CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123Next
Return to list New
View: 5918|Reply: 53

datang tapi tak sampai

apa ye.. selalu  datang...     tiap2 hari  datang  .........tapi tak sampai sampai  pun!!!  

Rate

1

Reply #1 amazed's post

si beskot...jd dokter gigi...tiap2 ari dtg...tp xsampai2 klinik....

Reply #2 iamsairul's post

hish ko ni....nak nyakat si amazed tu je....tau2 je dia tgh ghindu kat beskot tuh...warghkakaka

Reply #1 amazed's post

duit gaji? hari2 tunggu xsampai akhir bulan juga sampai...

Originally posted by iamsairul at 13-4-2008 03:33 PM

walaupun jawapan ko tu kira menang utk citer hikayat merong mereng..... tapi aku salut ko punya kreatip...  meh aku citer sikit naper si beskot tak sampai2 kat klinik gigi dia...    dia selalu terkonar baring pergi masuk block fuego...  tu yg 'stuck' kat sana  tak sampai2 klinik dia...  aku tahu..ko pun heran.. tapi jgn heran.. mmg depa bedua ni..pelik sikit.. dating kat tepi tasik..suka tengok lembu goyang bontot...  aku pun tak tahu lagi la camana nak tulun depa ni... dah hangus dah.. tak dapek den nak nolong lagi dah..  

terai lagi..  klu no 69 : salah satu title james bond movie.  ishhhhh kire besar klu tu..

Originally posted by fuego at 14-4-2008 06:41 AM
hish ko ni....nak nyakat si amazed tu je....tau2 je dia tgh ghindu kat beskot tuh...warghkakaka

aku sekeh budak 3 bijik ni kang...  LMFAO..    aku ghindu agama2 religious religious aje dgn beskot..... spt ghendu nak solat jemaah  puasa sunat isnin khamis samer2..  sumer... tak mcm ko.. ghendu yang 'lain'.... ish ish ishh     

Follow Us
Originally posted by fuego at 14-4-2008 06:59 AM
duit gaji? hari2 tunggu xsampai akhir bulan juga sampai...

LMFAO... baguih jawapan ko nih.. tapi  gaji ko bukan tak sampai... ko yang mintak advance  masa 15hb.. jadi tak dapat sampai ler akhir bulan tu..  

terai lagi...

klu nombor 67+2  : bila nak puasa ko musti sebut benda tu...

Originally posted by amazed at 14-4-2008 12:38 PM

walaupun jawapan ko tu kira menang utk citer hikayat merong mereng..... tapi aku salut ko punya kreatip...  meh aku citer sikit naper si beskot tak sampai2 kat klinik gigi dia...    dia selal ...

Alaaa... amazed ko dr ari2 nk menafikan hubungan ko ngn feugo. Bila mase plak aku nk g keje siggah opis si fuego nih? Bukan opis korang sebelah2 ker? 2 yang slalu kuar lunch sesame tuh..

Aku tau ko selalu "tarikh" ngn dia kt tepi loji penapis sisa kt kepong tuh. Xyahla ko nk  kaver2 lg....

Originally posted by iamsairul at 13-4-2008 03:33 PM

Wei aiyam, aku xterlibat dlm tekateki si amazed ni... Aku nasihatkan ko jgn bergaul mesra sgt ngn amazed nih. Dia 2 "laen" sket. Dgr2 citer dia nk carik anak ikan baru, dah bosan ngn feugo katenyer...

Originally posted by amazed at 14-4-2008 12:45 PM

LMFAO... baguih jawapan ko nih.. tapi  gaji ko bukan tak sampai... ko yang mintak advance  masa 15hb.. jadi tak dapat sampai ler akhir bulan tu..  

terai lagi...

klu nombor 67+2  : b ...

Amazed, awat riddle hampa kali ni kacang bebenor? X strdla aku nk jawab soklan nih... Aku dah penah tye tekateki ni kt cikgu tadika aku dulu...

Jwnnye datang bulan!!!! benar bukan? sebab 2la syik2 disebut olih org pompuan bile nk ramadhan sebab nk ganti pose takot xsempat.....

Bak mai hadiah aku ayam golek madu yg selalu jual kt Pasar Ramadhan Tmn Tun tetiap kali bln pose...

Reply #5 amazed's post

hahaha....
dasat gler...
hmmm...rasenye jwpn beskot tu mcm btol....
aku nak jwb daaa....tp segan....

Reply #9 BeskotCekelat's post

hahaha....minta maap la beskot....xsengaja....
nak tulis laen...tp taip laen....
tp aku rase jwpn ko cam btol...
kite tgk jwpn ko btol ke x....cpt amazed apa jwpn die....

Reply #8 BeskotCekelat's post

Alaaa... amazed ko dr ari2 nk menafikan hubungan ko ngn feugo. Bila mase plak aku nk g keje siggah opis si fuego nih? Bukan opis korang sebelah2 ker? 2 yang slalu kuar lunch sesame tuh..

Aku tau ko selalu "tarikh" ngn dia kt tepi loji penapis sisa kt kepong tuh. Xyahla ko nk  kaver2 lg....

bukan aku napikan ke apa ke..    fuego sundirik dah konpes kat aku... just 2 nites ago.. masa dia baru balik ber'tarikh' dgn ko kat tepi dam ulu langat tu.. sambil baring2 makan anggur mcm shek arab.. yanno yang baring pastu letak tangkai anggur kat mulut perasan org kayap segala..   dia kata... 'hatiku hanya untuk beskot.'  dek kerana aku dan dia sahabat baik dari kecik.. aku rasa luahan hati dia tu  ko patut ingat beskot..  jgn ko hampaskan arapan oghang..  

btw mmg citer fuego 'panasssssss' ... now aku tau ko handal gak bak kizz kizz ni ek.. no wonder fuego teruja..  bravo bravo..

Originally posted by BeskotCekelat at 14-4-2008 01:40 PM

Wei aiyam, aku xterlibat dlm tekateki si amazed ni... Aku nasihatkan ko jgn bergaul mesra sgt ngn amazed nih. Dia 2 "laen" sket. Dgr2 citer dia nk carik anak ikan baru, dah bosan  ...

alloooo purak purak dalam kayak ka...  aku still st8 wokey.... no konar konar  YET..  lmfao...    aiyam.. ko kena baek2 dgn beskot. .. dia tu bukan setakat cari anak ikan bilis ikan puyu.. anak great white shark pun dia blasah ... ko nampak dia cepat2 nyorok belakang pokok togey  wokey..   

Reply #14 amazed's post

sapa aiyam???aku kah....bler ku tkr nama???:@
hmmm....aku kn jaga diri ku...dan sentiase tidak akan berdekatan ngn sapa2 pon...kejadah:@  apa...
klu dpt $$$$ xpe gaks....wakakakak...

Reply #10 BeskotCekelat's post

Amazed, awat riddle hampa kali ni kacang bebenor? X strdla aku nk jawab soklan nih... Aku dah penah tye tekateki ni kt cikgu tadika aku dulu...

kacang kuceng.... kalu kacang sgt yg ko dok tanya chekgu tadika ko buat apa...  cuba tanya jiran ko mak melah tu.. aku pasti dia pun mcm akan ternganga krn tersangat kagum dgn soklan ridel aku yg canggeh ni..

Jwnnye datang bulan!!!! benar bukan? sebab 2la syik2 disebut olih org pompuan bile nk ramadhan sebab nk ganti pose takot xsempat.....

Bak mai hadiah aku ayam golek madu yg selalu jual kt Pasar Ramadhan Tmn Tun tetiap kali bln pose...

kejadahnya datang bulan.. mcm ko tau2 pulak..  ishhhhhhh ko penah dtg bulan ke.. beskot.. ...  ko nih tak yah tunggu ramadhan nak ganti... tunggu muharram 10 tahun pun tak ganti2...  aku ingat lagi ko tak puasa masa darjah 6 dulu  makan dlm jamban.. of all the places..chehhhhhh beskot.. ewwwwww       sorry makan kari.. kalu ko nak ayam golek madu tu.. nampaknya ko kena tergolek dulu ler...  then fuego sapukan madu kat toot  ko...  baru panazzzzzzzz  

klu no 66+3: senang klu ni.. pejam mata, tutup idung  mesti boley jawab... ---   bahasa melayu eja benda ni 2 cara tapi makna nye same..

Originally posted by iamsairul at 14-4-2008 03:32 PM
sapa aiyam???aku kah....bler ku tkr nama???:@
hmmm....aku kn jaga diri ku...dan sentiase tidak akan berdekatan ngn sapa2 pon...kejadah:@  apa...
[quote]klu dpt $$$$ xpe gaks
....wakakakak... [/quote]

kalu ko rapat dan baik dgn beskot... mmg dia bagi ko $$$  tapi  rupeee  ler...     now ko tau kan naper fuego baek ngan beskot... ghopa ghopanya  beskot  mem bribe dgn duit rupeee hasil cabutan gigi2 berloobang pesakit dia tu..  

Reply #12 iamsairul's post

tp aku rase jwpn ko cam btol...
kite tgk jwpn ko btol ke x....cpt amazed apa jwpn die....

betul???? beskot?? betul?? aku rasa ko silap letak  beskot dan betul dalam satu line...  dia tu mana pernah betul jawab..errr well ada la sekali dua tu.. tu pun lepas 4 taon aku tunggu jawapannya  dan dia tanya atuk dia jawapan tu..  tak aci tol..  

aku dah bagi  dekat ribu raban klu tu... terai lagi aiyam...

Reply #18 amazed's post

hahahahahaha....bkn datang bulan ker.....naseb baek xbtoll....ade chan aku nak teka lg...
hahahah.... ...beskot..jwpn ko salah...

Reply #17 amazed's post

ooo....terok bebenor si beskot ni perangainye..  wakakakk...tp aku xla sebelah kt ko amazed...hahaha...
hmmm..fuego...cepat berpatah balik..sblom di"kerja"kan dgn lebeh terok oleh sibeskot yg rangop lg sedap itu....
msh blom terlambat...apa ade pada duit rupee---klu dolar ok la gaks...