CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: masros

Kasut Ahkak Pink

i m goimg to tell rosmah, malaysians are so obssessed with her...sampai sepatu, seluar dlm...etc...semua nya nak di ambil tahu, di kutuk, di comment....memang lah org malaysia have nothing good to say bout anybody......

dah dah lah mengutuk...sebab tu saya jarang masuk cari.com sekarang ni....tak daya baca hina n kutuk org...tak kira anak raja..org biasa...org besar....!

sedih sangat.....to go down to such level..its pathetic......

Reply 79# MaxSteel

Hi Max   minat gak ngan koleksi kasut Madam?

"to be a king n wear a crown is a thing more glorious to them that see it than it is pleasant to them that bear it"...

well Tengku Puan, your siggy summons up all thats d price Datin Seri have to pay for being the 'First Lady' come on, even Michelle Obama also can perk anyone interest, dun forget Dear Imelda Marcos, and few of Middle East President and PM's wife, Tuanku....

while u at it, tengku Puan boleh bagitau kat Datin Seri x, yang less is more rambut dia tu x yah ler spray banyak bebeno, ozone layer concern k...

And sambil tu leh habaq kat dia gak, kalo dressing up formal tu x mo la cam pokok x mas bergerak..... patut dia tengok style Tan Sri Zeti berbaju kurung ayu je ngan minimal accessories.. saya rasa kan perempuan Johor memang lagi pandai bergaya bab baju kurung ni, cam Tunku Zarith, bonda dan aunty Tengku Puan sendiri, oso Cik Puan Kalsom bonda tuanku gak.....

Reply 81# azmee06

salam TPP,
bukan smeua ornag di cari.com.my ni macam ni, masih ade yang rasional dan meletakkan diri ditempat yang betul, yang jenis2 mengeji mengutuk ni golongan2 yang cuma nak menimbulkan huru-hara je, kadang2 melahirkan rasa tak puas hati dengan cara yang salah, di cari.com ni saya jumpa macam2 orang, saya jumpa TPP jugak, rasa sangat berbangga lah jadi salah sorang warga cari.com. kadang saya pon terfikir mcmane mereka ni boleh tahu semua benda2 buruk tentang orang2 lain, especially VIP, VVIP,, tp masih ade la benda2 yang baik yang boleh diterima dengan positif.

kalau takut dikutuk jgn berumah di forum CI, lepak lah kat forum jiwang

Follow Us
Post Last Edit by babygina at 9-4-2011 21:32
while u at it, tengku Puan boleh bagitau kat Datin Seri x, yang less is more  rambut dia ...
cmf_yipun78 Post at 9-4-2011 09:13

Ok pe Datin Seri X dgn identiti dgn imej dia yg sesuai dgn jiwa dia, kira mcm Lady Gaga, berkelainan gitu dan lebih baik dari meniru dan tak mempunyai identiti sendiri. Biasalah org yg dlm spotlight mesti ada yg kutuk dan ada yg puji, tapi datin Seri X lebih banyak yg kutuklah unfortunately huhuhu. Tapi saya setuju dgn TPP tentang cara sesetengah org melayu mengutuk tak ingat donia dan bagaikan diri tu suci sampai memaki-hamun dan merendah-rendahkan org lain. Tapi dah peribadi mereka lagu tu, nak buat macamana. Just buang yg keruh dan ambil yg jernih noks.

Reply 81# azmee06

sorry..

i'm not one of malaysian yang obsessed dgn datin seri rosmah..

in fact,i seram baca some comments yang melampau kutuk sana sini..dah boleh agak level diaorg ni kat mana..

alah, aku beli kat danoq je haritu..sebijik

patut laa,nmpk tinggi.....

emm istri PM yang sentiasa jadi perhatian smpi kasut pung ada gossip

macam pesen arwah opah aku selalu pakai.cuma takde heels je.

tinggi nya tumit kasut....patutlah dia nampak tinggi ek.....hikhik....

Reply 81# azmee06

TPP...bukannya apa...kadang bila kita di atas kita ni terlupa melihat di bawah....

apabila sampai kasut akak pink ni ditayang...dgn jenama CD yg harga ribuan ringgit...rakyat bawahan yang berpendapatan sebulan sama dgn harga kasut CD tu...telan air liur tengok...sedangkan orang bawahan ni kerja teruk2 jenuh nak kumpul duit beli kasut branded....tapi orang besar2 ni....setakat jadi isteri pemimpin pun dah mcm tu punya gaya....(tak semua lah...ada gak yg humble)

rasanya kalau pilihanraya akan datang...mcm nak calonkan bini2 pemimpin yang lebih daripada suami ni...suruh dorang je yg bertanding dan berkerja untuk rakyat....

Reply  azmee06

TPP...bukannya apa...kadang bila kita di atas kita ni terlupa melihat di bawah... ...
Girl-N-Roses Post at 19-4-2011 15:24

Hadiah kot (bersangka baik)

aku pun moskil kenapa anak sedara aku umo 3-4 taun pun meluat ngan akan pink...

i m goimg to tell rosmah, malaysians are so obssessed with her...sampai sepatu, seluar dlm...etc...s ...
azmee06 Post at 7-4-2011 14:36

da org menyampah nk buek camno, sampi tempias kena hasben
yeh yeh demokrasi...

aku pun moskil kenapa anak sedara aku umo 3-4 taun pun meluat ngan akan pink...
bbalik Post at 20-4-2011 11:34

sape la pitnah bdk tu?

CD tu...............agak nye kaki die kene ruam2 kot klau pakai kasut cap Vincci, Nose, etc

kalau stylo mcm wife hamid albar takde sape kutuk dia walaupun dia pakai turban dan takde bini menteri lain ikut cara dia. sy percaya isteri hamid albar molek pekertinya.

kalau macam wife muhyidin yassin pun sejuk mata memandang. baju kurung, bertudung, tidaklah macam pokok krismas sarat dengan beadings segala macam.

wan azizah yang paling mendamaikan mata....

sy percaya tengku puan juga setuju dengan saya.