CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: green~tea

Thread Luahan Perasan (V13) FD

Should i buy spray perfume for fabric car seat??

Nape lama tak nampak dia online?

Proses penggantian puasa ni agak mencabar
Makanan, kuih raya memandang dgn penuh sinis
Haishhhhhhhhhh

Where are you? Nape dah lama tak nampak you online via WhatsApp..

Finally, I Nampak dia online. I’m so happy lagi berbunga bunga

Dia dah tak online, mungkin sudah tidur agaknya

Follow Us
Aku tengok gambar terbaru dia yang bulan lepas. I look it closely, tak pernah berubah. Reminisce my old memories.

Aku harap tuhan makbulkan doa²ku

Back to normal routine before Covid, super stress life

Semlm iols tido lmbt, tgk movie lama, se7en. Best la jua. Harinie dari pagi melayan anok je. Best la jua. Ptg tapau saja lah, mls nk masak. Mood raya masih berbaki kot. Mlmni takleh da lyn movie, nk kena packing utk postage esok, pastu sok kena bgn awai siapkan dak kenit ni ke taska.

Edited by green~tea at 21-4-2024 10:43 PM

Nak jual 2 diamond solitaire yang betina tu pulangkan.. tak dapat jual sbb both certificate dah hilang.. almaklum lah.. husband aku ckp dia sepuk je dlm wardrobe bilik dia kat rumah PIL.... duk terpesok sejak end 2016...

So kebetulan ngam dgn size jari aiols... errr.. so aku sauk laa both solitaires... satu mas putih.. satu mas kuning..

Tapi tapi tapi.. aku sendiri actually dah ada 2 solitaires... both white gold and diamond....

Emmmmmm skang aku end up with 4 diamond solitaires dalam collection

Edited by green~tea at 22-4-2024 12:41 AM

Yang dpt jual cuma rantai labuh, pendant, gelang, gelang kaki.... sbb mas 916 semua nii.. haritu aku tolak dekat kedai emas sri tanah merah.. dpt rm310 per gram chuolzzzz... dalam 30k jugak dpt jual and simpan AHB, sbb rantai labuh & pendant itu yang berat... gelang dia 30 gram je...

Subang, cincin2 tak dapek jual sbb diamond cert hilang

Takpe lah.. aku pakai je lah cincin2 solitaire and subang tu.. not bad design nya.. hahahaha... and mujur ngam je size cincin tak perlu resize...

kalau lelaki tu tak kerja, asyik mintak duit aje, so tak perlu teruskan la kan

dahlah asyik menggatal dengan perempuan-perempuan lain

first time nk luah perasaan, alhamdulillah utk tahun 2024 awal2 bulan mmg struggle sikit sbb duit ngalir utk persedian pindah rumah, ank2 sekolah, nk Raya.. bulan 8 tahun lepas/2023 balik kg suami buat rumah sendiri setelah menyewa hampir 10 tahun, walaupun rumah saiz burung je tp alhamdulillah dpt gak duduk umah sendiri #syukur sgt2...

walaupun perit utk harungi rezeki utk haku sekeluarga mmg x putus2 ramai org bantu kami sekeluarga, semoga kalian dimurahkan rezeki Dunia akhirat Dan haku pun da start keje balik da 2 minggu keje tp keje biasher2 je stgh hari tghari balik keje boleh pickup ank2, masak n Ade masa utk rumahtangga...

smeoga tahun nie dan akan dtg dipermudahkan segala urusan kami sekeluarga, niat keje mmg utk bantu suami Dan laki haku kabo "awk simpan je gaji utk diri awk" , utk ank2, utk org tua, utk adik badik yg dlm susah, utk sedekah org sekeliling, nk pasang grill pintu depan belakang, nk pasang aircond eh mcm2 la #berangan itu best

doakan utk haku sekeluarga dimurahkan rezeki, diberikan kesihatan yg baik, doa yg baik2 je ye utk haku semua

Semoga murah rezeki acikhan..

Semoga dapat apa yang dihajati...

Skang aiols tengah happy.. truly happy...

Alhamdulillah.. syukur syukur syukur ya Allah...

Alhamdulillah...

Pagi tadi lepak dengan kawan yang dah lama tak jumpa, 2 tahun. Dia cakap aku missing in action. Aku bagitau solid reason. Kitaorang lepak pagi juga lah sebab aku suka jumpa pagi. Dia pulak pukul 11 pagi macam tu, ada temujanji dengan orang lain. Dia kata aku kelihatan haggard, ada 2 maksud, sama ada aku dah Nampak tua atau aku nampak penat. Masa Jalan tu Aku terserempak artis, pengacara Nona. Pakai baju dress oren, tudung bawal bercorak. Akü tengok sekali je, kulit cerah Dan make up Memang tebal. Kawan aku cakap ade shooting di situ. We talk talk until 11 am. Then Aku pun blah.

Mungkin setelah lama tak lepak, dia nampak aku penat, letih bagai. Mata aku pandang atas, berfikir. Yeah, adalah seminggu 2 ni tidur tak lena. Sbb tu lepas zohor tadi, akü bantai tido 2 jam, bangun pukul 4.30 petang. Jarang Betül aku tido petang. Tido lama, nyenyak sampai bermimpi. Laki Aku bawa kids semua pegi jamuan raya sampai ke malam. Akü çakap nak masa bersendirian, konon me time.

Tidak lain tidak bkn, ia hanyalah ujian.  Aku rasa aku buat elok dh, tp telah ditakdirkn tiada rezeki kt situ, maka redho sajalah.  Benda luar kawalan aku.

Kita bykknlh senyum dan ucaplah prkataan yg baik2 kpd ahli keluarga.  Ikhlas tu akan dtg sendiri bila kita sedar bhw boleh jd mungkin amalan itu sajalah yg Allah terima, yg akan membawa kita ke syurga.

Musim semua orang tak sihat. Kena ambil extra vitamin c. Kesihatan yang baik adalah nikmat yang bernilai tak terbanding.