CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: syura5008

suami takde perasaan cinta pd isteri

Originally posted by MelahJanda at 10-8-2007 12:42 PM
aji
pesal posting arini kurang umpph

suke aku la

Reply #81 ajinomotonosuga's post

masalahnya peminat ko kat luar ni dok pm aku tanya pehal posting ko tak best
tak cukop ti do kaaaa

Reply #47 syura5008's post

sayang tapi tak cinta, sorry too blunt tapi dia dah tak ghairah kat awak lagi, but to the other girl.

Originally posted by MelahJanda at 10-8-2007 12:50 PM
masalahnya peminat ko kat luar ni dok pm aku tanya pehal posting ko tak best
tak cukop ti do kaaaa

suka aku laaaa..aku tulis bukan untuk sapa pun, untuk aku jek

apa laa ko ingat aku ni dak mawi poyo tu ker..eh dia pi atas pentang senget montot sana sini kentut pun dapat duit tau melah

aku tulis besh keeeeee tak besh keeeeeee..aku dapat duit ke? ehh nenet ni pun aku bayo sundrik tau minah weiii ko tuuu aaa main opis punye eleeeeeeeeee

ko jangan naikkan darah aku minah...aaaaa aku mengamok kang..kecut ko :@

skandos kat opis ekk..
report jer kat HR.. sure kena buang keje.. paling koman pon transfer department.. :@

for me, kalu dah kawin... rasa cinta, kasih dan sayang nih semakin besar skop nyer...

suami selalunya mengharapkan isteri yg diidamkan.... tahu memasak... tahu melayan.. tahu mengemas... tahu segalanya.... yg mereka tak tahu betapa sgt kudrat seorg isteri....

back to your prob.... cuba muhasabah diri kat maner ader kurangnyer... mcm Ustzah Nor Bahyah ckp kalu nak tambat ati somi kena tambat perut nya dulu.... kengkadang bkn isteri x mencuba tambat perut somi... tp byk la alasannya.... krg itu, krg ini... sebenarnya... lidah diaorg dah terbiasa masakan si ibu..(except yg bujang jauh dr keluarga, nih kes senang ckit...)

kengkadang iron baju x licin pun blh pudar rasa sayang tu kot (ada kes b4-x ingat saper)... itulah bila somi expect to much b4 kawin...

pasal org ketiga tuh.... cuba byk2 berdoa... moga Allah terbalikkan semula hatinya pd awak Syura.... berusahalah... Allah pasti mendengar doa HambaNya...

Wallahualam.....

Rate

1

Follow Us
sampai hati suami ko ckp mcm tu..mcm dia tak sayang je lg kat ko..ader apa2 yg ko buat dia tak suka ke? atau dia memang saja cari alasan nak pasang lain...apa guna jadi suami isteri kalu tak de rasa cinta, sayang , rindu, hormat, tanggungjawab n jaga hati pasangan..tu semua penting

Reply #84 ajinomotonosuga's post

oo nak marah haku plokkk

tadikan ko kata ko sutun..so sutun kalo marah ke takut ke dia kuokan darah warna itam
ko kalo marah kuo kentut busuk ka aji

p/s: jgn mare aji hari jumaat penghulu segala hari
ngan janda manisssss pun nak marreeee

Originally posted by ajinomotonosuga at 10-8-2007 12:57 PM

apa laa ko ingat aku ni dak mawi poyo tu ker..eh dia pi atas pentang senget montot sana sini kentut pun dapat duit tau m ...

Bestlh abe aji ni..Agak2 karektor abe aji ni kt luar forum kelako ae...

takyah pujuk..takyah rayu...lagi dipujuk..lagik dirayu..lagik menjauh....wat selamba je kalau wa...lantak ko la bang...kalau dh bercinta-cintun nih...kompem wat apapun dia pandang sepi...dekatkn diri pd tuhan...

"Don't let someone become a priority in your life when you are just an option in their life.."

ingat cinta tuh satu anugerah bukan hak milik....kalau yr hb dh tak tahu hargai anugerah tuh..let him go...sbb hb bukan hak milik mutlak...dia akan dtg semula kalau mmg tercipta utk mu....

takyah gaduh2 dgn betina tuh....sabar & sabar & kuatkan hati...be strong k...

Rate

1

rupawan This user has been deleted
"Don't let someone become a priority in your life when you are just an option in their life.."

I MUST SAY THAT I AGREE WITH YOU

Originally posted by ajinomotonosuga at 10-8-2007 11:59 AM

tu kaa ko sarahh..haaa tenguk transformer banyak nauuu..ko jadik brutel cam mimik tu haaa..tapi tau brutel ko rang pun peyayang gakk..alaaaaaaaaaa pompuan ni, macam bakang tapak tangan aku je ...

again..

ini zaman, zaman siti nurhalijah.. bukan zaman siti nurbayah.. zaman orang main console game dah.. bukan main brick game lagik yea.. kesemua zaman nih melibatkan ketahanan strategi.. kekuatan fizikal dan ketahanan mental.. zaman serba serbi stress nih, masih dok layan perangai lelaki yang tak semengah, tak ke mana bang ajik oi..

nih haaaa.. laki sayng jerk tapi tak cinta kunun lah.. pun nak gegel apa kes?.. lembik sanggat ler.. ada pulak, sanggup simpan perasaan kerana musykil haaa tok laki ada affair ker idak ker.. nak tanya direct laki sendiri pun takut? mcm mana nak idup advance? mcm mana nak letak kedudukan kita kat tempat yang kita nak kalau hal sebegitu pun TAKOT nak tanya?

orang tak cinta tak per ler.. kita cinta cukup lah.. mestikah kalau kita cinta kat orang, orang tuh mesti cinta kat kita juga? mestikah kalau kita nak orang tuh bahagia, kebahagiaan tuh mesti bersama dengan kita juga?..

ntah ler.. aku boleh hidup dengan menyintai.. yet tak heran kalau orang tak cinta kat aku! cinta nih kan tak boleh paksa2.. kalau aku cinta kat orang, aku tetap bahagia tengok dia bahagia even tho kebahagiaan dia tuh tidak melibatkan akuk..

hahaha.. entah apa ler aku merapu petang2 nih

Rate

1

ahkak mimik kutbah macam macik pidah ajis laaaaaaa

Originally posted by ajinomotonosuga at 10-8-2007 11:59 AM

tu kaa ko sarahh..haaa tenguk transformer banyak nauuu..ko jadik brutel cam mimik tu haaa..tapi tau brutel ko rang pun peyayang gakk..alaaaaaaaaaa pompuan ni, macam bakang tapak tangan aku je ...

Lecehlah Aji nak merajuk bagai semua ini. Dah kalau dia kata tak cinta kat kita tapi sibuk bercinta dengan perempuan lain, senang je, buat pilihan, dia atau saya! Sudah, habis cerita. `Apa barang nak kecil2 hati nak merajuk bagai, merayu memujuk jauh sekali la...Sorryyyy la romeo, gue bukan stok reject la. Sekali dia tak sudi, 6 kali saya pun tak sudi. Dari mengenang nasib yang tak dicinta suami, baik buat benda lain yang menguntungkan diri. Macam la dalam dunia ini suami tu seorang je yang ada. Berlambak lelaki kat luar tu, cari je BF baru. Habis cerita. Yang penting hidup kena happy.

Originally posted by syura5008 at 9-8-2007 09:13
aku nak mintak pendapat sikt

aku dah berkahwin lebih kurang 4 thn. tak de anak lagi.
Masalahnya sekarang hubby aku dah takde perasaan cinta, kasih & rindu kat aku.
Hubby aku cakap perasaan  ...
...pada aku lah ek...rasa cinta nie anytime bley hilang dan pudar...

...tapi...perasaan sayang nie...akan senantiasa lekat di hati...

...mungkin jugak laki ko dah de pompan lain...cinta dan rindu dia dah beralih kat pompan tu...but...dia tetap sayangkan ko...dan besar kemungkinan dia takkan lepaskan ko...

Originally posted by sarahmirza at 10-8-2007 07:19 PM

Lecehlah Aji nak merajuk bagai semua ini. Dah kalau dia kata tak cinta kat kita tapi sibuk bercinta dengan perempuan lain, senang je, buat pilihan, dia atau saya! Sudah, habis cerita. `Ap ...

eleh iye ke nak kasi warning kang meraung plak

Originally posted by ajinomotonosuga at 10-8-2007 12:57 PM

apa laa ko ingat aku ni dak mawi poyo tu ker..eh dia pi atas pentang senget montot sana sini kentut pun dapat duit tau m ...

uuuuissssssssshhhh...garangnya abe aji hari ni....

Originally posted by syura5008 at 9-8-2007 09:13 AM
Sebenarnya apa masalah hubby aku nie ye.

Or should you asked yorself........"aper masalah aku ni eh??"

Originally posted by blackmore at 10-8-2007 08:30 PM
...pada aku lah ek...rasa cinta nie anytime bley hilang dan pudar...

...tapi...perasaan sayang nie...akan senantiasa lekat di hati...

...mungkin jugak laki ko dah de pompan lain...cinta d ...

Sayang sepenuh hati.....cinta sumpah aku tak tahu  erti......takleh lasting kah Richie ?????????

Originally posted by syura5008 at 9-8-2007 09:13 AM
suami takde perasaan cinta pd isteri

aku nak mintak pendapat sikt

aku dah berkahwin lebih kurang 4 thn. tak de anak lagi.
Masalahnya sekarang hubby aku dah takde perasaan cinta, kasih & rindu kat aku.
Hubby aku cakap perasaan tu hilang masa mula2 kita org berkahwin. Dia cuma sayang kat aku je skg

Sebenarnya apa masalah hubby aku nie ye.

masalah somi ko ialah dia x cintakan ko.....dan masalah ko ialah ko pun x tau naper dia jdk camtuh ekkk.....pendapat aku dr ko pk byk2 pasal ni baik ko pk pasal mender lain.....