CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234Next
Return to list New
View: 6504|Reply: 65

mohon pandangan dan pendapat ikhlas....

Post Last Edit by primarikey at 27-12-2010 16:31

Salam..........................

Rate

1

tak salah kalau ko buka langkah dulu.. tapi bagitau la awal2 status awak tu.. if he reject then he is not the one for u...

tak salah kalau ko buka langkah dulu.. tapi bagitau la awal2 status awak tu.. if he reject then he i ...
kakayau Post at 20-12-2010 14:52

tapi macam mane cara saya nak berterus terang...dalam sms memang die peramah bersembang dengan saya...tapi bila jumpa die cuma pandang dan senyum aje....tak tegur pn...saya pn malu gak nak tegur die...

ajak je dia keluar, bw anak sekali... kalu dia bleh terima anak yu, maknanya dia bleh terima status yu... tp kalu awal2 dia dah reject.... sila cari lain yer....

ajak je dia keluar, bw anak sekali... kalu dia bleh terima anak yu, maknanya dia bleh terima status  ...
carly_lah Post at 20-12-2010 15:00

anak saya di kampung....mak jagakan... saya duk sorang di sini...

sebenarnya saya bukanlah terdesak sangat nak kawen lagi...trauma kegagalan perkahwinan pertama dulu masih belum ilang lagi....
cuma saya perlukan kawan utk berbual dan berkongsi masalah...

tapi masalahnya die panggil saya kakak...mcm mane tu...adakah itu bmakna yg saya dah takde harapan lagi...

Follow Us
ape yg membuatkan tt jatuh hati kat dia ?? carilah cara dlm keadaan yg sesuai supaya dia tau status tt. kat fb tt letak status ape sekrg nih ? klu letak dah berkahwin..tukarlah status tersebut....sure satu malaya blh tau.....

ckp jer direct..kalau malu tulis email..mcm iols buat
btw peluang x dtg banyak kali yer

Post Last Edit by darkcloud at 20-12-2010 15:51

first of all... lebih baik cek dulu kalau die tu betul2 single ke, dah ada girlfriend ke, atau dah kawin? lelaki umur dah 29tahun dah kerja maybe? lelaki umur mcm tu biasanye dia ada girlfriend ke, atau dia menaruh perasaan kat girl lain ke.. lebih baik awak tau awal2 sebelum kecewa.. kalau semua ok, mula2 tu berkawan rapat dulu... dah kawan lama sikit, baru la bole bukak cerita2 lain.. aku tak setuju kalau terus nak jump to berterus-terang awal2 yg awak tu ibu tunggal ke apa semua..

ape yg membuatkan tt jatuh hati kat dia ?? carilah cara dlm keadaan yg sesuai supaya dia tau status  ...
tembikai Post at 20-12-2010 15:21

ape yg mbuatkan saya jatuh hati kat die?
sbb die tenung mata saya tanpa berkerdip...secara kebetulan saya pn tertenung gak mata die..hampir 30 saat gak la....pastu terus saya teringat2kan die...

pastu die ni slalu tengok saya...da la saya ni pemalu...die suka renung2 gitu smp saya rasa malu dan serba salah...

knape ye lelaki mcm tu...adakah die sengaja nak mempermainkan saya

kat fb saya tak tulis status...

first of all... lebih baik cek dulu kalau die tu betul2 single ke, dah ada girlfriend ke, atau dah k ...
darkcloud Post at 20-12-2010 15:50

x tau camane nak pastikan status sebenar die...saya malu nak tanya ngn kawan2 yg lain...lagi pun die ni tak bgaul ngn bebudak pompuan...saya setakat leh tengok status die kat fb je...ade cadangan yg...

die keje gomen gak...

ckp jer direct..kalau malu tulis email..mcm iols buat
btw peluang x dtg banyak kali yer
KIM.mafia Post at 20-12-2010 15:36

malu la nak cakap direct kim...saya ni da la single mother...takut die ingat saya ni desperate plak...

saya memang suka berkawan dgn die...cara die nampak matang dan sopan...
kalau kat kelas die cuma akan pandang dan senyum je...saya plak seboleh2nya nak mengelak dari die pandang saya...saya sangat malu...

mcm mane ni...mau tapi malu...

since dia panggil ko kakak.. so ko jgnla malu2 kucen lak ngan dia.. tegur dan sembang selamba jer bila jumpa.. so dia pun takkan segan lg.. kena mulakan sembang di alam nyata.. then bila dh selesa bergaul, dgn sendirinya korang each other blh tersembang tntang status diri masing2.. jgn kerana dia panggil ko kakak, peluang tu dh takde.. kebiasaannya hubungan mcm ni yg selalu on... sbb mudah nk jd rapat dan tak segan silu.. just like my bro, mula2 berkakak angkat jer.. terus berangkat smpai beranak pinak skrg ni

jap lai dia sedawa ler tuh...

since dia panggil ko kakak.. so ko jgnla malu2 kucen lak ngan dia.. tegur dan sembang selamba jer bi ...
allyhasana Post at 20-12-2010 16:36

ooo camtu ke...terima kasih...saya rasa cam ade harapan je bila baca komen awak ni...
tapi camane saya nak bsembang ngn die di alam nyata...nak tengok muka die pn saya malu...
die pn malu2 gak ngn saya...susah la...

jap lai dia sedawa ler tuh...
ajinomotonosuga Post at 20-12-2010 16:38

ape sedawa tu bang aji...

sebenarnya dalam masa 2 taun saya bgelar single mother..saya sangat menjaga perangai dan tingkah laku saya...saya tak pernah keluar ngn mane2 lelaki walaupun ade yg ajak... sebelum ni ade gak lelaki bujang yg nak bkawan ngn saya...tapi saya tolak...sbb die terlalu muda dan saya tak berminat...suami org pn ade gak 2,3 org...tapi saya tolak sbb saya memang takde ati nak bkawan ngn mane2 lelaki...

tapi ngn die saya cairlahhh...camane nih...

sila tgglkan post nasihat anda...esok saya reply....tq
nak balik dulu...

amboi dah maen2 mata ek
ermm aku rasa jgn tunggu lama2 nanti diambil orang