CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: mea

Nabil: Mengaku Nakal, Tapi Tidak Mabuk-(latest:Imam Muda Nabil@pg7)

Moga cpt sembuh....

aku lebih takut kalau orang dah mula LUPA kan dia...lagi parah tu..kalau dia aja ter"lupa" msh ada harapan sebab peminat ingat kat dia..kalau peminat dah lupakan dia...susah nak carik makan....

aku lebih takut kalau orang dah mula LUPA kan dia...lagi parah tu..kalau dia aja ter"lupa" msh ada harapan sebab peminat ingat kat dia..kalau peminat dah lupakan dia...susah nak carik makan....

ok lagi tu....len kali lebeh hati2...

bagus jugak si nabil ni sentiasa beringat dengan suit keselamatan dia... yer lah.. malang mana kita nak tau... jadi sebelum apa2 terjadi baiklah bersedia dulu... rasanya kalau dia tak pakai proper suit tu ari tu.. mau nya penuh dengan parut dah kaki, tangan, peha si nabil ni....  sian irma nanti dapat orang yg banyak 'peta' kat badan.... kan irma kan...????

APA2 PUN
KENA BERSYUKUR BYK2....ALLAH PANJANGJAN UMUR NABIL.......

Follow Us
nasib baik pakai safety suit..

btolke nabil lp igtn..jgn..t die lpe gak awex die..

Reply 24# ToungeSoup

aku sokong ko

hmmm kalu x nabil lupa sapa irma camner?

kesiannye nabil, sampai hilang ingatan....kalau dia terlupa kat irma camne ek?......eh, ape pulak camne, aku kan ade, haaaaaa....korang semua jgn risau , kalau dia lupe kat irma, aku leh ganti hehehe yesssssss

ingtkan gimik filem ke apa...rupanya betul.....

Lain kali baik-baik la jang oooiiiiii!!

dh minat dia tunggang motor.dh kawen pun rasanya still bwk moto gak kot.

Ingatkan dah hilang ingatan sampai tak kenal Irma dah... huhu

Khamis Februari 10, 2011
Mengaku Nakal, Tapi Tidak Mabuk - Nabil (Raja Lawak)

Oleh FERIDE HIKMET ATAK

KUALA LUMPUR: Pelawak Ahmad Nabil Ahmad, 27, menjelaskan khabar angin kononnya dia pernah mabuk dan bercumbuan dengan seorang gadis di sebuah pub hotel terkemuka di ibu negara adalah tidak benar.

Juara program Raja Lawak musim kedua itu berkata dia tidak pernah minum arak apatah lagi berkeadaan mabuk di depan khalayak.

"Saya tak tahu macam mana boleh timbul gosip ini. Rasanya saya tak berkelakuan tidak senonoh di depan umum. Kalau benarlah saya berbuat demikian, saya akan berterus terang dan mengaku. Tapi saya tidak buat.

"Tambah pula saya tidak pernah mabuk. Saya tak tahu kenapa orang sekarang suka mengaitkan perkara-perkara yang tidak elok tentang saya.

"Bagaimanapun saya harus akur bahawa menjadi seorang artis, orang ingin tahu segala kerja dan peribadi kita. Dan bila orang nampak apa kita buat, mereka akan bercerita.

"Saya ingin jelaskan bahawa apa yang saya lakukan dalam kehidupan seharian adalah sama seperti orang lain. Saya tak boleh nak menipu diri sendiri dengan mengurung diri di rumah tanpa bergaul," katanya yang ditemui pada majlis sambutan Anugerah Bintang Popular bersama calon-calon bagi kategori Artis Komedi Lelaki dan Wanita Popular di Hotel Le Meridien, di sini, Selasa.

Baru-baru ini, Nabil dikatakan hadir ke sebuah pub hotel bersama tiga rakannya. Difahamkan Nabil berkeadaan mabuk dan berkelakuan tidak senonoh di mana dia sedang bercumbu dengan salah seorang rakannya itu di belakang tandas pub tersebut.

Selain itu, Nabil juga dikatakan berjaya membolosi diri daripada kepungan polis ketika mengunjungi sebuah pusat hiburan di Jalan Doraisamy, Kuala Lumpur pada 29 Januari lalu.

Bagaimanapun, Nabil turut menafikannya dan berkata pada hari tersebut dia sedang berada di rumah dengan membetulkan kerusi sofa yang baru dibelinya.

Tambah Nabil, dia sudah lali dengan kontroversi yang dilalui sebelum ini, sehingga dia pernah duduk di rumah tanpa keluar selama dua bulan jika tidak bekerja.

Bagaimanapun, anak kelahiran Negeri Sembilan itu sudah berazam untuk berubah tanpa kontroversi seperti yang dilaluinya tahun lalu.

"Saya ingin menjadi seorang yang lebih baik pada tahun ini dan diakui saya berkelakuan nakal pada tahun lalu.

"Alhamdulillah, dengan kontroversi yang ada, karier saya tidak diganggu sangat. Cuma saya tak mahu lupa dengan kesalahan yang saya buat sebelum ini kerana ia memberi keinsafan buat diri saya," ujarnya.

-mstar-

leh cayer ke noks..

Reply 116# mea

aci kerat konnek die pon aku tak caya..mmg jenis minum2 kaki betina..
motip romen2 ngan betina boleh..tp minum2 tak??

Reply 117# skymania

keraguan yg munasabah....

berani angkat sumpah junjung quran x agak2nyaa si nabil niee...???...

Reply  mea

aci kerat konnek die pon aku tak caya..mmg jenis minum2 kaki betina..
moti ...
skymania Post at 10-2-2011 07:42

Wakakakaka! Ko sunatkn dia lg sekali sky! So dia la personaliti yg romen dkt tandas tu eh! Tenggelam la ko nabil dgn kontroversi2 hampeh ni!