CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: bride_groom

bf kuat sex. tlg aku..

dah kena rejam belom org ni

kawen je

bab kewangan takyah cite, klau x ckup konpem ade org len support, dun wori... k

wei!tolong aku.....couple aku nie giler sex lebih la.....cam ne nak wat????

da lama ke korang dok 'ringan2' nih? setiap kali jumpa??seminggu bper kali jumpa??adakah setiap kali jumpa setiap kali tu lah 'ringan2'??

kesimpulan dari aku,

hadkan perjumpaan korang...sebulan sekali, boley

Reply #183 stokin's post

Ditch him ...

perempuan perempuan..brape kali aku nak cakap...

fitrah lelaki mmg pandai mengayat..

kalo pmpuan tak layan tak jadik jugak..

tepok sblah thangan takkan berbunyik..

so da tau kan balak kuat seks..kalo tak blah gak maknenye ko pon kuat seks gak laa..aparaaaa...

Follow Us
beringat sebelum kena, berjimat sebelum habis...
coz...habis madu sepah dibuang....
terlajak perahu boleh diundur, tergadai virgin tak de spare part...

(rasa cam karam singh pulak aku.. )

Originally posted by pesona1 at 25-12-2007 02:09 AM
beringat sebelum kena, berjimat sebelum habis...
coz...habis madu sepah dibuang....
terlajak perahu boleh diundur, tergadai virgin tak de spare part...

(rasa cam karam singh pulak aku.. )

errr...tapi skang virgin bley repair balikkan..

bride..sian ko yg dlam dilema ni ek.. ermm..klu jarang jumpe,nnti kang mesti ko tkut bf ko lame bosan ngan ko..kan?kan?

ala.ko try je mane yg baik..dah bnyak nasihat org kat cni bg ni ha..juz plih je mane yg terbaik..

klu die tggalkan ko sbb dia de bosan ngn ko xdpt itu,xdpat ini..jmpe pn ko nk jarang2kan..maknenye die kurang ikhlasla tu.. tp b4 tht ko terus terangla kat die knp ko wat ktusan cmtu..
mane yg lbih baik? ditinggalkan die tp membuat dose or meninggalkan dosa...

xpon klu die tggalkan ko gak, ko pkla.."xpela..redha je..at least xwat dose...
lgpun aku still virgin.. (pemikiran jahil.. )
ape2 pon gud luk k.. doa byk2 mtak dijauhkan segale kemaksiatan n kemungkaran..

Rate

1

Reply #1 bride_groom's post

awk kn ktkan semangat, iman kn kental.. awk dpt lawan ngan iman mu..  better tgglkan ja laki mcm tu, dia sebenarnya nak sex ja.. kalu btl la dia nakkan awk kan, dia takkan bt mcm tu kat awk.. pikir la sndr.. skrg nie zaman makin canggih.. manusia pun keinginnya makin canggih jg..

Reply #188 southern_wheel's post

skrg zaman canggih southen smu ada.. yg takde virgin pun ble adakan semula virgin mrk.. yg ptg duit mst ada n ckp..

kawin ajelah..kerja dah ada..jangan dah termengandung baru nak nyesal..keluarga malu..anak yang dilahirkan teraniaya..berfikirlah

Reply #188 southern_wheel's post

aku sokong sgt2 kate2 ko bro

zaman dah moden pe!

tuan rumah, aku rasa ko kena tahan diri dr berjumpa dgn dia utk beberapa ketika dan kalo berjumpa pun, biarla kat tempat yg ramai org, shoping complex ker sumthng like that dan waktu siang.

aku rasa dia pun syg kat ko, tinggal lagi dia tak dpt control nafsu bila jumpa ko. remember, it takes 2 to tango...kalo ko tak layan, dia pun x dpt nk wat apa2 kat ko. sekarang nih, ko jer yg dpt elak drp sumer maksiat nih berlaku lagi, dan lagi....dah ko pun selalu cair, so sentiasa la berlaku..

ko kena ingat, syaitan tu sentiasa berada diantara korang bila berdua2an...sampai bila korang nk ringan2?.....titik perubahan sentiasa ada, hanya menunggu masa jer....jadi, seblum korg sampai tahap zina, baik la ambil tindakan apa2 yg patut.....alasan tak cukup duit nk kawin, bagi aku mengarut! korang nikah jer dulu, simple2...majlis kemudian...pedulikkan apa yg org nak kata....kita mmg tak boleh tutup mulut org...

Thread created on Post at 6-12-2007 . Mintak2 lah kau masih virgin hari ni
Inilah masalah yang biasa kita dengar. Baik kau sound direct aja kat BF tu yang kau ni bukannya pelacur untuk layan batang b*tuh dia. Kalau sayang tu, buat lah cara sayang, bukan nak memancut sahaja :@

kira okey lagi masalah tuan rumah ni...
Aku penah dgr citer skandar terhangat drp member2 tpt keja... x tau betul ke x...

ada minah tu cerita dia sebijik mcm ni la... tp aku tak kenal dia la, tpt keja ni ramai org... dgr2 je skandal ni dr telinga ke telingan. dia kira dh masuk andartu (tp blom daftar kelab andartu aku! hehe!)... dlm 33-35 thn dh umur dia, susah nak carik jodoh.. skali ada laki org tu umo late 40s usha dia...

Dgr citer diaorg buat benda ni la... pelik gak, tapi minah tu dikatakan virgin lg... ntah camne ntah diaorg buat. So... kalo tuan rumah ada maslah yg mcm ni lg komplikated... yg laki org tu tak brani nk pinang pempuan sbb dia dh ada anak bini.

Ni kira tak sedar diri la... yg org tua jantan tu kalo kaye mcm Datuk K ke takpe la jugak.. agaknye bini dia kat umah x bleh serve yg mcm minah tu serve kot... ntah, x paham la apa yg lelaki tu nk... agaknya kuat sex kot, sampai bini tak larat layan... yg rugi pempuan tu la... skrg ni tak tau la camne nasib diaorg... takut pempuan tu dh kena tebuk jer akhirnya... emmm... minta dijauhkan.

Jantan mcm tu patut kena rejam sampai mati je. tp budus la pempuan tu tlampau syg si tua tu... kalo aku la, aku report polis sbb dia buat sexual harrassment... Gatai punye jantenn...tak cukup satu...

apapun gud luck kat tuan rumah... jalan terbaik, buat solat istikharah... kalo hati berat utk terus dgn dia, cuba baiki keadaan spt yg forummers lain suggest kat sini. Tapi kalo hati rasa lebih baik tinggalkan dia, just move on... maybe ada jejaka lain utk awak yg lebih baik dari dia..

It is all about sex......jantan tu amik kesempatan....kalau betul2 sayang bukan ini caranya. Betul tak?

dgr la nasihat aku.. stop the bad things u r doing now and get married.. aku byk wat dosa dulu and Tuhan bayar cash kat aku skrg for all the sin i have done..

dont do it again.. please.. for your own good..

:@ :@ :@ bf hang tu memang sayang kat hang ke?atau dai sayang kat body hang?.....sendiri mau ingat.......

come on la gal
ada sorang kawan aku dulu mcm nkorang ni gak la

asal balik date je dia suke cite apa yg dia buat time date
romen tu jgn cite la...dah kenyang dgn romen agaknya tiap kali date
seronok la kot!

tapi cuba pikirkan la..lelaki yang kita sayang dan akan kahwini tu akan jadi imam masa solat.
..how you gonna respect him when u both get married?
kalau awal dah tunjuk jln x baik...emm ntah la
Allah swt kalau membenarkan makhluk menyembah makhluk...Baginda junjungan mahu isteri sujud di kaki suami..TAPI suami yang membimbing dan soleh la
sib baik takbleh ( best jadi lelaki kan..! )

akhirkata..mengingati mati tu akan menghindar kita dr berterusan melakukan kemungkaran
Anda BOleh! hehe..( mengingati mati juge tanda seorang yang bijaksana- menurut ulama)