......oops terlebih pulak aku type nih....

Reply #152 mayutaka's post

takpe...terlebih type pun takpe...sini takde speed limit or posting limit

Originally posted by mayutaka at 8-3-2006 11:55 AM

Hi!!!

semakin panas  aku tgk perbalahan antara NT-KARATZ-CT n KARATZ CT (yg diclaim oleh ntct)

mcm nilah......kalau diteruskan pasti semua org jadi ta betul , yerlah dikuas ...

:setuju: ngan mayutaka...
sapelah yg bagi award segala putri tu ye?

Originally posted by mayutaka at 8-3-2006 11:55 AM

Hi!!!

sapa yg kasik CT award LINDUNGAN KAABAH lah..LINDUNGAN PUTERI KUALA LIPIHla

ntah la sapa kasi....bukan fan CT rasanya, sheila rusly kalau tak silap...tapi NTCT la yg over sangat guna istilah tue...

myradiana This user has been deleted
Rupanya, kudis dah menjadi barah.....
kesian-kesian....lol