CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: CARI-HBZ

Ali Puteh Upah RM500 Cari Wanita Berani Petik Nama Isteri Sebab Menangis Kereta Dijual – ‘Dengar Cerita Duduk Johor’

Acah gengster pulak..kalau ko baca forum,maunya terjun jambatan dengan hencapan acik forum.

Hidup dia byk masalah.. Masalah sentiasa ikut jejak dia. Hidup dia tak bahagia sebab terlalu suka cari hal, berdendam…

Betina ni selalu bawak penumpang ke Larkin!

Betina ni mulut DIA memang lancang! Semua orang Di nak bashhhhhh! Rajin gi kubur tapi mulut PUAKA suka bukak aib orang!

Bkn sakit ati bini kene petik tp sakit ati akak tu dok sokong dayah

500 tu ko buat modal beli petai lg bagus Ali ada jugak faedahnya..sudah2 la tunjuk perangai buruk ko pd org..sambil ambik video nangis2 konon nk bagi org kesian..org mnyampah lagi ada...sdiri mcari hal

Takat rm500 je.. xberbaloi bagi info. Ko carilah sendiri. Klo jumpa acik tu ko nak pukul ke? Kang jadi kes polis. Bala.. balaaaa..

Follow Us
Pung Pang Pung Pang
Dah bayar hutang lom?
Ntah2 honda tu pon arwah abam punya duit bagi kat kau
Kesian kat dayah..hutang si ali ni dibauar dgn duit laki dia yg sepatutnyaa dia memang dpt

Boleh ke akak tu gunakan komen ali ni buat report trus

Suchi replied at 16-2-2024 08:39 PM
Fesyen dia laki bini tak mcm artis
Tak minat tul jenis siang mlm pagi petang g mana2 pakai teset jen ...

Aku la jenis manusia yang pakai teset jersey siang malam mana aku pie..mohtip aku minat jersey sebab xyah iron sebab aku malas..baju jenis loose x ikut cutting badan..aku rasa smart sebab kaler2 yang striking..bila peluh tak la rasa melekit or nampak baju basah kat ketiak contohnya..material jenis microfiber tue rasa ringan jer sangat selesa pada hemat akulah..dan paling aku suka teset jersey nie tak kira siang malam pagi petang sebab aku nampak tua kalau pakai blouse bunga2 tue tau..kalau kaler kosong pulak nampak letih tak bermaya jer..laki aku kata aku nampak energy kalau pakai teset jersey..nampak ala2 remaja versi purba ahgitewwwww..demikian justafai aku menghalalkan aku pakai tesey jersey..

Barebow77 replied at 17-2-2024 07:06 AM
Aku la jenis manusia yang pakai teset jersey siang malam mana aku pie..mohtip aku minat jersey seb ...

Apa pun teset jersey tak salah. Yang salahnya bila tak pandai nak gayakan. Contoh macam laki bini ni la..nampak rempit, kusam, kelam.

Dah agak muncul Dan timbul perkara ni,isteri kena petik. So?? Kalau dah tau akan ada org cakap2 pasal ni,buat apa rakam bini kau nangis? Mesti la kau dan puak kau yg rakam kan? Nak mintak simpati sb kau tahu ramai aje manusia yg senang bersimpati dgn air mata. Alangkan yebit pun org simpati bersandar /duduk atas beras acah keletihan ,duduk atas lantai.
Choiiiiii

Bak kata netizens yg cerdik,kata takde duit.Duit dah dpt tu membazir pulak.

TerataiMelur02 replied at 17-2-2024 07:15 AM
Apa pun teset jersey tak salah. Yang salahnya bila tak pandai nak gayakan. Contoh macam laki bini  ...

Betoi tue..kalau kau badan gundu mmg huduh pakai jersey nie..sebab kain nampaknmcm shining2 kan..kalau perut merening memboyot mmg parah lah..tapi kalau jersey tangan panjang mmg tak lawa..aku x minat..aku pakai hat tangan pendek punya..pastu pakai handsocknsport punyalah..ikutkan tak patuh syariah la sebab handsock kan ketat..nampak bentuk tangan kan..tapi tue lah payah nak tinggai..payah betul nak pakai hat tangan panjang terus..rasa x berapa nak insap seiring dengan rasa x smart kalau pakai hat tangan panjang..auto gelebeh pulak rupanya..hilang terus remaja versi purba aku..

Kenapa nama owner kete tu cina ek? Xkn la bini dia mualaf kot apetah lg muka xde sipi2 cina lgsg

asfaz replied at 16-2-2024 11:45 PM
Dah agak muncul Dan timbul perkara ni,isteri kena petik. So?? Kalau dah tau akan ada org cakap2 pasa ...

Macam setuju ni.

Dia sendiri yang rakam moment wife dia nangis² tu, then tunjuk kat public. Untuk apa? Untuk meraih simpati, nanti konon netizen boleh kata, tak baiklah dayah buat sampai ipar kena jual keta. Di sebalik dapat simpati, dapat kecaman juga. Ha, hadap je la... Tak nak terina komen, jangan upload.
Dulu masa ko buat dayah, ada tak dayah buat video tagih simpati netizen? Dayah hadap sensorang pangai ipar susun ni....

Edited by Suchi at 17-2-2024 09:27 AM
Barebow77 replied at 17-2-2024 07:06 AM
Aku la jenis manusia yang pakai teset jersey siang malam mana aku pie..mohtip aku minat jersey seb ...

Blouse bunga2 cutting cam teset muslimah mmg nampak rentua kalau tak kena gaya.
Boleh try top yg jenis cutting hi low depan pendek belakang labuh tu so nmpk stylo.
Material rata2 ironless.
Jersey ni cutting dia mcm boring sbb sama panjang depan belakang.
Jangan risau nk bergaya keluar dr zon selesa.
Sis ni umur 39 anak 5.Semua baju dia ironless, longgar dan sopan tp masih kelihatan stylo.

This post contains more resources

You have to Login for download or view attachment(s). No Account? Register

x

Kaki gaduh..kau cari pompuan tu nak buat apa? Kak, buat je polis report kalau dia ugut kau

eh sewel ni. Salah ke apa akak tu cakap? Fakta pon. Yang ko nak panas kenapa.

pastu ada pulak RM500 ko nak buat samseng, baik la guna RM500 untuk bayar hutang. Dah la muka buruk, perangai pon hazabedah. Elok mati awal la deknon

harap netizen backup akak tu kalau jadi apa2 lepasni. Jangan bagi ruang untuk sewel ni acah gengstet

Nak cari gaduh dgn pompuan mana pulak ni....betul lah apa pompuan tu cakap. Yang kau pun bangang semua benda nak post jadi content  Memang cari pasal lahhh

Tu lah...tunjuk video jual kereta,  trophy,  konon nak raih simpati. Nak tunjuk dayah zalim. Kena cash. Padan muka kena phuii dgn netijen.