CARI Infonet

Forgot password?
 Register

12Next
Return to list New
View: 50426|Reply: 29

berkhatan dengan doktor gurl?

Close [Copy link]
baru2 ni aku ade la teman anak jiran aku pergi berkhatan.kat klinik la,bapak die kat oversea,tinggal mak die ngan anak die je la.so aku pun follow la diorang.mak die,pak cik die sorang,adik pompuan die sorang.elok je sampei kat klinik,aku tgk orang x bpe ramai.may be awal lagik kot.so aku pun melepak la jup depan tv,sambil makan keropok.mak die bawak la anak die pergi register.pas tu die dok sebelah aku,muke cuak dah budak tu.aku malas nak takotkan die,kang die lari jenuh aku nak kejar.
    lepas tu nurse panggil la name budak tu.aku cakap kat nurse tu leh ikot tak?nak bagik semangat skit.nurse tu cakap bleh masok.aku pun masok la ngan pak cik die,mak die pun skali.adik gurl die dok luar tgk tv.elok je aku masok,terkejot aku,"hah??doktor gurl??".ade 3 orang doktor gurl,sorang je doktor lelaki.yang gurl tu muda2 may be baru pas abis or tgh praktikal.yang budak tu dah nak lari dah,die cakap 'x maw!,malu" .aku pegang gak tangan die,kang lari susah aku.

budak tu dah muke pucat dah.nak berkhatan satu hal,doktor pompuan pun satu hal. .aku suh budak tu baring die x maw,so aku cakap ko x nak baring aku suh doktor kerat anu ko. baru la die baring.time nak selak kain tu,punye la x maw bagik doktor tu tgk anu die.aku geram je.rase nak luku je kepala budak tu.aku bengang sangat.aku sentap kain die,tertanggal abis.aku cakap sekali lagik ko meronta.siap ko!baru la budak tu senyap skit.doktor tu senyum je tgk aku.mak die plak x taw nak wat pe.aku ngan pakcik die la kasik semangat kat die.sempat lagik aku wat kelakar"rileks,kang doktor pegang anu ko syok punye" .doktor cakap nak tgk ke?aku cakap wat je la.aku pun curi2 tgk je.x sanggop aku tgk,pening bau darah satu,bau klinik lagik .alhamdulilah.slamat budak tu,

sementara nak tunggu amik ubat,aku sempat borak2 lagik ngan doktor gurl tu.dah ramai ke orang yang die khatan kan?die cakap ramai gak,sebab die pun baru lagik.die cakap paling muda umur 2 tahun die khatan,paling tua umur 70taun.die cakap kalo budak2 die x segan sangat nak khatankan.kalo dah tua-tua terutamanya melayu kite,die atomatik rase malu ngan segan.tapi dah tugas doktor,die cakap kene tabahkan ati,hormat pesakit.ingat lagik kate2 terakhir die"zaman skang ni,ramai gurl jadik doktor,kalo ade budak2 nak berkhatan,mental kene kuat la"

**agak2 korang,anak korang ke,adik korang kalo nak berkhatan,tgk2 doktor gurl,cam ne korang nak kawal benda nie??

try tanye nurse pompuan yg baru kua graduate,tgk dgn pegang anu laki dah lali bagi dorang,siap dah muak

Originally posted by gelugugu at 16-11-2008 09:17 PM
try tanye nurse pompuan yg baru kua graduate,tgk dgn pegang anu laki dah lali bagi dorang,siap dah muak

alo bro,tu aku pun taw.member2 aku pun ramai nurse.ni berkhatan bro.budak2 mane leh pkir benda cam ni.

wow..DR.pompuan ke..kalau aku..nak khatan 24 jam pon xpe..

Originally posted by gelugugu at 16-11-2008 09:17 PM

setuju:pompom::pompom::pompom:

Kena pulak yg bukan islam dah besar panjang pergi potong anunya oleh doktor pempuan...........mahu tak mencanak
roketnya........

Follow Us

Reply #6 paipair's post

ermmm tul tuh.....huuhuhuhu....mesti segan nak mampos doc pompuan tuh ye laaa...pegang anu orgg....

Reply #1 shazuyi's post

hahaha....
akak aku pon dr....
lalalala

Reply #8 far-risk's post

ko sunat ngan kakak ko kerr???

Reply #9 teky's post

gila ker....
takkan la aku sunat mase umur ppenghujung belasan tahun...
ngan akak aku lak tuh
eeee.....sorry!!!
takmo I

aku dah sunat lamedah....
mase aku umur 3 thn...
lebih advance drpd korang...

ala pegang pun pakai sarung tangan...

memang doktor pompuan pakai glove getah...aku masih ingat masa aku sekolah menengah dulu, kelenjar kat kelengkang aku bengkak...so masa check bengkak tu, dr pompuan yg muda tu selak roket aku ke tepi..tapi makin lama dia tahan makin nak bergerak lak roket aku...last2 terus tegak cam roket nak berlepas...dr tu senyum jer...hehehehe....mana aku nyer roket tak tegak...walaupun dr tu pakai glove latexx, tapi kehangatan tangannya terasa...hehehehehe dah lah cun...kopek beso lak tu...hehehehe

Reply #12 Z77's post

hahahaha

Disini aku nak share pasal budak lelaki yang dikhatan oleh doktor perempuan. Aku telah rujuk kepada seorang alim mengenai perkara ini dulu samada boleh atau tidak khatan dilakukan oleh orang perempuan dari segi hukum. Jawabannya tidak boleh dan ianya hendaklah dilakukan oleh orang lelaki(kalau doktor doktor lelaki atau tok mudim). Doktor perempuan hanya dibolehkan sekiranya berlaku kecemasan umpamanya k@nek budak tu tersepit dan memerlukan pebedahan segera dan terus dikhatankan. wallahualam.

Reply #14 Odyman's post

oh... ye ker....
baru tau...

aku dulu sunat awal coz aku kecik2 dulu kene kencing berdarah....
so....after bedah terus sunat....
tapi tatau la dr laki atau gurl...

[ Last edited by  far-risk at 18-11-2008 11:22 AM ]

huhu... best nye... cam rasa nak sunat skali lagi la plak....

Reply #14 Odyman's post

ko amek dri maner nehh???/

Reply #12 Z77's post

uishh...heheh..xper la lagipon ko kecik lagi mase tuhh...

sib baik anunya tak bangun masa sunat tuh... klu tak naya je

standard la... kalo dah digentel2 ngan tgn lembut nurse..... mana anu tak naik.....

12Next
Return to list New