CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: aFViRGo

♥ HoMe oF MiLaNiaNS IV ♥ TAMAT! Sila ke rumah baru...

Close [Copy link]
eheh! dah jadik senior la..

Originally posted by bayieng at 3-3-2009 15:24

nk mtk kebenaran apa. tira yg design banner tu.
gambo tu leh dpt secara berleluasa kt internet.

gerenti dorang tak marah la. kita tompang pomotkan

Gambar tu amik dari official website amylea azizan..kalo ada masalah copyright mintak maaf banyak2

P/S: Dah page 99 dah..barang x pack lagik ni

[ Last edited by  aFViRGo at 3-3-2009 19:09 ]

Originally posted by ultraman3 at 3-3-2009 16:53
saja nak tulih.. for me.. mila kena start fresh by..

1. loose sume org yg dok influence u now.. including yur parents..
2. konsentrate - put your priority right..
3. improve yur vocal .. ...

Sokong sumer point

Originally posted by aFViRGo at 3-3-2009 01:53 PM
Siannyer

Tempat pun xkonfirm lagi..
Sure chekja malas nak pergi

ai tak gi ler...nak blk kg kottt...dah lama tak jengok kg..
Lagipun xder ati sgt kali ni nak gi..xde rese nk gi...tak mcm last year..awal2 fahmi dah panggil...

Originally posted by bayieng at 3-3-2009 03:31 PM

Kelas Bekas Peminat Mila

Ko ler seswai jd presiden dia...  

Sape sokong???!!:handshake: :victory:

Aku maybe nyusul kendian...

Abe batu mletop dahhhhh.....

Follow Us
Originally posted by chekja at 3-3-2009 09:12 PM

ai tak gi ler...nak blk kg kottt...dah lama tak jengok kg..
Lagipun xder ati sgt kali ni nak gi..xde rese nk gi...tak mcm last year..awal2 fahmi dah panggil...

nnt abg noza call....berlari ko dr batu pahat nk pegi danga bay

Originally posted by chekja at 3-3-2009 09:16 PM

Ko ler seswai jd presiden dia...  

Sape sokong???!!:handshake: :victory:

Aku maybe nyusul kendian...

tak hengen haku

.. ermmm byk nye kisah mila nih.... gossip ngan bernie ni tak pernah nak habis ke?... now timbul.. orang tua baru lak... mana pulak dah yg dikatakan ni...  for me.. camnih lah.. kalau betul ler.. dia tak de kaitan dgn orang tua baru tuh... muncul ler di depan wartawan.. cakap terus terang.. jgn diam diri... prove it.. yg dia tak ada kaitan dgn orang tua baru... ermm. teringat masa kes Mila and bernie diperkatakan... bernie sanggup turun ke ABPH genting... and nak bersemuka dengan wartawan... nak explain everthing... but none of wartawan yg nak berhadapan ndgn dia... so.. after that.. case closee... Now muncul kembali.. kes mereka.. and now.. depa mencari berita panas.. untuk mengesahkan Mila dgn orang tua baru... selepas Mila kuar dari MCV... huhuh.. agak2nye.. wartawan ni tak de citer lain ke??>.... mungkin ada agend kot wartawan2 nih... ermm.. kalau ada bukti... kuarkan la...

... apapun... wa rasa lah... antara Mila and bernie... and antara Mila dan orang baru.. tak kiralah tua ke muda..... hanya Mila and orang yg dikaitkan sahaja yg buleh menjawapnye...  Kalau la Mila di taja atau mengikis mereka2 ini... Mila surenye akan dok rumah yg mewah... and tak perluler menyewa lagi kan... and tak perlu bersusah payah.. menghabiskan masanye dgn produk baru dia tuh... or.. paling ganasnye .. tak payah ler jual suara jual produk.. dok aje kat rumah... goyang kaki...  itu pendapat akulah... so.. apapun.. kebenarany hanya Mila and Tuhan aje yg tahu...

.. Yang satu pekara yg aku setuju dgn pendapat ko-orang yelah... tentang persembhan dia... huhuhu.. aku rasa... mmg ler sgt mengecewakan skrg... tak kiralah secara live ke or rakaman... aku secara jujurnye.. malu mahu mendengar... and dah malu nak menceritakan kehebatan bakat Mila kat kawan2 aku... yg mana dulunye.. apapun kawan2 aku cakap and kutuk cara dia... aku akan membantah sekeras2nye... but now... aku cuba untuk mengelak bila ditanya pasal Mila...  Jadik aku rasa... kalau Mila mahu berjaya seperti dia berjaya didalam akademi fantasia musim ke-5 dulu... perlulah dia pergiatkan latihan vokal.. bagi tumpuan yg sepenuhnye... menambahkan keazaman... dan work hard... perlu adakan priority... aku rasa peminat mahu Mila meningkat lebih tinggi bukan setakat berpuashati dgn apa yg ada...  apa2pun.. skrg ni.. kalau ko-orang rindu dgn mila di masa akademi... tgklah ulangan konsert af5 di saluran ria tiap2 malam kul 11... aku suka dgr suara dia masa konsert2 tuh...

... ermmm pasal fan.. lari.. ermm.. nak tubuhkan kelab bekas peminat mila??.. ermmm.. ok gak... tapi.. kat sini aku nak komen la... kita semua bersatu sebab Mila... tapi.. now.. kita rasakan... Mila sambil menjauh dari fan nye... itu yg aku rasalah.... tapi.. mungkin dia ada masalahnye sendiri... no komen la nih... btw.. ermmm.. tak perlulah nak tubuh kelab bekas peminat tuh.. kita kena ingat... walauapapun... dulu.. Mila pernah melayan kita peminatnye.. dgn baik.. cuma skrg... aku tak tau kenapa dia jadik macam tuh... tapi... aku rasa... tanpa kehadiran kita pun... dia tetap ada silent peminat di luar sana... so.. aku rasa.. tanpa kita... dia tak kesah apa2pun...  tambahan now.. dah tercalon pun top 5... cuba ko-orang pikir.. sape yg mencalonkan... surelah.. peminat setia nye yg di luar sana... yg tak bisa kenali dia dgn lebih dekat.. yg tgk dia dari jauh... so.. better jadik peminat macam tuh.. tak pening kepala... ada orang pernah cakap... tak perlu kenali artis secara peribadi.. cukuplah kenali dia as artis... aku rsa betul kata2 ni..... artis perlu hidupnye sendiri la kan.. walaupun..secara pizikalnye.. dia tu.. milik masyrakat.. tapi... hati dan perasaan dia.. hanya milik dia saje...  

.... akhirnye.. aku mintak maaf kalau aku salah cakap ler tak kira ler ngan mila ke ngan ko-orang semua... pada aku.. aku cuma mengharapkan Mila berjaya dalam apa jua bidang yg dia ceburi.. tak kira lah menyanyi ke menjual produk ke.. bussineswoman ke apa ke... cuma nasihat aku.. ingatlah.. dizaman kemunculan nye di persanda seni.. siapa2 yg byk membantu dia.. .. hargailah sokongan2 peminat lama dan baru... cuba jangan jadikan peminat rasa tertipu.. rasa macam hipokrit ke plastik ke.. rasa macam diperbodohkan...  sebab Mila.. walaupun kami lontarkan luahan2 ni semua.. jauh disudut hati.. KAMI MASIH SAYANGKAN MILA, MASIH SUPPORT MILA.. kami MAHU MILA BERJAYA dalam industri seni ini... cuma kadang2... kalau ini semua tidak dihargai... kami akan mengundur.. dan terus lenyap dari menyokongmu... bak macam... batu dikisis air.. lama2 akan luak luak... dan yg tinggal... takde batu... hanya batu yg kosong...

.. MAAF ATAS SEGALANYE...

[ Last edited by  pu3asma at 4-3-2009 21:55 ]

Balas #2469 pu3asma\ catat

......

Originally posted by pu3asma at 3-3-2009 09:25 PM
.. ermmm byk nye kisah mila nih....

uittt mana karangan yg panjang2 tu
elok dah tu hujah2 nye

Taken from Berita Harian

'Macam tinggal dalam rumah'

FAZLI ZAINAL, Nabil, Ashraf Muslim, Farah Asyikin dan Mila tidak melepaskan peluang berkaraoke dalam bas.

[quote]Cuma Nabil, Mila, vokalis kumpulan Nitrus, Eddie, Farah Asyikin dan kumpulan Meet Uncle Hussain saja menaiki kenderaan sendiri. Rugi juga mereka yang tidak dapat menikmati gaya mewah menaiki bas yang baru beroperasi tidak sampai setahun ini. Terima kasih daun keladi kepada Sinarmas kerana sudi menjadi kenderaan rasmi ABPBH 2008.

"Tak dapat naik bas, dapat pose di dalam bas pun kira memadailah. Lepaslah rindu sedikit. Tak apalah Mila dan Farah pun senasib dengan saya sebab datang sendiri ke Sungai Petani,

Originally posted by braveheart2 at 4-3-2009 08:36 AM
......

nape braveheart2??

Originally posted by bayieng at 4-3-2009 08:51 AM

uittt mana karangan yg panjang2 tu
elok dah tu hujah2 nye

dinasihatkan oleh seseorang utk menbuangnye.... hehehhehehe...

Reply #2474 pu3asma's post

Ada org pantau kat sini jugak ek

Taken from Berita Harian

Dengarnya... Kenchana Dewi disenangi semua

Kenchana Dewi dan Mila sudah dua tahun berturut-turut tersenarai dalam ABPBH.

Balas #2473 pu3asma\ catat

nothing....just sad n disappointed that it has all come to this !!!! and the reason for just the faces is that i am lost for words ...what can i say ????

Yay! Dah page baru   Nak siap sedia buat rumah baru

Originally posted by braveheart2 at 4-3-2009 09:20 AM
nothing....just sad n disappointed that it has all come to this !!!! and the reason for just the faces is that i am lost for words ...what can i say ????

is my esei.. hurt u?

Guys..
Sila sambung borak kat rumah baru ye

http://forum.cari.com.my/viewthread.php?tid=404860&page=1&extra=page%3D1#pid29324932

*Sayang nak tinggal rumah ni..banyak luahan prasaan kat sini