CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 1550|Reply: 10

[Cinta] RELATIONSHIP TAHAP LEVEL APA NI?

Edited by akuwanitalah at 22-2-2023 04:27 PM

Kisahnya macam ni aku ni da lama single. so bosan kan hidup. saja lah cari teman berborak di 1 apps tu. then ade la dapat 2-3 org ok la borak2, then nak dijadikan cerita, dalam 2-3 orang tu ada sorang ni die jenis straight to the point. die msg aku terus ajak aku keluar, mmg unexpectation la kan sebab bukan plan aku mcmtu. then aku bagi alasan la ni ari keje mcmtu lah, nk rejek die ensem la pulak, syg pulak aku so aku layankan jela, die jenis x byk borak bila msg. then die bg terus no fon oi.
ikutkan mmg malas doh aku nk msg by fon plak, da next step plak hadoiii bosan sbb nnti confirm cpt kenal cpt kene tinggal. then aku nak x nak msg la die kt wsp, die save no aku, aku save no die. then die ajk lgi keluar jumaat sbb esoknye sbtu aku cuti, aku nk tolak pn susah, aku pikir xpelah nk jmpa sgt kan, hah jumpa puaskan la ati kau, first n last pun aku ok je, senang keje aku ok berlangsunglah 1st date dgn xbrp indah lah sebab lelaki aku jumpa ni pemarah, cakap main lepas je, da la aku ni jenis hati tisu, ikutkan hati aku nak je aku terjun kereta dia masa die cakap bnde2 yg buat aku sentap. tapi x pe aku sabar lagi, ini lah 1st time dalam hidup aku jumpa lelaki yang aku rasa paling susah nak dijinakkan. perangai dia, pemarah, panas baran, cakap die je betul, apa dia nak dia mesti dapat, kalau borak pung pang pung pang macam dia sorang lah yang paling hebat.

aku tak boleh cakap salah atau buat benda salah. yang bestnya 1st date da declare cop aku ni dia punya. tapi tak lama pun aku kenal dia dalam 2 minggu macamtu, mana boleh tahan weh cakap salah mampus kene maki, last tu dia marah aku pasal cakap salah, then aku da fedup aku cakap carilah orang lain, dia cakap ok semua,  nk keluar keta tu aku buat perangai kurang ajar sikit. terus die mengamuk gila babi weh. malam tu aku try la msg minta maaf sebab bt perangai peh terus die declare putus memang die rejek aku kaw2, eleh erannya aku, masa nak ajak couple pun kau yg beria bagai sampai ke syurga tu kau punye berangan, yang bestnya da putus tapi sampai ke hari ni cari aku, msg aku lagi.

bila aku x reply ke, senyap ke mulalah tuduh aku ade laki lain, igt da x kisah sangat dah kan. dulu mula2 tu msg maki hamun aku je la, bila aku tnye knp bt aku macam ni, dan dan cakap kite ni da xde apa2. so da xde apa2 nape nk cari2 aku lagi? cakap aku x kisahlah, xnk amek tahu lah, malahan kau da cakap da rejek aku kan. then boleh plk mengaku die x cari aku, abes yg msg aku tu siapa? saka kau ke? skrg ni je baru nmpk ok sikit perangai die.

korang rasa, mesti tade pompuan yang tahan kan? aku je la hadap perangai dia. kejup elok kejup macam setan
tapi xpelah layan je la drama dia, drama kat tb memang aku x layan jadik buat drama sndiri lah

Rate

1

kau mmg x reti buat paragraph ya

manehnya replied at 22-2-2023 04:17 PM
kau mmg x reti buat paragraph ya

saje nak bagi kau penng kepala baca

akuwanitalah replied at 22-2-2023 04:27 PM
saje nak bagi kau penng kepala baca

sbb tu la aku x baca

tapi kau gigih juga masuk sini komen

akuwanitalah replied at 22-2-2023 05:12 PM
tapi kau gigih juga masuk sini komen

ha ah sbb karangan x semngah kau tu, n relay yg x da kemana2 lg tuh, sedey

Follow Us
manehnya replied at 22-2-2023 05:14 PM
ha ah sbb karangan x semngah kau tu, n relay yg x da kemana2 lg tuh, sedey

kau pun sedey gak beria nak care karangan aku

aku dah nyanyi rap baca tu

dei, dah fedap tp masih layan?

tp best juga layan orang suka meroyan ni. agak2 hari tu bosan kan, kita cari pasal dengan dia...mesti terhibur

chikumanis replied at 22-2-2023 05:23 PM
dei, dah fedap tp masih layan?

tp best juga layan orang suka meroyan ni. agak2 hari tu bosan kan, k ...

betul
aku gan member gelak2 bila time die maki hamun tu
memang ade 1 ari tu kitaorg boring sangat
saje nyakat die
lawak siot die mengamok
hiburan la utk kitaorg jup

akuwanitalah replied at 22-2-2023 05:24 PM
betul
aku gan member gelak2 bila time die maki hamun tu
memang ade 1 ari tu kitaorg boring sangat

yang paham je paham benarnya.
sakit hati tu memang lah sakit hati tp buat dia meroyan tu yg best