CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kaknoo

Bagaimana nak menawan kembali pasangan kita yang sedang beraffair

Originally posted by angeljolie at 13-12-2007 11:31 AM

hang haku rasa ok kot Mimik ... kalau dah selalu tgk diri sendiri tu insyallah ler ...
nih yang suka tuding-menuding ... aku dulu gitu jugak ...
last2 sedar sama-sama salah je yang porak p ...

belum tentu sentiasa ok angel.. kadang2 aku neh pun pandai hanyut jugak.. selalu gak terlupa

tapi tu ler.. memang ler kalau ada mana2 part yang tak betul tu, aku akan check diri aku sendiri dulu..

susah nak cakap pasal hati neh..

Originally posted by LostSoul at 13-12-2007 11:44 AM
wah wah.. dah dtg dah angin2 poem dia tu balik... huhuhu.. err pisang tambon tu pe? kalua goreng bets tak?

pisang tambon tu cam idun ajel..leborrrrrrr..montok2 gitu

guren tak  besh kut.. kalo pisang muda..potong ler nipis2..gaul garam and guren..makan masa ujann cam skang di malaya kendian kene kopi sambil tenguk movie king kong..uihhhh sedihhhhhhhh pasei king kong mati aaa..dia pergi duluuu gitu

andainya king kong pergi dulu...janganlah kao bersusah hatiii...

Originally posted by NURMIMIE at 13-12-2007 11:47 AM

belum tentu sentiasa ok angel.. kadang2 aku neh pun pandai hanyut jugak.. selalu gak terlupa

tapi tu ler.. memang ler kalau ada mana2 part yang tak betul tu, aku akan check diri aku se ...

tu laaa ko memang cepat anyut mimik aaaaaa..pantang nampak jantan macho macam broery marantika kee or macam rano karno ke aa or macam dicky zulkarnaennnn

aku susah nak anyut..pasal aku berattttt

Reply #100 bakawali_04's post

Mungkn juga teringat kat yang lama kalau yang baru indah kabo dari rupa...  Paling sadis kalau sampai gila talak...  Kalau nasib baik, yang lama terima kembali..kalau kurang baik bye bye hai hai..  Whatever la kan...Bakawali all the best to u n kids...jangan murung2 tau ..senyum n happykan diri...don wori time will heal..insyaAllah..

[ Last edited by  Lipton at 13-12-2007 11:54 AM ]

Reply #103 ajinomotonosuga's post

abe aji!!!! jgn tinggai daku!!! (sambil ngesat ayaq lioq, ayaq mata, ayaq idung terhambuq dgn lengan baju kurung..)

lapooo goreng pisang lak.. adehh

Originally posted by ajinomotonosuga at 13-12-2007 11:49 AM

tu laaa ko memang cepat anyut mimik aaaaaa..pantang nampak jantan macho macam broery marantika kee or macam rano karno ke aa or macam dicky zulkarnaennnn

aku susah nak anyut..pasal ak ...

waaaaa kadang2 time semput, hanyut gak bang ajik.. kalau gelora deras sangat, kadang2 tak terlawan.. tapi, memandangkan aku neh pandai dan handal berenang, sebelum jauh, balik jer ke pangkalan..

wa kan penyayang.. tuh yang susah tuh.. nowdays, ramai sangat jantan kurang kaseh sayang..

Follow Us
Originally posted by Lipton at 13-12-2007 11:50 AM
Mungkn juga teringat kat yang lama kalau yang baru indah kabo dari rupa...  Paling sadis kalau sampai gila talak...  Kalau nasib baik, yang lama terima kembali..kalau kurang baik bye bye hai  ...

thanz.. yup time will heal..
tapi parah jugak nak tunggu sembuh..
susahla.. pegi sana sini pun still nampak!!!
n yang x baper best.. dgr2 citer diorang nak kawin.. uwaaaa..
cheq abis edah pun belum...

Reply #107 bakawali_04's post

Gini jerlah...tak perlu mengharap kasih pada yang dah tak sudi...
Just let go slowly ok...

Reply #106 NURMIMIE's post

mimik, aku selamattt ada boya beso... kalau takdak.. mmg hanyut sbb aku mana reti berenang.. sbb boyalah aku slalu dpt sangkut2 kat batu dekat2 muara... ekekeke..

Originally posted by NURMIMIE at 13-12-2007 12:01 PM

waaaaa kadang2 time semput, hanyut gak bang ajik.. kalau gelora deras sangat, kadang2 tak terlawan.. tapi, memandangkan aku neh pandai dan handal berenang, sebelum jauh, balik jer ke pangkala ...

haaaaaaaaaaaaaaaaaa hahaha..ramai ek mimik jantan kureng kasih sayang.. lam FD ni ada ke imik jantan cenggitu??

pompuan emang cam tu mikkk.. jujur perasaan tapi jantan ni jumhur prahsan

sepandai2 boye berenang ...akhirnya kene tembak dengan shotgun di kepala..ciannnn kan?

uik
Originally posted by bakawali_04 at 13-12-2007 12:01 PM

thanz.. yup time will heal..
tapi parah jugak nak tunggu sembuh..
susahla.. pegi sana sini pun still nampak!!!
n yang x baper best.. dgr2 citer diorang nak kawin.. uwaaaa..
cheq abis ed ...

udah2 ler tu downgrade urseld bakalwali

ko ni baka wali or bakal wali.. mana leh sedih2..

ko salu berusaha buat oang lain happy sampai ko lupa happykan diri..ni selalu manusia miss buat aaaa mende ni lah..happykan diri

kalo diri tu tak happy..susah laaaaa camna lelain nak happy kan?

agaknya pompuan ni tecipta untuk sengsara banyak2 kut..dalam derita tu ler depa happy..agaknya gitu kut yer?

ko tu mude lai..banyok masa..enjoy idup , nyawa tuhan anugerah tu..buat apa leh buat mampu buat tahu buat..penuhukan lam otak mende2 kau boleh , positif..duk kenangggggggggggggg jek kang...kedingggg aaa sakittt badan tu haaa ok?

Reply #110 ajinomotonosuga's post

laa.. inna lillah.. mati dah boya sekoq.. cepat2, pi ambik kulit dia buat boot n beg tangan..

Originally posted by LostSoul at 13-12-2007 12:20 PM
laa.. inna lillah.. mati dah boya sekoq.. cepat2, pi ambik kulit dia buat boot n beg tangan..

aku jln2 dulu kat cairo, jumpa beg tangan yg ada kepala anak boya siap dgn gigi sekali..wakakaka. aku dgn kwn bantai gelak tgk begtangan tu. sape le sanggup pakai begtangan yg betul-betul ada kepala boya terseringai tu...wakakaka. joke betul..

Originally posted by ajinomotonosuga at 13-12-2007 12:15 PM
uik

udah2 ler tu downgrade urseld bakalwali

ko ni baka wali or bakal wali.. mana leh sedih2..

ko salu berusaha buat oang lain happy sampai ko lupa happykan diri..ni selalu manusia miss b ...

terima kasih la ye..
think positif.. think positif kan..
cuma mungkin sbb baru lagi.. tu yang sentimental tu..
x lama lagi new year..
azam baru laaaaaaaaaa....
banyak perancangan nak buat nie...

Originally posted by intanterpilih at 13-12-2007 12:24 PM

aku jln2 dulu kat cairo, jumpa beg tangan yg ada kepala anak boya siap dgn gigi sekali..wakakaka. aku dgn kwn bantai gelak tgk begtangan tu. sape le sanggup pakai begtangan yg betul-betul ada ...

eh aku lupa, kat cairo ke kat jordan ye...wakakaka. pelupa eh aku nih...

Originally posted by LostSoul at 13-12-2007 12:06 PM
mimik, aku selamattt ada boya beso... kalau takdak.. mmg hanyut sbb aku mana reti berenang.. sbb boyalah aku slalu dpt sangkut2 kat batu dekat2 muara... ekekeke..

ajer giler selamat pasal ada boya beso ek?

sure boya sekeliling ko tuh boya beriman.. buaya jahil kalu, abis ko di ratah2nya mcm kulit ayam KFC hot n spicy!!

alamak.. terliur lak nak makan KFC.. (kan.. aku dah kata, aku nyer ngidam neh, jangan percaya sangat)

Reply #116 NURMIMIE's post

ekekek.. mik, boya tu bukan buaya taw.. boya tu aku panggey pelampung... ekekekeke.. kalau boya, mmg tak selamat le.. KO lagi cepat even sebelum sampai ke muara..

Originally posted by ajinomotonosuga at 13-12-2007 12:10 PM

haaaaaaaaaaaaaaaaaa hahaha..ramai ek mimik jantan kureng kasih sayang.. lam FD ni ada ke imik jantan cenggitu??

pompuan emang cam tu mikkk.. jujur perasaan tapi jantan ni jumhur prahsan  ...

hiks...

kat luar neh memang ramai.. tapi dalam FD neh, tak ramai pulak yang test power kat akuk.. agaknya, dalam neh aku ala2 siti tanjung perak kot..   ada gak sorang dua yang hints mintak manja.. wa sergah terus kaput tak mau pm lagik..   mcm mana nak jalan sedondon ngan wa.. wa brutalius in d making of the unibers gituwww.. kunun2 larr.. dadadadaaaaaaaaaapatkah putik kan menjadi bunga.. bila cuaca selalu gerhana.. dapatkah kasih bersemi selamanya.. atau pun aku harus berserahhhhhh kepadaNya.. yang maha esaaa..

perghhh.. best gak layan lagu2 retro neh.. aku mcm nak masuk arena retro ler pulekkkkkkk

Originally posted by LostSoul at 13-12-2007 12:28 PM
ekekek.. mik, boya tu bukan buaya taw.. boya tu aku panggey pelampung... ekekekeke.. kalau boya, mmg tak selamat le.. KO lagi cepat even sebelum sampai ke muara..

owwwwwwwwwwwhhh.. boya!! kaler apa losol?.. kaler oren??

patut pun aku pelik.. awat ko bersangkut kat boya (yang aku sangkakan buaya) ahahahaha.. adehh

Reply #119 NURMIMIE's post

ekekekek.. kalau boya, aku suke kaler itam.. kaler oren.. mak aaiiii.. tu buaya, segala jenih shark leh nampak.. itam je la mik...

ko retro aa tgh2 ari nih.. makan kfc jom.. hahahahha