CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: gilagila2

Berpura-pura baik depan suami

Errrrrrrrrrrrrrr..

Originally posted by nidzrain at 2-12-2007 02:01 AM

wah ko.... tetau jer..... ader pengalaman ker.....

Memang pun..abg night tak minat pakai spenda...

kalau kahwin sekejap bolehlah berlakon..soalnya nak berlakon sampai bila?

Originally posted by manakautau at 2-12-2007 03:46 AM
hidayah ader jual kat 7-11.....dalam bentuk serbuk atau tablet.......tak mahal...hang gi lah belik....

ye ke ada jual?? x tau lak aku....

pergh... seram sejuk baca pengakuan cik puan gg nie.... dunia semakin keakhir zaman.....

sekarang ni gg still berhubungan ngan ex-bf lg ker?..kesian kat hubby u kena main2 ngan u...tak baik tau..nnt bila u sembahyang(time hubby ade), try ler berdoa supaya dibukakan pintu hati gg utk ikhlas dlm setiap ibadat yg dilakukan...mudah-mudahan diberi hidayah dari-Nya

Originally posted by lavender23 at 2-12-2007 04:48 PM
sekarang ni gg still berhubungan ngan ex-bf lg ker?..kesian kat hubby u kena main2 ngan u...tak baik tau..nnt bila u sembahyang(time hubby ade), try ler berdoa supaya dibukakan pintu hati gg utk  ...

terima kasih lavender. tersentuh hati saya.

Follow Us
Originally posted by gilagila2 at 2-12-2007 05:59 PM

terima kasih lavender. tersentuh hati saya.

hati jer? nenen tak tersentuh gak?

buat lah apa apa gg

sememangnye ko gila

eeeeerrrrrr

gila seks

biasalah ibilis sentiasa menghasut manusia hingga nafas terakhir..so still leh taubat selagi ada waktu..

hahaha... korang percaya ke cerita-cerita gg2 ni? dari dulu aku tengok die ni, suka mereka cerita. Nak menarik perhatian kot.

Sorilah GG2, aku tengok thread

[quote]Originally posted by lipans at 3-12-2007 10:05 AM
Sorilah GG2, aku tengok thread

gie, ko ni kahwinpun belum, mereka-reka cerita dahsyat-dahsyat juga ye.dapat idea dari FD ini ke? tau kopun macam diari kot, saja nak cari idea buat homework utk skrip.

yang pasti memang cerita ko dlm thread ni rekaan semata-matakan. dengan aku, ko tak boleh tipu, akupun sudah belajar dgn kawan aku tu bab-bab scan ni.

Reply #5 gilagila2's post

hidayah tak datang jika kita tak berusaha mencari nya...

Reply #55 intanterpilih's post

err scan ni macam scan antivirus ke? huhuhu... intan, aku harap ko sedar apa yg ko ckp ni.. ko berceramah, cerita psl dosa hati etc.. ko rasa tak salahke nak scan2 org tu? itu kerja Allah.. betul tak? bab gg ni, takyah scan tau dia saje nak hangat thread FD ni...

dan aku rasa ini dah masuk bab paranormal dah.. siap boleh scan2 ni.. setahu aku, hanya Allah sahaja yg Maha Mengetahui.. manusia ni hanya tahu sekiranya dia diberitahu atau dia nampak dgn 5 deria dia... bukan begitu?

Originally posted by LostSoul at 3-12-2007 11:10 AM
err scan ni macam scan antivirus ke? huhuhu... intan, aku harap ko sedar apa yg ko ckp ni.. ko berceramah, cerita psl dosa hati etc.. ko rasa tak salahke nak scan2 org tu? itu kerja Allah.. betul ...

lostsoul, kat luar tu, orang smpai buat bisnes lagi. pernah dgr REIKI?. pernah dengar As Syifa ?. Mereka tu semua guna kaedah SCAN.

memang semua kerja Allah. tapi Allah bagi ALAT untuk manusia membantu sesama manusia sama ada maknawi atau materi.aku rasa depapun tak kata apa yang mereka SCAN itu tepat 100%, tapi itu kaedah mereka untuk berusaha dan berikhtiar. dah le lostsoul, aku ni sekdr nak berlawak-lawak dan main-main dengan si gie, bukan seriuspun. aku rasa sigiepun, mesti gelak dgn aku punya usikan kat dia tuh..

[ Last edited by  intanterpilih at 3-12-2007 11:26 AM ]

Reply #58 intanterpilih's post

bukan provoke.. seperti ko mengingatkan kitaorg kat sini ha.. akupun sama2 mengingatkan... yelah, aku mengikut saranan ko, bukan setakat makan gaji, tp keje ingat mengingat ni tanggungjawab semua.. bukan begitu? bagi aku, scan2 ni esp psl org tu ada affair, or ni la nonsense.. unless menggunakan kebolehan utk mencari anak2 yg hilang, membantu org lain.. aha.. itulah cara terbaik menggunakan kelebihan yg Allah kurniakan, bukan gitu intan?

akupun heran.. ko tulis menyindir2 kat org takpe, time org buat ko, naik sheikh pulak.. pelik betul!! hmmmmmm

Originally posted by LostSoul at 3-12-2007 11:25 AM
bukan provoke.. seperti ko mengingatkan kitaorg kat sini ha.. akupun sama2 mengingatkan... yelah, aku mengikut saranan ko, bukan setakat makan gaji, tp keje ingat mengingat ni tanggungjawab semua ...

tq lah kalo mengingatkan.aku perasan, bia aku buat lawak, org igt aku serius.padahal, itu cara aku mengusik. akupun tau, aku sudah masuk kwsn ko org dgn aliran baru, jadi buat permulaan mesti ada sedikit vibration. itu biasa. aku tulis benda2 aliran baru sebb nak bagi balance kat FD ni. adalah strategi aku utk permulaan itu yg menimbulkan vibration.wakaka.