CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Pakar_Bola

Kami bukan kejam

Reply  Pakar_Bola

ok this is what i call bloddy bodoh .. tah tau tak nak kasi mengandung u ...
dewi Post at 20-4-2010 09:03 PM

kalo ur wifey preggy, haa...for the next 9 months..main le puas2 tak yah pikir pasal protection :@:@:@...

suree pun ada pengalaman mcm ni...mengandung masa still study.....masa semester 5, kira last year nk tamat.....but suree happy peknen, sbb tu rezeki ALLAH bg...kalau org lain punya susah nk ngandung, tp suree senang bersyukur sgt.....

masa tu mmg mak bapak suree xnk suree ngandung sbb still belajar, takut menganggu pembelajaran, but bila dh ngandung depa blh terima....suree jwb final exam dgn perut yg sarat....masa jwb exam tu perut kena meja...but u know what, dgn perut besar tu la suree dpt 4 flat that semester....so mengandung xmenganggu prosess nk belajar...yg penting niat kita...until now my son tu jadi manja ngan mak bapak suree...unexpected grandson jadi the love of their life....sekian.

by the way, u know that u are kejam sbb terfikir nk gugurkan anak....pembunuh namanya ok....

wat projek sedap2 xberingat....bila dh jadi baru runsing...:@

dia mai ........ dia mai

ello pakar ball segala apa......... tak bacer n ta ...
minahsaudi Post at 20-4-2010 20:38

acik nak kalau baby boy jer acik Min..

baby gurls acik sudah ader 2..

Post Last Edit by Pakar_Bola at 20-4-2010 20:25

Sorry lambat sgt reply post2 anda semua..td exam  ...
Pakar_Bola Post at 20-4-2010 20:20

skrg ni ko x yah fikir banyk..ko start motor gi pharmacy beli pregnancy test
wat urine test ...bini ko nye urine..bukan ko tau dol

lepas tu..kasi tahu kat acik2 sini aper resultnye..
belakang kalau positif..ikut cam nasihat acik2 garang kat sini..
kalau negatif.....ha! ko selamat la tu..lain kali hati2..pakai protection kondom ka, pil perancang ka
standyby kat umah...

dah...aper tunggu lagikkk
gi beli..
pang kang..

kesiannya kat baby tuh orang lain kawin bertahun2 tak ade anak..you dah ade ...tetiba mau buat abortion..what if kan nanti time you nak anak sangat.. time tuh wife you tak boleh nak peknen jugak..you will regret  tindakan you tuh ...

ade sorang akak kat ofis nih..married during her study (both husband and wife were student )..dapat anak first & 2nd mase study ..the third one dalam perut by the time she grad

Follow Us
acik nak kalau baby boy jer acik Min..

baby gurls acik sudah ader 2..
carold Post at 20-4-2010 21:33

acik tak kisyah boy or girl, even kalo dia oku pun acik nak

TT nih unibersiti mana la dia study samdol sangat nehhhh???????????????

cadangan wa utk pakar bola...pegi buat operation potong jer tiup vesekel semen ko tuh..

Ramai je manusia studi ...dpt anak..

aku tgk lulus elok je....cemerlang je lg...anak2 pun cerdik len mcm...

Kalau ko gugurka anak tue..pas2 xleh beranak dh....

Menangisla hg sampai bile2....

Btw gudluck yea....

kalau ko gugurkan anak tue..blm tentu ko habsi belajar...

fikir2kan lah...

Reply 109# pressor

bagus gak cadangan nih kalau curang pun tak ler bertabur benih2 tuh.. hehehehe

Reply 100# dewi

julung2 kali posting kak dewi ganas2 giller nehh...

selalu ko nyer posting mesra alammm jek.....

Reply 112# akubest

ganas ek.. hahaha EMO lah  semenjak dua menjak nih asik citer org buang anak jer kan .. nih yg dah nikah  pun nak buang anak gak tuh yg marah sgt tuh

Reply 95# Pakar_Bola
ade baki setahun lagi utk tamat degree. Sebelum kahwin pun dua-dua mak baik mak aku dan mak wife tetapkan syarat jgn ade anak selagi tak habis study.

mengandung 9 bulan la mangkuk.. pejam celik-pejam celik, ko x sedar pun 9 bulan tu berlalu... seiring dgn tamatnye time degree, pas tu kerje ler part time memana nk sara anak sblm dpt kerje yg stabil, kalu ko bgtau mak bapak ko pun, drg x kan marah, sbb yg ngandung bini ko, bukan gepren ko.. mak ayah mana x suka nk dpt cucu?

Post Last Edit by Pakar_Bola at 20-4-2010 20:25

Sorry lambat sgt reply post2 anda semua..td exam  ...
Pakar_Bola Post at 20-4-2010 20:20

elo sedara....kalau yer pun org tua cakap jgn ada anak pun..tu pesanan sebab nak suh sedara laki bini study habis kan....tp disebabkan sedara nie terlebih pandai...benda dah jadi...so cakap aje la dgn org tua...kalau dia org tu org yg beriman...ada akal fikiran...compom dia org akan suka & x akan benarkan sedara nak buat benda bodoh tu..tp kalau org tua sedara pun join sama setuju dgn idea pandai sedara tu..perghhhhhhhhhhhhhhhhh....x tahu la den nak cakap apo lagi...

cadangan wa utk pakar bola...pegi buat operation potong jer tiup vesekel semen ko tuh..
pressor Post at 20-4-2010 22:13

heheh....bagus cadangan nie...boleh di terima pakai...ha TT apa lagi...

Reply  NURMIMIE

mik...citer ko nehhh sebijik cam citer kwn aku ..dia neh dulu susah nak sangkut anak no 2....saiko kekdahnya....dia kata mana2 pegi rasa semua pompuan peknen except dia.....siap dalam lif ada kolik tu peknen....dia boleh tanya " ehh kak peknen lagi...bukan tahun lepas akak peknen ke???" - soklan tak pueh hati....kat opis masa besfren dia peknen citer2 muntah...terus cakap...yer lahh ko sorang jek peknen...terus blah!!!!

kira ko ok lagik mik...belum tahap saiko..buleh lagik jumpa orang usap2 perut...kawan aku dulu nampak orang peknen terus jeling dan menjauhkan diri...

tapi skang dah 3 anak dia....ko pon cam tuh gak nanti....sedor2 dah berderetan...............
TT nih jek nanti anak dia kurang...sbb ada anak bajet nak buang....hahhahaha ..
akubest Post at 20-4-2010 13:53

eh.. aku belum tahap saiko lagi aaa.. hehe.. cuma aku tambah happy2 jah tengok ibu2 tuh ngandung.. dengki siot gituh..

ada kawan opis aku neh.. kira pasangan muda laaa.. baru kawen.. terbunting pelamin kali.. sekali dia tau dia peknen.. dia sedih. belum bersedia katanya.. tapi idak ler sampai nak gugur bagai.. cuma terkejut gituh.. aku punya bebel dah berbakul2.. kalau cerita sedia tak sedia, sampai bila2 pun tak akan sedia punya lahhh..

aku pulak lain.. aku jaga betul2 lah ibu2 ngandung di sini neh.. hehe.. kalau belum makan aku tanya.. kalau dorang tak sempat beli, aku gi belikan.. kalau ada kerja berat, aku tolongkan.. suruh dorang releks2 jah gituh..

btw.. aku tak mungkin kot akan ada anak berderetan.. aku pun dah tua bangka neh haaaa.. nak dapat satu lagi pun aku syukur amat2 kalau boleh.. aku siap cakap kat pantry ari tuh.. kalau aku peknen, aku nak wat kenduri kat opis.. hahaha.. semoga jadik kenyataan lah sebelum aku menopose.. now neh, siapa bawak baby kat memana pun, memang masak ler merah2 pipi kena shiyommm oleh aku.. khi khi khi..

Post Last Edit by misy at 21-4-2010 08:56

kat department aku skrg bersahut sahutan bebudak ni cuti bersalin .....takpe aku cool jek senyummmmmmmm

so TT nak buat apa apa pun kena plan, jgn main shedapppp jek
anggap lah kali ni tuhan bagi rezeki atas kebodohan.....errr ketidaktahuan korang berdua...tak mo baby kalu...ramai org nak, jgn ko pandai pandai gi letak kat tong sampah!!

WTF  tt nie.......

maen nak sedap nak........

Dah melekat nak pi buang plak..........  kira sama otak ngan kes buang bayi kat tong sampah.......

Jgn belajo jer tinggi.......  tp otak letak kat buku lali......

bila tgk jawapan TT, rasa macam hati TT ni mmg dah takmau kat baby (kalau betul ngandung laa.....)

Wei Pakar Bola!!!!!! Mak abah aku dulu pun, tahun pertama di universiti, dah kawin.. Pastu sepanjang pengajian, mak aku melahirkan dua anak ( abang pertama n abg kedua aku ). Padahal masing2 masih belajar dan masih muda. Tapi aku bangga dengan mak abah aku, langsung tak mengeluh, tak merungut mcm hang bila nak dapat baby time belajar. Abah n mak aku dapat keputusan cemerlang lagi. Ni yg mak abah aku bgtau aku. Sbb aku sekarang pun masih study, dah ada 2 anak lak tu.. pastu ngandung lagi... tapi kandungan aku tahan 4 bulan ja sbb jantung baby aku tak berdegup, tu pon aku rasa sedih tak terkata sbb aku adalah seorang ibu yg sgt sayangkan anak2...

aku rasa alasan hang kononnya mak bapak hangpa dua tak bagi ngandung mcm tak logik. Takkan la depa tak ada rasa 'kedatukan or kenenekkan' bila tau nak dapat cucu? Pasal duit? Pandai2 la hg pk camna nak cari... takpun, tak mampu jaga, bg ja kat org...