CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: alongee

About Mat Rempit & Minah Rempit - Update - Mat Rempit Langgar Polis! page 27

Originally posted by Lina66 at 29-10-2007 09:31 AM

Why org Malaysia tak HELPFUL?    

Takut kene balun balik dgn Mat rempit ker?

kena tengok keadaan oooo....

Reply #516 bacteria82's post

ISA jer mat2 rempit ni, memang mengancam keselamatan umum :@ :@ :@

ni tak, ISA digunakan pada orang yang langsung belum terbukti bersalah :cf:

macam mat rempit, dah terbukti pun bersalah, dengan polis sendiri pun diorang tak heran

[ Last edited by  tag_f1 at 5-10-2008 02:40 PM ]

Reply #522 tag_f1's post

SETUJU!!! :@

seluruh dunia ada org2 mcm ni, kat negara arab yg kononnyer ISLAM..pun ada gak yg jenis mcm ni....cuma kat malaysia....dah mula berjinak2 ngan jenis perangai2 ala2....jahiliah.....REMpit2 ni semua nya jenis GENG2 punya.... sebab tu, individu2 x berani nak lawan ngan org mcm nih..... lain la kalau geng2 tu lawan ngan geng2.....

ape2 pun...kat sabah masih belum ada kes teruk mcm ni....(walaupn x dinafikan mmg ada)....tapi kat semenanjung dah ssemakin parah.........nak harap polis........staff polis ni cukup ke..nak tgk2 jalan2 kat semenajnung tu.....bukannya kecik...kan........harap2 je org AWAM dpt tegok...ambik GAMBAR pakai HP....hantar ke TV....baru la....cepat tindakan.....

Reply #524 biosfree's post

ni semua pengaruh citer gengster hongkong "Young @ Dangerous" tu ler gamaknya...:kant: :kant: :kant:
pukul orang beramai2, kalo sorang sama sorang kecuttt, bukan berani pun :@

Reply #524 biosfree's post

sebab tu perkara serius macam ni, pihak berkuasa kena amik tindakan tegas dari awal lagi,
kalo dah merebak dan jadi satu organisasi tersusun macam gengster seperti sekarang, jangan haraplah ianya dapat dibendung lagi..

macam api, kalo api menyala sikit kena terus dipadamkan, jangan biarkan ianya merebak dan menjadi besar, bila dah terbakar susah nanti...

[ Last edited by  tag_f1 at 5-10-2008 02:51 PM ]

Follow Us

Mat rempit-Harus ditembak mati saja

Aku dah byk bace perihal cerita pasal Mat Rempit nie..makin menjadi-jadi perangai mereka...sebelum nie kes kat petrol kiosk..belasah org sesuka hati..nie latest..mamat cina nie plak kena pukul...walaupun bangsa lain..tapi itu tak penting..yg penting skang nie..perangai Mat Rempit nie makin menjadi-jadi...aku cakap terus terang..dlm keter aku dah stanby parang panjang 2 bilah..unless kalau aku dgn org rumah..then aku try escape..tapi kalau aku sorang..mmg aku lawan..biarlah 30-40 org..mati pun takper..sebab ajal kat tgn Tuhan..tapi aku akan pancung kepala mana yg sempat...

Mat Rempit nie boleh dikatekan 100% dari golongan Melayu Bangsat, Pu.kimak, dan Melayu S.ial!!! kalau aku jadi KPN, mmg aku arahkan SB kalau jumper jek tgh buat kes..tembak mati jek smer..tangkap pun buang masa..simpan lokap kasik makan free..lagi suker..lepas nanti..buat balik..anggaplah mereka nie sebagai antara penjenayah berbahaya..SHOOT TO KILL ORDER is the best method nak ajar mereka nie..

Kes terbaru di Harian Metro..

Pekerja restoran parah diserang 2 Mat Rempit guna buku lima
[table=90%][tr][td]Quote:[/td][/tr][tr][td]KUALA LUMPUR: Seorang pekerja restoran menghadapi saat getir lebih 20 minit apabila diserang dua Mat Rempit yang menyerang dan memukul kepalanya menggunakan 慴uku lima

musti mangse ni tgh berjuang bersame dap n aljubri menghapuskan speciality melayu n islam di mesia ..tu pasal kene henjut...

Rate

1

Balas #1 Narutah\ catat

mase aku balik kampung dekat2 tgh mlm...aku tgh agk laju bawak kete sebb nak cepat sampai..tup2 ade sebijik motok terus lipat depan umah aku...[edited] [edited] ...kalo terlanggar sape susah...sekali nak elak aku ngan family plak terbg...rupenye tu baru sorg..bile kat depan...beratur tunggu kiri kanan nak star game kononnye...:@

[ Last edited by  DTECCONAN at 24-11-2008 03:05 PM ]

Originally posted by Narutah at 23-11-2008 08:30 PM
Aku dah byk bace perihal cerita pasal Mat Rempit nie..makin menjadi-jadi perangai mereka...sebelum nie kes kat petrol kiosk..belasah org sesuka hati..nie latest..mamat cina nie plak kena pukul... ...

Penguatkuasaan tk kuat..
teringat aku waktu pembunuhan Ketua Polis Satu daerah kat Johor, punyala 'mengamuk' semua polis, boleh dikatakan satu johor semua jalan kene roadblock, minggu tu lar paling aman sebab takde budak2 berani merempit.
aku rse boleh sgt polis nk hapuskn mat rempit ni...tapi entahla, ape lagi reason diorg utk tk banteras...

btw: narutah, setakat ni tkde problem ke bwa parang panjang dlm kereta, tak silap, yg aku dgr kalu polis check kete tu susah lak nnti.

mat rempit ni dia punya perangai kalau sorang tak best, bila ramai2 mula lah naik kepala. jalan kitorang punya, undang2 tolak tepi

Reply #5 batmana's post

takut? aku bawak motor pun bawa parang selamba je, parang panjang orang kelantan panggil kelewang. libas2kepala mat rempit mau tercabut ni!:@

aku memang takut kalo terserempak dengan mat2 rempit ni time drive sensorang. tapi dalam hati aku pernah nekad, kalau ada yang cuba nak buat hal dengan aku, memang aku langgar je terus sekor-sekor..

tapi setakat ni memang belum terserempak lagi dengan manusia-manusia bermasalah nih. taktau la lepas-lepas ni..

bodoh mat rempit nehhh
ari tu bf aku cete, kwn kiterang budak iran. dierang stop kt petrol station, pastu bf dia pi counter nk byr. tetibe tgh byr dia dengar gf dia hon2 kete. tgk2 rempit duk kerumun kete dia!   pastu dia mengamuk la, psl mat2 rempit bangsat tuh nk bwt hape kt gf dia(gf dia mmg cantik) dia rembat con yg kaler oren tu baling kat mat rempitz tuh, dia lari masuk kete amek teaser. mat rempit kan bodoh kan, dia tgk bende tu dia gelabah. pastu dia dengar budak counter tu call polis terus derang cabut. memang hangin tul kawan aku time tuh.
aku yg malaysian neh malu nak mampos ngan mat rempit   bangsat negara. sejak ari tuh, bf aku terus beli teaser n ajar aku nk gertak in case kalu dia tak de, aku drive balik umah mlm2. aku tak berani sampai sekarang nk isi minyak mlm2

biasa la perangai melayu2 bangsat mmg tak semngah....
kalau kat donia neh tinggal melayu bangsat dan yahudi..aku rela berkawan dgn yahudi drp melayu2 bangsat laknatullah neh...
geli aku tgk makhluk2 malyu bangsat neh.,....mcm hina dan keji sgt...
kat kL ni oun bersepah makhluk2 melayu bangsat..rimas jer

mat rempit
1. langgar undang2 jalan raya
2. membahayakan pengguna jalanraya lain
3.sex bebas, main ngan bphsia, gang bang ramai
4. rogol orang
5. hisap dadah, minum arak, pil kuda, syabu etc

kalau ditawar bounty hunter bagi satu kepala mat rempit, aku la yg mula2tebas diorang ni:@

aku  mengharapkan kematian tragis utk semua mat2 rempit melayu bangsat...

ni mmg spesis s.ial..... menyusahkan jer.... kalo dapat peluang langgar je....:@

wow...ganaz2nya posting lu owg nih..mak pak pun salah...tak peduli kat anak2,tu pasal jd seetan.