CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 3955|Reply: 9

Tak boleh nak "in" dengan kawan2 BF/GF sendiri...

Assalamualaikum

Saja nak tanya..penah tak korg rasa mcm xbole nak in ngn kwn2 bf/gf korg?selalunya apa korg buat?

mcm aku kan..ade beberapa kwn2 bf aku (especially yg pompuan) aku xleh nk in....sbb komen2 kt fb bf aku minah2 ni suka perli2 aku.....walaupon diorg just niat nk bergurau ke apa kan..tp diorg suka cm buat bahan especialy bila bf aku post gmbr aku kt album dia di FB.......tp bila jumpa kt luar tegur n salam cm biasa je la.....tp aku xleh nk in sgt sbb aku rs cm "hekeleh minah ni.."

korg penah x ada rs cmtu?xleh nk in ngn kwn2 bf/gf korg?

penah....aku dulu mmg tak leh nak in ngan derang....tegur gitu2 jek...pas aku kene marah ngan tunang aku sbb tak reti bergaul mesra barulah aku rendahkan ego aku... so skang ni ok jek aku ngan tunang/bini/gf kepada tunang aku...tak kenal maka tak mesra ... kalo kat blakang dorang kutuk2 aku..aku tak amik pedulik...gasak lah tak jejas pape pon..yg penting kita ikhlas

Assalamualaikum

Saja nak tanya..penah tak korg rasa mcm xbole nak in ngn kwn2 bf/gf korg?selaluny ...
kerepek_sedap Post at 7-2-2011 10:32

ieja pun mengalami masalah yang sama ngan TT p bukannya pasal perli memerli dalam pesbuk.......tak ley "in" cara awek kawan ieja ne..ieja namakan c awek ne "S" dan c bf (kawan ieja) "W"....

alkisah,ari tu ieja kwar ngan bf ieja g shopping n makan2.....kuar sekali ngan kawan2 dan termasuklah S dan W ne..memula nampak ok je c S ne.....rilek je.....then masa kat mcD,ieja terbukaklah cite time kiteowang pegi tengok cite khurafat...si W ne die tak bawak si S ne....p die memang tak bawak gurl len....then tetibe si S ne mengamuk..merajuk...kata pegi tak gtaw die....pegi ngan betina mana ntah..ieja ok lagi kat situ..ieja mintak maaf coz ieja tak tahu yang die tak gtaw awek die g tengok movie....(ieja dah mintak maaf n telah dimaafkan ye coz ieja memang tak tahu hal dieowag ne).

then kami nak balik...ieja n bf ieja turunlah dulu...yang len dah g kat parking...ieja ngan bf ieja singgah kaunter coz nak tapau...si W dan si S ne kat belakang ngah turun tangga...bayangkan si S ne menjerit marahkan bf die..kuar ngan betina lah...kwar tak g tahulah...pas ne jangan g taw die lah kalu nk g ane2...aduhhhhh macam budak2.....ramai plak customer tengah makan yang menyaksikan "drama" tue....pas tue dieowang berbisik2......

ieja cakaplah kat bf ieja.....die suh wat tak tahu n tak kenal...rupe2nya perangai S ne memang macam tu...queen control...mana  W nak pegi kena gtaw die...lum kawen lagi,kalu dah kawen dah tentu2 si W tue kena ikat je kat umah......kata bf ieja lah...memang bf ieja n kawan2 tak brape nak gemar si S ne....yang pelik si W ne ikutttt je rentak makwe die...sayang sangat sampaikan tebal muka diwatnya....

ieja memang tak suka n memang tak ley in ngan die........

aku tak ambil port in tak in ni
wat donno je

topik yang menarik. tapi aku takda pengalaman.

tunggu cerita dari korang2 yang berpengalaman ja la.

salam...

kes aku nie  lain sket..aku dh byk sgt kcik ati dgn kwn2 bf aku..sbb diaorg xsuka aku bkawan dgn bf aku..aku xtau la apa sbb diaorg dengki sgt dgn aku

nk kta diaorg knal aku x jgk sbb diaorg xpnh jmpa n knal aku.utk pengetahuan korg bf aku nie 1st time becinta..so bla dh becinta msti la byk abiskan masa msg n kol aku..bila dia lepak dgn kwn2 dia mmg konpom akan sntiasa msg aku.bf aku nie plak nk wat pe pn dia bgtau aku..n 1 lg yg paling aku sakit ati, stiap kali aku post pape je kr wall fb msti akan jd isu ntara diaorg.siap tuduh aku nie playgirl...padahal xde kna mengena dgn sape pn.naseb la bf aku nie jnis selidik dlu sblm nk ckp pape.

kwn2 dia anggap aku 100% queen control.ada yg cuba nk pisahkan kami..sdih wooo.....jujur aku ckp smp skg aku xblh nk pndang muka kwn2 bf aku..mrh ttp mrh tp xde la smp nk serang bagai..bg aku biar la apa diaorg nk ckp.jnji aku dgn bf aku bahagia..dh nak kawen pn

Follow Us
Berdasarkan pemerhatian aku, orang perempuan kebanyakan cam ni. Kat depan macam best friend forever. Tapi kat fb ke, blog ke, dengan member lain, fuhhh... kencang.

Yang heran nye next day jumpe macam bff balik...

Kalau laki, bertumbuk kejap lepas tu dah senyap. Habis. Settle.

hahahaha,aku plak masuk je,dah kawan pun,siap aku kenakan diorg lagi,
ko pemalu sgt kot,xpun x biase kawan dgn pompuan

emino replied at 9-2-2011 05:03 PM
Berdasarkan pemerhatian aku, orang perempuan kebanyakan cam ni. Kat depan macam best friend forever. ...

hah betul tu,sbb tu la kawan2 pompuan aku suke kawan dgn aku hahahahha

Kalau I, masa bercinta dulu jarang lepak dgn member husband sbb kawan2 husband dah ramai yg kahwin dan ada anak bini since my husband beza 10 tahun dgn I. Tapi kalau ada majlis ke apa, husband akan heret I sekali introduce I kat member2 dia. So far okay. Mungkin sbb diorang pun tak berani nak buat onar dgn husband I yg garang tu