CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: WeeseRitherspun

~~ BRABASAH - Barisan Rakyat Basmi Fasha Sandah ~Fasha Diboikot! Yahuu!!!

lawa tak senduk dlm gambar ni?

irisismail replied at 12-10-2016 08:28 PM
The bitch Jandha tak habis habis propa drama.. sendiri buat taik cari pasal dgn in laws tapi tetap ...

meluat tgk dia ni

last month aku jumpa fasha kat club maison..korang tgk tak melodi minggu ni..baju yang dia pakai baju merah..baju tue lah dia pakai masa kat club maison..masa tue aku tanya kawan aku..sbb dia lepak sekali ngan fasha kat bar..aku tanya kawan aku..ko rapat ngan fasha ker??dia kata dia kenal ngan fasha masa dia mula2 masuk heroin remaja or maybeline..tak silap aku..kawan aku cakap dulu fasha bohsia besar kat penang...sblm dia menceburi bidang seni ni..tah lah ..aku mcm tak caya..tapi dari segi pakaian n cara hidup dia ...mega_shok.gif% aku percaya kot..tap wallahualam.
MEERO
Mar 20 2007, 03:50 PM

MEERO
Mar 20 2007, 03:53 PM

MEERO
Mar 20 2007, 03:54 PM

qiqi26
Mar 20 2007, 06:13 PM
agak nyer, selagi masih laku, wat duit byk2...
gunakan segala aset yg ada..
esok2, dah tak laku, duit dan harta dah berlonggok... biggrin.gif
nis
Mar 21 2007, 10:29 AM
QUOTE(qiqi26 @ Mar 20 2007, 06:13 PM) *
agak nyer, selagi masih laku, wat duit byk2...
gunakan segala aset yg ada..
esok2, dah tak laku, duit dan harta dah berlonggok... biggrin.gif

mak oiii...siap tindik tu kat lidah n pusat..ker aku yg silap tengok.. eemmm biar la kita miskin..asalkan harta yg kita kumpul berkat....
Rose
Mar 21 2007, 10:34 AM
tgk perutnye...most of d men mungkin tau... ph34r.gif
kayrod
Mar 22 2007, 12:10 PM
wah! menarik tertarik ko mmg seksi... 2lah pasal si fasha ni laku mcm pisang panas....
MEERO
Mar 22 2007, 03:34 PM
adoiiii pasha.... seksi siot.... mujur ko kepit kaki ko tu....
kayrod
Mar 23 2007, 08:03 AM
wacko.gif waduh bisa giler aku mcm ni.....
noorul
Mar 23 2007, 12:23 PM
dah berkarat, semua org dah tahu tubuh badan ko....
Nur As'Syura
Mar 23 2007, 01:26 PM
QUOTE(MEERO @ Mar 20 2007, 03:50 PM) *

tindik lidah lak nih.... alahai Fasha sendat.... mellow.gif
noorul
Mar 23 2007, 01:28 PM
QUOTE(Nur As @ Mar 23 2007, 01:26 PM) *
QUOTE(MEERO @ Mar 20 2007, 03:50 PM) *

tindik lidah lak nih.... alahai Fasha sendat.... mellow.gif

makin lama makin melampau lak minah nie.....
MEERO
Mar 23 2007, 04:22 PM
QUOTE(noorul @ Mar 23 2007, 12:23 PM) *

member opis aku cakap.... rasa cam tengok minah ni berbogel jekkk.... kalo nak tengok body mantap dia lagikkk... rerajin turun Zouk...... seksi maut minah ni.....
noorul
Mar 23 2007, 04:26 PM
QUOTE(MEERO @ Mar 23 2007, 04:22 PM) *

member opis aku cakap.... rasa cam tengok minah ni berbogel jekkk.... kalo nak tengok body mantap dia lagikkk... rerajin turun Zouk...... seksi maut minah ni.....

anak murid aku yang form 5 pun cakap macam tu...
misstall
Mar 23 2007, 04:34 PM
QUOTE(noorul @ Mar 23 2007, 04:26 PM) *

Fasha sandal nie...takut aku tengok...gelap masa depan....nih....taubat ler cepat....
noorul
Mar 23 2007, 04:35 PM
QUOTE(misstall @ Mar 23 2007, 04:34 PM) *

Fasha sandal nie...takut aku tengok...gelap masa depan....nih....taubat ler cepat....

aku yang perempuan ni tgk fasha pun rasa malu..tak tahulah aku yang empunya diri
MEERO
Mar 23 2007, 04:48 PM
QUOTE(noorul @ Mar 23 2007, 04:35 PM) *
aku yang perempuan ni tgk fasha pun rasa malu..tak tahulah aku yang empunya diri

member aku ari tu tanya pasha.... pesal dia suka pakai seksi.... skali dia pi jawab...... "i pakai seksi pun orang nak mengata" pehtu member aku cakap.... apa ke benak nyer pasha tu..... dah ko pakai seksi.... sah2 ko nak bg orang mengata ko.... cuba ko pakai sopan..... mesti orang puji! aku sakit perot gelak dengor jawapan skema dia....
Lang Kuik
Mar 25 2007, 12:58 AM
QUOTE(noorul @ Mar 23 2007, 04:35 PM) *
QUOTE(misstall @ Mar 23 2007, 04:34 PM) *

teruk sangat ke dia ni unsure.gif ...
nila_pualam
Mar 27 2007, 11:55 AM
but she does have a sweet face though..cuma menyampah bila gambar suka buka mulut ..dari iklan maybelline tu posing majalah..orang lain pun ada lidah/gigi
TuyuT
Mar 27 2007, 01:26 PM
oh seksiii..,,,
noorul
Mar 27 2007, 01:37 PM
QUOTE(TuyuT @ Mar 27 2007, 01:26 PM) *
oh seksiii..,,,
oh seksaaa..,,,
hatihancur
Mar 28 2007, 08:05 AM
i rasa dia ni buka buka org semua tahu, maybe wild ke, atau .. tapi yg ada tu cover up, tutup tapi perangai teruk or lagi worst lagi ada.nampak saja baik, tutup tutup, org semua tahu baik tapi, ...entah lah,hairan.
elisxendra
Mar 28 2007, 12:44 PM
SI FASHA NI TAK RASA SUSAH NAK MAKAN KE...
TINDIK KAT LIDAH...
EEEE SISA MAKANAN TERLEKAT.. LEPAS KE... CAM NE TU YE...
TAK BERAT KE LIDAH DIA...
alxey
Mar 28 2007, 12:54 PM
fasha sendat... wacko.gif
TuyuT
Mar 28 2007, 01:59 PM
QUOTE(MEERO @ Mar 22 2007, 03:34 PM) *
adoiiii pasha.... seksi siot.... mujur ko kepit kaki ko tu....

waduh waduhhh....,,, sampai tak sanggup aku nk berkelip kelip ,,...  sleep.gif
kayrod
Mar 28 2007, 02:21 PM
ader yang buat modal gambar ni......sabar jerlah...
TuyuT
Apr 2 2007, 12:19 PM
h'ppy b'day ,,..
syadzby
Apr 2 2007, 12:37 PM
QUOTE(kodok @ Jan 22 2007, 12:49 PM) *

ceduk kat mesranet

Full Version: Fasha Sandha - Cerita2 Terkini
Mesra.net Forum > Hiburan - Artis, Filem & Lirik Lagu > Artis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
cinderella^_^
Jan 28 2007, 08:57 PM
die ok je....tp x suke bile tme die bukak mulut(brcakap)
mcm daisy duck..hehe
alxey
Jan 29 2007, 11:04 AM
QUOTE(miss DEALOVA @ Jan 25 2007, 02:24 PM)
QUOTE(hafinda @ Jan 25 2007, 02:19 PM)
ade desas desus yg ckp die ni teruk ms kat penang,,

budak2 cna la jgk yg gtau
mmg pun...
bkn masa kat penang je tp skrg pun teruk gak minah nie...
x bermoral...
biasa le...
kehidupan artis nie mmg ssah nk tgk diorang baik....
hal ape dia kt penang..citer laa..
aku x tau citer laa..
elisxendra
Jan 29 2007, 11:07 AM
apeeeee...ade citer ke minah ni kat penang...ape dia buat.... rock.gif
missy
Jan 31 2007, 07:58 PM
fasha??dia mmg lawa...x dapat dinafikan.....

tapi perangai dia kerek skit ah.....

dulu masa dia skolah rendah di perlis dulu,dia agak femes kat skolah sebab lawa....semua bdak laki kenai dia sebb dia lawa...tapi budak pempuan buat derk jer kat dia////

kawan dia adalah berapa kerat jer kat skolah tue....

n memang betol dia pandai gunakan kelebihan dia utk get sumthing.....

dlm citer natasha nampak sangat dia tak dapat menghayati citer tue....time sedey pon bebuat jer cam tak feel langsung....
Ewan_sn
Feb 25 2007, 06:02 PM
'Saya tetap berbaju dalam babak itu'

Bukan satu tetapi ada lima babak tanpa dialog dan imbas kembali. Babak di ranjang juga lengkap berpakaian

KETIKA saya memperoleh skrip, saya sudah dimaklumkan sejak awal, watak saya hanya cameo atau penampilan khas bintang dari Malaysia.

Saya faham karektor Puteri, walaupun lima babak, tapi penting kerana Puteri adalah punca atau penyebab konflik percintaan Siska (lakonan Raihaanun) dan tunangnya sehingga mereka berpisah. Dari situlah konflik filem ini bermula.

Atas faktor itulah saya menerima tawaran Astral Pictures dan Wayang Tinggi Corporation (WTC). Ada dialog atau sebaliknya, peranan kecil atau besar, itu tidak penting atau menjadi isu. Pelakon tambahan yang lalu lalang di tepi jalan pun turut penting untuk menghidupkan watak.

Teknik lakonan tidak hanya penting kepada pelakon utama saja, tetapi setiap individu memainkan peranan sama penting. Selagi kita mampu lakukan yang terbaik, itu yang paling utama.

Pun begitu, apabila sayan membaca laporan akhbar yang mendakwa saya dimalukan dan tertipu oleh Astral Pictures selepas cuma satu babak saja yang tinggal selebihnya dipotong, pada mulanya saya terkejut. Namun, apabila saya bertanyakan kepada wakil produksi yang menonton filem berkenaan di Jakarta, mereka memberitahu, semua babak yang membabitkan lakonan saya ada diselitkan.

Apabila babak berkenaan divisual secara imbas kembali, ia hanya memakan masa yang pendek. Mungkin ada yang tidak perasan. Pun begitu, semua lima babak itu dipakai. Apapun saya tetap berterima kasih kerana wartawan sudi menulis berita berkenaan kerana mereka prihatin dengan diri saya.

Bagaimanapun saya tidak puas hati dengan laporan yang mendakwa Puteri kelihatan berpeluh seperti selepas mengadakan hubungan seks dengan Kris (Valarie). Itu tidak benar. Saya tahu apa yang saya lakukan.

Saya juga tahu tahap dan batasan lakonan saya.

Apa yang saya lakonkan itu tidak melampaui batas. Saya berpakaian lengkap, T-shirt dan jeans sekalipun saya melakonkan babak di atas katil, bukannya berpakaian tak senonoh. Jadi, saya tidak setuju dengan laporan itu.

Tidak perlu potong babak

NAMUN saya tidak boleh memberi ulasan panjang lebar mengenai isu yang ditimbulkan kerana saya sendiri belum berkesempatan menonton Badai Pasti Berlalu. Apa yang boleh saya katakan di sini, saya hanya menunggu tayangan filem berkenaan di Malaysia.

Saya serahkan bulat-bulat kepada orang ramai untuk membuat penilaian mereka sendiri. Saya masih ingat, ketika saya menerima tawaran filem ini dulu, saya pernah memberitahu kepada pihak media, watak Puteri tidak sebesar mana kerana saya hanya terbabit untuk lima babak, tapi cukup penting untuk menimbulkan konflik kepada watak utamanya. Jadi, hari ini saya hanya memberitahu perkara yang sama.

Ada pihak yang mengesyorkan agar babak saya di ranjang dipotong untuk tayangan filem berkenaan di Malaysia, tapi saya tidak bersetuju. Ranjang bermakna di atas katil. Jadi, babak di atas katil itu tidak perlu dipotong kerana apa yang saya lakon tidak melampaui batas.

Jadi, atas dasar apa babak berkenaan harus dipotong? Bagi saya, pemikiran penonton kita hari ini sudah terbuka untuk menerima babak berkenaan. Saya tidak melakukan apa-apa perkara yang buruk. Puteri dan Kris sekadar bermesra, itu saja. Sekiranya babak berkenaan dibuang, lagi orang ramai akan beranggapan yang bukan-bukan.

Jadi, patut biarkan saja. Secara jujur saya katakan, saya langsung tak rasa terjejas atau tertekan dengan cerita seumpama ini. Saya tahu diri saya macam mana, keluarga saya tahu diri saya macam mana dan teman-teman rapat saya tahu siapa diri saya. Isu yang ditimbulkan ini langsung tidak memberi apa-apa kesan.

Saya melatih diri untuk sentiasa berfikiran positif. Apa saja yang digembar-gemburkan oleh pihak media, jika saya tidak melakukannya, saya biarkan saja. Kontroversi pernah berlaku ke atas diri saya sebelum ini dan semuanya saya hadapi dengan tenang. Saya bukannya artis yang cepat melatah.

Saya masih gembira apabila peminat baru saja mengundi saya sebagai Pelakon Filem Wanita Popular dan Pelakon TV Wanita Popular pada Anugerah Bintang Popular Berita Harianm 2006 (ABPBH’06), baru-baru ini. Saya yakin, peminat masih di pihak saya dan saya amat berterima kasih kepada mereka.

Tapi, saya ingin memberitahu satu perkara, seorang pelakon akan menerima apa saja watak yang ditawarkan kerana dia seorang pelakon. Tidak bererti, seorang pelakon harus melakonkan watak yang baik saja. Seorang pelakon harus bersedia melakonkan watak antagonis selagi ia tidak melampaui batas.

Timbulnya isu atau kontroversi seperti ini, saya tidak berasakan sebarang perubahan dalam kehidupan harian mahupun kerjaya. Sebagai artis, gosip, kontroversi semuanya lumrah dan menjadi permainan hidup kami. Tumpuan saya ketika ini ialah menyiapkan penggambaran filem 9 September arahan Pierre Andre.”

Info Fasha Sandha

Dilahirkan pada 28 Mac 1984 di Johor Bahru, Johor, namun dibesarkan di Perlis dan Pulau Pinang. Anak kedua dari empat beradik ini mendapat pendidikan di Sekolah Menengah Convent, Bukit Mertajam dan Sekolah Menengah Kebangsaan Seberang Jaya, Pulau Pinang.

Memulakan kerjaya seninya sebagai model. Iklan pertamanya ialah Total Image, ketika itu dia masih di tingkatan empat. Fasha kini boleh dilabel Ratu Drama TV. Drama bersiri terbarunya, Natasha 2 terbitan Asia Media Content (AMC) masih disiarkan menerusi slot Lestary setiap Selasa, jam 9 malam di TV3.

Manakala filem yang sedang menanti tayangannya ialah Badai Pasti Berlalu, Skrip 7707 dan Anak Halal.

Lakonan Fasha bersama Saiful Apek menerusi filem Cicak-Man terbitan KRU Films berjaya mencecah kutipan melebihi RM5.2 juta. Cicak-Man 2 dijangka memulakan penggambaran sekitar Ogos ini.

Kini, Fasha adalah duta baru Maybelline selepas Datuk Siti Nurhaliza Tarudin. Pada Anugerah Bintang Popular Berita Harian 2006 (ABPBH’06) baru-baru ini, Fasha diumumkan sebagai Pelakon Filem Wanita Popular dan Pelakon TV Wanita Popular.
Ewan_sn
Mar 19 2007, 07:48 AM

sepittepi replied at 12-10-2016 12:45 PM
last month aku jumpa fasha kat club maison..korang tgk tak melodi minggu ni..baju yang dia pakai b ...

Last year kot ada sum1 up pat ig PS time
Kecoh Jandha koliang n her botox mum asyik sindir Nora n PS .. buka cerita kisah Jandha ehemmm nih time sekolah dah mencaras cikgu sekolah dia sendiri sampai cerai berai. So this bitch mmg hati busuk muka tebal tak tahu malu dari kecik. Perangai bohsia tak pandai berubah.. boleh pulak keluar statement good good kunun didikan agama cukup lol.        hipokrit tu pada pada la kot kan..    

Follow Us
merempit since masa skolah

Lps ni may be akan ada gambar brabasah latest plak... ngeg3

mana gamba sendat cium director mcm tgh sasau