CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: siape_aku

Diganggu atau mengganggu?? ~saka dan sihir bergabung, MELETOPP~

assalamualaikum..kpada mangsa keadaan dan mangsa paranormal... saya selaku org baru kat sini memohon mintak maaf laa yer...saya nak kongsi ngan kalian..bahawa penyakit kalian akan selesai ngan mudah ajer..pertama balik umah minta ampun ngan ibubapa dan mintak halalkan makan minum dgn ibubapa..terutama skali ngan mak yg tlh memberi kita minum susu dada dia...dan kalau blh solat tu jgn laa dilewat2kan dan jgn plk solat pun kerana terpaksa...ok kedua awak pegi kedai mcam jaafar rawah u beli satu keping kertas tulisan arab dr tulisan nabi sulaiman .......utk menghalau gangguan jin2 yg berpangkat prebet...kalau jin2 dan makluk berpangkat tinggi nie dia tak takut pun ngan tahlil dan quran...mungkin itu jin islam....kalu jin kafir senang jerr

assalamualaikum..kpada mangsa keadaan dan mangsa paranormal... saya selaku org baru kat sini memohon mintak maaf laa yer...saya nak kongsi ngan kalian..bahawa penyakit kalian akan selesai ngan mudah a ...
afzam5607 Post at 19-8-2009 12:18

ok tq afzam..berguna panduan ni..ayat apa erk yg tulisan nabi sulaiman ni ya..

hai....afzam....mungkin ade benarnye cara ko tu...pasal ...aku ni mmg teramat liatnye nak mintak mahap kat mak pak aku...huhuhu

aku juga ade sebotol kecik minyak...yg dikatekan minyak pengasih....yg membuat org lain gentar memandang jika kita memakainya...aku penah cube dan mmg betul pon....org terpegun tgk kite...pandangan yang lain dari biase...sebab tu aku benti pakai...aku tak sure ape yg diorg nmpk kat aku....

korg rase takpe ke simpan mende2 camni??? kayu halus dlm botol tu dikatekan kayu cenuai...yang diambik dari org asli....

Part timer needed!!!
PERHATIAN...

off topik jap...

Kepada sesiapa yang berminat untuk jadi part timer technician...(Maintenance PC, Notebook, UPS, Bar code reader, Printer dll.)
kawasan KL - Selangor sahaja...sila PM saya secepat mungkin...atau emailkan resume anda ke groovymc@yahoo.com
tawaran sehingga Jumaat minggu depan (16 Oct 2009) ...

Follow Us
wah patut pun ko kena gangu ko guna minyak pengasih ..{:2_70:}
baik ko buang , hehehee

aduh!!! tgh elok segar bugar...tibe2 aku menggigil lepas kuar bilik air....kesejukkan hingga demam dlm mase kurg 10 minit!!!!! dan suhu panas badan aku ialah 42 darjah celsius!!! takkan tibe2 aku kena H1N1? atau adekah kerana mulutku yg agak cabul mase mlm BBQ mlm kelmarin???

hari Sabtu....aku sibuk dgn sepupu2 pompuan aku....g Econsave dan kedai runcit membeli barang2 keperluan utk BBQ malam nye .... segala persiapan dah siap...coleslaw dan pemerapan ayam sume dah siap...kami pon berehat...kul 7 bapak aku dah mule buat bara....kami pon sibuk la kat luar...dgn jagung, sosej, ayam, buah air dan macam2 lagi....

tmpt BBQ kat umah aku...kat bawah pokok mangga yg agak rendang...sambil bakar2 ayam tu...mate aku gatal tol asik tgk kat dahan pokok mangga yg agak besar tu...aku pon ckp la .."wei...korg ni mkn tak pndg kiri kana....tu ha Mariam tgk je korg makan " aku sound gitu je la...(Mariam ialah name Maya Karin dlm PHSM)...diorg gelak2 je la...ye la..tgh makan...suke hati la memasing..tapi sesekali mate aku menjeling sehingga la majlis BBQ bersurai mlm tu pukul 11 lebih.....last skali aku yg tutup pintu pagar dan bawak kipas meja tu masuk dlm...takde rase ape2.......sehingga la aku tido...

malam aku nak tido tu...rase panas sgt...pintu bilik aku bukak.....sambil aku terpusing kanan kiri mencari posisi yg best utk melelapkan mata....zassssss!!! sekelibat kain putih.lalu depan pintu bilik aku..aduh!!! kacau ni....laluan depan pintu bilik aku tu...pintu keluar....kalau dari pintu tu pndg ke dalam ... ade 2 bilik belah kiri n hujung bilik air...yg kelibat ni dari arah bilik air ke pintu keluar tu la....aku pon kuatkan semangat g rapatkan pintu......n tido tapi mimpi pelik plak...mimpi aku muntah kan telur rebus sebijik (huduh tol kan???) telur tu kuar dari tekak aku bulat je...ade cacat sket je telur tu..mcm terkopek..aku buat diam lagi....

sampai hari ahad malam...takde la bende pelik jadi ...and aku pon diamkan je la ape yg aku alami......makcik aku dtg umah...dgn anak2 die...saje2 dtg...lepas tu aku siapkan la mee goreng special( hehehe) utk diorg ...and aku mmg sihat walafiat....tgh duduk2 borak tu aku bisik kat mak aku "jap lagi nak g potong rambut la...rimas rambut pnjg ni" aku ckp camtu kat mak aku...kul 8 lebih..makcik aku pon balik....aku pon ready la nak g kedai gunting rambut...dekat je ngan umah aku...g toilet dulu...mase dlm toilet tu aku pndg ruang atas toilet tu...mcm ade bende ...tapi aku tak pasti...aku tunduk bawah...aku toleh balik ke atas cepat2! sah! aku nmpk sesuatu.......aku pon dahselesai...buat tak reti je la...kuar la dari bilik air....

tibe2 je aku rase angin bertiup kat bdn aku....and brrrr...brrrrr....brrrr....terus aku menggigil kesejukan sampai takleh berdiri!!!!!! nenek aku dah panik walopon die reti ngubat2 org ni....aku pon terus ajak bapak aku g klinik sebab muke aku dah merah mcm terbakar.....tu doktor kate panas aku 42.....balik umah mak aku jaram aku satu bdn dgn air...aku dah tak lara nak gerak...aku pon tak tau ape sebabnye ...aku takde plak terkejut ke atau ape2.....cume mlm BBQ tu je la...galak sgt kat luar gelak2 makan2....bile dah demam...aku MC la ari Isnin iaitu semlm...mkn ubat 3 kali je demam aku terus baik..kebah terus...

malam tadi.....aku rase aku dah tido lameeeeeeeeeee sgt.....aku masuk tido kul 12....rase lame sgt dah..tup2 baru kul 1.25pg.....g toilet.....takde pape....tido balik...rase dah lameeeee jugak...bgn tgk baru kul 2.15pg...kenape ni??? aku pon terkebil2 sorg2 atas katil tu....golek kanan...golek kiri.....aku tertido sendiri sampai aku terjage balik sebab bunyi tingkap aku kena cakar!!!!! nak kate kucing...mane mungkin die sampai dgn ketinggian camtu...lgpon takde kerusi kat luar tu (pg tadi aku check sah takde kerusi!!). nak kate burung....ape yg die cari kat tingkap aku??? lgpon takde tmpt bertenggek pon kat tingkap tu...cuma yg aku pasti...tingkap tu menghala ke pokok mangga tu!!! nenek aku kate ..aku demam sbb keteguran.....sape yg tegur??? aku pon tak tau...harap2 malam ni...takde ape2 yg ganggu tido aku...

korg rase takpe ke simpan mende2 camni??? kayu halus dlm botol tu dikatekan kayu cenuai...yang diambik dari org asli....
siape_aku Post at 6-10-2009 16:25

misteriiiiii....aku dah lame tak gune minyak tu...lepas thread pasal minyak cenuai ade kat sini..aku pon tgk la botol tu aku sabtu hari tu...terkejut beruk aku bile tgk kayu cenuai dlm botol tu dah jadi 5 batang!!!!! asalnye 1 je....dikatekan kayu tu bertunas dlm minyak tu....wallahualam...mmg terkejut beruk aku tgk kejadian tu....kayu yg takde akar takde daun bole bertunas? tapi die tak bersambung....cume bertambah lagi 4 btg..sama saiz dgn kayu asal...

DIGANGGU ATAU MENGGANGU??? - updates

Post Last Edit by siape_aku at 27-10-2009 09:41

kenape ek??? dah 2 malam berturut2 aku mimpi ular tedung selar...yg bersaiz besar lengan org dewasa tapi tak pnjg sgt...masuk dlm selimut aku???le[pas tu aku mesti terkejut n melompat dari katil kibas2 segala selimut dgn bantal...terasa2 mcm "die" (ular tu) ade je dlm selimut tu.....

DIGANGGU ATAU MENGGANGGU??? updates

adoiyai...

177# siape_aku

Awk x jumpa mana2 ustaz/perawi ke tuk minta pendapat atau apa2 ayat harus diamalkan untuk kurang dan seterusnya hilangkan gangguan ni?

aku juga ade sebotol kecik minyak...yg dikatekan minyak pengasih....yg membuat org lain gentar memandang jika kita memakainya...aku penah cube dan mmg betul pon....org terpegun tgk kite...pandangan ya ...
siape_aku Post at 6-10-2009 16:24

benda-benda macam tu, kadang-kadang ada jin yg mengikut, mula-mula memang le ada khasiat, lama-lama bila dia
dah boring dgn kita, dia pakat muncul selalu depan kita, buat terkejut aje. buang aje dlm longkang atau lubang jamban.

misteriiiiii....aku dah lame tak gune minyak tu...lepas thread pasal minyak cenuai ade kat sini..aku pon tgk la botol tu aku sabtu hari tu...terkejut beruk aku bile tgk kayu cenuai dlm botol tu  ...
siape_aku Post at 13-10-2009 14:30

kasi le minyak tu kat aku, aku nak tengok juga hantu/jin dari minyak tu... acah aje....  buang aje. takut jadi daya penarik
jin jin liar dok dlm rumah. mereka pun macam kita juga, nak juga bersembang....

utk "siapa_aku", lepas solat, doa niat Allah tutup hijab agar tidak melihat benda-benda itu semua.