CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: zizadin

(Part 2) RITA RUDAINI VS AIDIL ZAFUAN (belum bercerai update post 1816)

Close [Copy link]
KELAB beso sangat, aku tak mau jadi ahli KELAB THE JAKUNS......
Tapi, kalau kumpulan RAP, ...
natashism Post at 19-10-2010 12:18

ahahaha...ok la..rita dah tentu2 tak dara sbb janda..ayu tuh dara sngt ker?? ntah2 sama jalang janda statusnyer..

seyes..pasal kes neh..meyampah aku ngan si ayu tuh..  nama tak sama macam pangainyer..nak amik ati mentua ,...ngan memburukskkan bakal biras??  

bakal ker?? jdk ker ayu neh kawen ngan adik ipar rita neh?? konpom dah ker??jgn2 sok lusa tak jdk?? gigih buat strategik amik ati mentua..

apa alasan dorang ni nak membenci Rita sampai macam tu sekali selain dpd dorang kawin lari kat siam????

anyone pls dare to explain?
harisbee Post at 19-10-2010 03:09 PM

sbb rita tersangatlah cun..
sbb tu ipar duai yg perasan vogeh meroyan tak sudah

abislah ipar2 duai dia meroyan tak sudah aku paste pic2 jelita RR

kat fb ada org tanya mana rita n anak dia,ramai minah2 you know who jawab kami yg cun ni korang tak tanya,penat pakai mekap.
cun kew ilang selera makan aku seminggu tngok muka minah2 kg
tahap projek trbengkalai.siap kata anak dorang lg cute dari airit,bongoknya mngata
anak adik dorang sndiri.

komen2 tak sedor diri tu masa kat gambor raya satu family dorang yg
mulia tu.

Follow Us
sweet jerk...

abislah ipar2 duai dia meroyan tak sudah aku paste pic2 jelita RR
go_kart Post at 19-10-2010 16:04
RR ni mmg cntik...tak dinafikan... compare to AR mmg rita ni jauh lebih cantik... maun BIL tak mroyan tgk bodi adik ipar yg dah branak 1 mantops..tp diri sendiri ada yg mcm tong drum

aku x fhm la dgn kakak aidil yg sorang ni.. kata " klu betul rs diri tu org islam x payah msk campur hal kluarga kami jg umhtangga sendiri tu lebih baik itu sbenarnye ajaran islam.."
tp aku tgk ikut sedap dia je ckp psl rita kt dlm fb..

aku x fhm la dgn kakak aidil yg sorang ni.. kata " klu betul rs diri tu org islam x payah msk campur ...
zilah93 Post at 18-10-2010 22:50

Ayat dalam fb akak si Aidil ni mungkin dituju pada dirinya sendiri, kut
    sebab dia yang sibuk campur urusan rumah tangga adiknya.....

Reply 2084# ford1

apa ke bengongnya mengata anak sedara sendiri yg sah2 keturunan pakcik radzak huhu
agaknya kalo dh meluat dkt mak, dgn anak2nya sekali derang meluat sampai lupa yg tu darah daging sendiri jugak

Reply  ford1

apa ke bengongnya mengata anak sedara sendiri yg sah2 keturunan pakcik radzak huhu
...
Maisarah Post at 19-10-2010 16:54

kan?
kalau normalnye kita la...nyampah mcm mana pun dgn adik beradik, takkanla dgn anaknye skali kita kutuk
nak nak plak budak tu bckp pun tak reti lagi
nampak sgt iq n eq ZEROOOOO!

ye, maybe rita ada salah, ada silap langkahnye, tp takleh nak slhkan rita saje kalau dh BIL nye gini
cam harjads

cun aa gmbr rita ngan aidil tu....1 lg aku suka advert sofi rania tu..sama padan.tu yg ramai mencaci tu hahaha

Reply 2090# natashism

tu la x pk sbelum berckp.. Kalau la dorang baik sngt tu hah mcm kluarga rita senyap je.. buat hal sendiri

Reply  leni
harap family radzak letak kain putih atas tilam ms mlm pertama zakuan dgn AR nnt mcm z ...
Maisarah Post at 19-10-2010 10:30

ada yg g lukekan diri guna gillete kang
kekkkekekek

Post Last Edit by myasara_m at 19-10-2010 17:22
go_kart Post at 19-10-2010 16:12

rita & aidil sama comel sama padan. esok kalau zakuan kawin dgn AR jadi sorang comel sorang gemok. sebab tu keluarga aidil suka AR. nak jd adik ipar bdn tak boleh langsing ye. kalau takde cutting langsung cam diaorg lg bagus. dialu-alukan. hehehe

apa SIL rita igt adk lelaki dorang ne
christino ronaldo ke dpt byr juta2 pound/euro
juta rupiah ada ler
nk belagak bagai dasar kampungan tul

Diana Radzak
betul 2 atih walaupun jauh kite tetap di hati kan...klu pura2 dkt tp belakon mesra hidup bahagia tp yg sbenarnye x pun x de maknanye... dh 24 thn kite kenal acik ape sgt banding dgn dua thn 2..ape pun kite takat leh luah dlm fb je x kuasa... nk heboh 1 dunia yg kite tgh merana kan..bkn prinsip kluarga kite la nk simpati dr org...klu statement cam ni pun ngadu dlm paper ader aku kesah ha...ha..kite ank2 n menantu yg taat pd mak abh doa2 kan smoga mak abh sihat n tabah hadapi dugaan ni sesungguhnye doa ank mithali lebih di perkenankan Allah amin.....

Suziela Shah andakk... biarkan dia dgn labu labunya... sampai bila dia nak menongkat langit... sekrg ni pun acik dah sedar siapa sebenarnya dia.. kita tgk dan lihat sejauh mana yg dicanang kononnya bahagia hakikatnya porak peranda. allah akan membalasnya hanya cepat dan lambat . byk kan berdoa...
6 hours ago ·

Zalina Md Salleh K.ngah/anum/nana: meski pun buruk dimata masyarakat, jika kita di pihak yg benar, kita tetap mulia bahkan boleh jadi lebih mulia drpada mereka yg melemparkan fitnah yg dasyat tu...
4 hours ago ·

Sabarnur Abd Radzak
siap la lepas nih masuk paper. "saya telah dihina oleh kel mertua dlm fb". pastu org pun kesian. tambah2 peknen lak kan. ada aku kisah. ini fb aku...aku punyer suka la. jgn ingat dia blh beli wartawan.nak canang satu dunia. org yg bersubaha...t tu pun x kan selamat hidup. pastu siap busukkan nama ayu. cermin diri tu dulu dan tanya pd diri sendiri kenapa awak tu x diterima mertua. jgn cari salah org lain. ni kira dengki la kan. jawapannya ayu pandai amik ati kel. awak tu ada usaha ke. kita pun ada maruah yg nak dijaga. krn dia sorang x kan kudis la pd kel kita. dlm paper dia blh la tipu. tp, hakikatnya kita yg tau. kami x perlukan simpati org. cuma kami hanya nak tegakkan kebenaran!!!!!

Zalina Md Salleh ha.ha..ha...menangis minta simpati la..

Suziela Shah
sepatutnya awak bersyukur kerana allah nak pjgkan jodoh dgn dikurniakan anak lagi. tapi dgn bongkak awak menuduh org yg menabur fitnah , ayu yg x tahu apa2 pun terpalit sama. klu dah x dpt zaq sudah2la x malu canang kat org yg dia bekas za...q. dik quan pun x pernah ckp nak kat dia. kelakar pun ada x dpt zaq dah dpt aidil sudah la dah ada anak apa lagi yg ko x puas hati. klu dah ada penyakit hati ni klu boleh x dpt dik quan biar org semua x boleh dpt . kesian ko ko jaga je la adil tu x payah ko nak sibuk ngan ayu dan dik quan .Biarla ayu ngan zaq bahagia.ko ingat dgn canang kat org buruk kitaorg hati mak abah akan lembut dan nak terima ko??? x tahula rasanya x kut???

Post Last Edit by izzyanna at 19-10-2010 17:37

wah, ada gambar AR dalam fb biras eh...nampak kurus pulak ... tapi bg aku RR tetap cantik..

kalo aku jadik RR pn haremmmmmmmmm aku nk berbaik nagn ipar duai hanjenggggggg sgt camni!!!!