CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: AILIOMLELE

Sapa kat sini yang pernah buang anak luar nikah..?

aku x buang ank kucing tu.. aku mandulkan maknyer terus.. sebab anak dah ramai..ada 14 ekor ...

nor5480 Post at 20-8-2010 17:02

xpe ke buat cm2??cian die...

buang anak tikus luar nikah

aku pernah!!!! aku pernah bwat perkara jijik macam nih!!! yes aku mmg pernah bwat!!

pengakuan jujur dari diri aku yg hina lagi la tak bertimbang rase,sangat la hodoh raut muka serta mempunyai perangai yg buruk serta tersangat la nakal.

aku ingat lagi peristiwa nih,terjadi pada tahun 2004...aku pernah membuang SEMEN luar nikah bersama EX aku!! aku menyesal bwat perkara tuh and aku kecewa sebab aku tak dapat bersama ngan org yg aku sayang and puja2,tapi bagi aku kehidupan ni umpama air yg mengalir,ape yg lepas tu biar la lepas jangan di ulang jangan di kenang lagi,sebalik ape yg ade di depan mata tu la yg aku usaha kan and terus perbaiki diri aku yg xsempurna nih...

selamat tinggal anak ku yg ber kemungkinan untuk menjadi seorang lawyer,jutawan,doktor,perdana menteri,komando angkatan perang,ahli ulama',mat rembit ber kemungkinan jugak,pemain bola yg hebat,arggghhhhhhhhhhhh bapak menyesal membuang kamu!! bapak berjanji!! bapak tidak akan memperlaku kan adik2 kamu yang bakal datang seperti ape yang pernah bapak laku kan kepada kamu..

MAAF kan bapak yang nakal nih...

giler ah pengakuan ko nih!
haha..
itu bukan satu je yg ko buang..
berjuta kot...
ah ko kejam..
lenkali simpan dalam petiais okeh?
mana tau boleh recycle ke...

{:1_126:}{:1_126:}{:1_126:}

tu la..kalao nk buang kene buang la tmpt leklok..ni main buang dlm tong samph,lubg jmbn..buang la tmpt leklok..dkt surau,klinik or spital..sape2 nk buang gtau aku..aku amik anak angkat..pastu biar aku ketok kpale ko dlu..then ko blah..if aku dh dpt anak tu jgn ko nk amik lak stu hri nanti..aku xkawen xpe asalkn dpt anak angkat yg korg xnk..

Follow Us
Reply 19# AILIOMLELE

buang anak mmg senang kak...mcm depa yg beranak luor nikah nih...kan senang je beranaknya siap buang2..kalo beranak cara halal tu sakitnya berfeeling kak..ada jugak rasa insap (xde pngalaman beranak lg..lom nikah kawen ). kalo akak nak sgt amik anak angkat pg je jkm  tak pon rumah anak yatim kak tp prosedur die rumit..kekonon takot anak tu terabai..kekadang yg dok jkm tu pon kekurangan kasih sayang..asal niat ko baik kak..aku sokong dr belakang...sekurang2nya ade gak yg sudi membela nasib dorang tu..murah rezeki ko kak....isk..dah la..panjang aku bebel

ader2.... buang kat kedai makan.... kembar 4 plak tuh...
skali ngan mak-mak dia aku buang...hhehehe...

ada ke org nk mengaku..kalo yg mengaku ala manja tu sah2 x..yg bebetul harus diam seribu bhs..

aku pernah!!!! aku pernah bwat perkara jijik macam nih!!! yes aku mmg pernah bwat!!

pengakuan juj ...
akulasaiful Post at 20-8-2010 17:59

ko buang simen?naper nko buang?kalo tak buang leh jdktiang konkrit da...hahaha...
neway buang punya buang kang besok2 diri sendiriterbuang dek anak cucu,apamau ckp kalu?sib baik dok umah org tua,sib tak baik merempat tepi jln...

Reply 23# akulasaiful

nasib la ko buang awal... kalu x bertambah la pembuangan bayi kat tepi2 jalan ke, dpan umah orang ke ntah mane2 lagi.. huhu..

Reply 23# akulasaiful

haha tak leh blah ayat ko ni!!!!

Reply 30# honeybee1802

sebab tu aku menyesal sangat...oh lord! forgive me!!

Reply 32# KimoraHakim

juz hiburan untuk diri sendiri time bulan puasa nih...wahahahahaha

Reply 34# akulasaiful

hahah hiburan petang puasa yang merembes kan...

Reply 24# sevenoctober

betul gak tuhh!! bukan 1 bukan 2 tapi berjuta da pergi!!

peti ais yer?? hmm bagus gak cadangan ko tuh..

Aku masih teruna

tu la....beranak luar nikah ni tak sesakit beranak dalam nikah

my own exp beranak my only son 6thn dulu....rase mcm mati idup balik bila kuar labor room still bernyawa..rase nak ilang nyawa wooo 7org doc melayu, cina, india (1 mesia kekdahnye) dok bkerjasama menyeluk

aku syg sgt anak aku. klu laki aku tengking sikit je hati aku terguris...tu blom dia pukui lg.....penah sekali api rokok laki aku hmpir kene muka anak aku....aku sound klu lecur muka anak aku, aku lecurkan muka dia gak...sib baik anak aku x kene api tu la.....

tp ada sorg yg sy kenal beranak anak luar nikah lahir sebulan lps nikah dia relax je boleh gelak2 masa teran smpi nurse naik heran.....turn anak ke2 dia beranak..dia ckp tobat dah...sakit ya amat.....kuasa tuhan......

ada yg nak ngaku ker... x pasal2 kena mati mandatori..

salam sume...

aku tak rase ade org yang akan mengaku..confrim kne bambu kaw2..hehehehe..tapi aku pelik la..selalu terpikir..pade pompuan2 yang buang baby2 tak bernasib baik tu...derang tadek rase sedih ke.??nak2 lagi yang dah sampai terberanak 2..baby 2 kan chomey!!adoiii..kompius aku..