CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: manganini

Rawatan alternatif untuk kanser payudara

Post Last Edit by nozanoor at 2-12-2010 16:27

Petua...makan buah durian belanda...agen anti kanser. Elok dimakan oleh semua orang. Ttp buah durian belanda ni susah gak nak dptkannya...

Reply 21# nozanoor

tu la kan.. lagipun memang sedap fresh fruit juice ni.. tapi memang jarang la tengok org jual durian belanda.. kena tanak sendiri gamaknye...

untuk kanser2 lain pun boleh jugak lah ye noor?

time kasih ye bagi cadangan..

TF insyaAllah selamat utk org mengandung dan menyusukan bayi. sebab masa anak aku kuning dulu, ada sorang doc sugggest suh aku makan pil tu. then susukan bayi...alhamdulillah kuning anak aku tak naik walaupun tak turun dengan sangat cepat...sebab sebelum tu bacaan turun naik turun naik...

Semoga kawan TT tu sembuh....

pembedahan batin memang pernah dengar..kat bod MPS pun selalu diorang citer pasal nih.. ma ...
manganini Post at 2-12-2010 01:18

pm aku la.. tak bagi jaminan tentang benda ni cuma boleh berusaha.. aku pon tak tau sangat, yang tau bapak aku la kot coz uncle aku tu banyak cite kat dia..so, contact number pon bapak aku yang simpan.

salam...mak saya pun ada kanser payudara, durian belanda ada gak beli,tapi susah nak dapat...saya pun ada belikan biji appricot yg kapsul tuh..setakat ni okey la...ni link dia..
http://rawatkanser.com/produk-kami/

ni pula link untuk produk 4life
http://din4life.blogspot.com/

Follow Us
Reply 23# aku_blur

oo ye ke.. mekasih ye bagi share2 pengalaman..

Reply 24# che'mah

time kasih..

Reply 25# mnaa

kalau bedah batin tu kene gi indonesia ke? jauhnye la haii.. aku kat borneo ni.. tapi dengar kahabr, ada bleh buat jarak jauh juga kan... hmm yg uncle mnaa tu buat mcm mana?

tapi aku rasa, wat masa ni maybe hold on dulu pasal pembedahan batin tu kot.. coz kawan aku tu pun masih tunggu result apa ntah aku pun tak sure.. dah clear semua nanti, boleh la aku suggest kat dia kot2 dia berminat..

err actually aku sendiri pun mcm ada sakit jugak ni.. entahlah sakit apa, nanti nak pi cek doktor.. papehal aku pm ko ye mnaa..

Reply 26# jmy_83

oh thanks for the suggestion.. chumel avvy awak {:2_76:}

Reply 20# manganini

Biasanya saya cadangkan ibu ibu mengandung ni makan bila kandungan usia 5 bulan sehinga melahirkan..berpantang..
antara cerita yg seronok saya dpt secara peribadi..anaj yg lahir tiada masalah kekuningan walopun anak anak yg terdahulu mengalami kekuninagan yg agak tinggi.,baby lebih kuat tulang tulangnya.umur 3 bulan dah boleh duduk bersila,tengkuk anak tak lembik/lembut.anak tidak pernah sakit mata,kembong.
Kalo pihak ibu tempoh berpantang jadi singkat.luka luka cepat sembuh,susu ibu banyak.bertenaga semasa proses bersalin.

Ada jugak pengguna 4life transfer factor ni...

Reply 20# manganini

Nini...,kalo merancang utk mengandung elok makan elok makan Belle Vie utk kaum hawa,Male pro utk lelaki..ia dirumus khas utk system reproduktif..
Transfer factor utk system imune..boleh makan kedua duanya sekali...
Bila dah makan...,silakan berjauhan dgn org lain yg tak terbabit dlam urusan anda,tinggal didalam bilik kedap bunyi..
kalo bisanya menari samba,lps makan tu bole menari cha cha,ronggeng,zapin,kuda kepang,banggra...bagaimana pun kejayaan utk dapatkan baby Allah punya kuasa..
Biar lah hidup merempat,beratap nipah asalkan kehidupan ber..tutt..ttuutt...satisfied!!!!...

Reply 19# manganini

Transfer factor hanya dikeluarkan oleh sykt 4life research sahaja. 4life pemegang Hak reka cipta proses penyaringan.

Bila dah makan...,silakan berjauhan dgn org lain yg tak terbabit dlam urusan anda,tinggal didalam bilik kedap bunyi..
kalo bisanya menari samba,lps makan tu bole menari chacha,ronggeng,zapin,kuda kepang,banggra...bagaimana pun kejayaan utkdapatkan baby Allah punya kuasa..
Biar lah hidup merempat,beratap nipah asalkan kehidupan ber..tutt..ttuutt...satisfied!!!!...
anuar Post at 3-12-2010 02:36

hadehhhh tak larat nak dengar ayat promo mcm ni..

Reply 35# manganini

Bukan promo...kongsi pengalaman..sharing.I amat amat concerned bab sihat ni..apa lah erti wang berjuta jika hidup tak sihat...sighnature Nini tu lain macam je...

salam nini..
saya slalu jmpe sorg dr homeopathy ni kalu ada masalah kesihatan...dia boleh detect penyakit kita melalui suara...anak saya dr baby sampai la ni kalo xsihat, saya kol je dia..and dr suara dia bgtau ape masalah anak saya...
dia duduk kat perak...banyak org dtg kat dia dgn mcm2 masalah..penah skali saya dgr ada sorang famili pesakit sembang ngan dr tu..then dia buat kol..dr dgr suara pesakit and cerite ape masalah dia..dr kata itu bukan kanser etc..dia citer la itu cuma sel2 yang xberfungsi lebih kurang la..
cuba kawan nini ctc dr tu..ubat pon xmahal sangat...dia perubatan homeopati..nak ctc no pm saya k.. sekadar memberi maklumat

salam...mak saya pun ada kanser payudara, durian belanda ada gak beli,tapi susah nak dapat...saya pu ...
jmy_83 Post at 2-12-2010 21:10

ha..ha.. betul2 rupe ade kacang apricot nih.. aku ingatkan mak aku sajer2 cakap..

Reply 29# manganini

kalau yang betul2 tu kena tinggal sana dalam beberapa hari.. siap dia bagi tempat tinggal and makan.. tapi kekadang dia turun kl, tu ramai gak yang jumpa but aku tak tahu schedule. lagipun tinggal kat sana few days dia akan ajar betul2 ayat yang kena hafal.. berzikir beberapa ribu kali.. aku pernah sekali cuba masa dia datang sini (bukan utk kanser coz dia juga boleh ubat utk general but specialize dia cancer la), but tulah.. aku ni bukan jenis percaya sangat especially dia jumpa aku pon dalam 15 minit kot.. (ramai yg nak jumpa dia masa kat kl nih), so aku rasa samaaa jer.. cuma yang gi tinggal sana yg nampak macam ada peningkatan. Ada saudara aku yang gi bebaru nih.. dia ada tumor yang membesar kat belakang telinga, doctor dah bagitau diaorg tak nak bedah coz terlalu berisiko tinggi, pendengaran pon dah makin kurang.. jadi dia gi, then sekarang Alhamdulillah, kuasa Tuhan, dia dah boleh dengar, even kekadang bunyi yang orang lain tak dengar (example ada bunyi kat kete), dia plak beria2 kata dia dengar.. rasa aku la, psikologi gak kekadang.. lepas buat rawatan tu, maybe penyakit you tak makin baik but bila dah selalu berzikir, thinking you tenang, positive.. benda sakit tetiba boleh baik.. bila kita lemah, tu yang penyakit makin teruk.. wallahualam

Reply 37# madura

Aku teringin nak buat yang ni...telepati