CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: danieladam

Ziana Zain Bidas Dato Sri Siti Nurhaliza : Jangan Bermimpi Nak Jadi Biduanita Ketiga. Anda Junior. Anda Tidak Layak Sebab Hanya Menyanyi Sahaja. Kalau Saya Tidak Layak, Anda Lebih Tak Layak.

itulah... nak up idolat sendiri up jela tapi cari nahas la duk perlekeh siti, buat cerita dongeng bagai... very the melayu punya perangai... terdiam kau nak lawan zoners

siti tu buat konsert macam keluar masuk toilet jahh... heran pulak nak lumba jualan tiket 2 jam, 24 jam kau... siti buat konsert free pun mampu nyah... takyah beli2 tiket... berderet sponsor... idolat kau nak gimik last konsert bagai taknak sembang? cakap macam bagus jah konon ella tolak gelaran dato' katanya... kau ingat idolat kau lim guan eng ke hape... banyak berkhayal jah walhal idolat sendiri kata kalau diberi dato' sheols bersyukur dan terima dengan hati terbuka. sumber

sooo next sapa lagi nak kene bantai

Ella before jual tiket bukan kasi gimmick dulu je? Padam semua gambar ig, jilid akhir konsert terakhir beliau?

sleepandream replied at 24-4-2024 04:45 PM
tak kisah la noks... no other singer can have that star quality in siti...
siti ni sape PA, sape M ...

Tapi aku tak tau...hahahaha

sleepandream replied at 25-4-2024 04:35 PM
itulah... nak up idolat sendiri up jela tapi cari nahas la duk perlekeh siti, buat cerita dongeng ba ...

Iye Ker...aku baru tau ni...hebatnya kamu Siti..hihihihi

cikenit2007 replied at 25-4-2024 04:49 PM
Iye Ker...aku baru tau ni...hebatnya kamu Siti..hihihihi

lebih hebatla dari idolatmu yang pasti. hikhok

Amboi..kemain sombongnya statement jena jen ya
Aku x pernah rs jena jen ni nyanyi sedap pun...lebih kpd menjerit jah....better lg tokti dr engko yg dulu konon skandal vvvvvip kat pokdeksen khueenn
Ko belakon film2 usop selam pun duk la angkat2 kening..tu je la ko mampo kan

Follow Us
sleepandream replied at 25-4-2024 04:35 PM
itulah... nak up idolat sendiri up jela tapi cari nahas la duk perlekeh siti, buat cerita dongeng ba ...

Lmao delusinya lahai.. Dh korang meroyan sendiri pastu acah tuduh orang lain lak terdiam nak lawan zoners, masalahnya apa yg nak dilawan tuuuuu?

Nama artis lain contoh Ella & Sheila Majid naik kat thread ni pun sebab korang yg perlekehkan penyanyi lain acah mcm Siti sorg je yg back to back konsert, mampu sold out kan tiket.. Padahal ada je penyanyi lain yg buat konsert mcm kuar masuk toilet gak, yg bestnya x perlukan exposure berderet/non stop dari media lagi lol.. Soal konsert free x payah beli tiket, ada sponsor, well Ella jgk adalah antara penyanyi yg kerap buat konsert free.. Konsert free ni pun yg nak datang tu kena purchase item barangan si sponsor jgk khenn..
Kau tau x karnival Mega yg kat Tawau Sabah 26 Feb 2023 masuk free tu, Ella tarik 20k crowd..
2 minggu kemudian Ella announced pasal tour Jilid Akhir dia..

Pasal so called gimmick.. Hahahaha 10 aribulan Mac tu masa dia buat dia buat sidang media utk tour dia lagi Ella dah jelaskan semua Hahahaha Kenapa dia delete pic, which is according to her ada yg dia delete dan ada yg dia archive.. Dia sengaja tinggalkan post pasal ucapan penghargaan dia kepada peminat tuk 35 tahun, xde unsur² gimik pun.. Yela nak gimik apa kalau baru 2 minggu lepas dia tarik crowd smpi 20k.. Siap jelaskan apa maksud Jilid Akhir.. Dan kenapa Jilid Akhir tu dia gunakan tuk tour dia.. Jilid Akhir tu adalah nama buku yg bakal dia terbitkan, pengakhiran tuk sebuah permulaan gitu laa yg ku ingat dan tour Jilid Akhir tu antara isi dalam buku tu nanti..
Dah buat penjelasan bagai bape hari kemudian barulah open tiket, so gimik apanya lmao..

Pasal gelaran Datuk, Dato ke Dato Sri wlupn aku x pernah cakap pasal Ella atau Ziana tolak gelaran tu sebab setau aku dorang memang x pernah dapat offer pun.. Yang aku tahu Noraniza Idris tu sebenarnya yg pernah di offer orang tapi dia tolak.. Aku tau pun sebab pernah baca article pasal dia tp x ingat tahun bila.. Dia cakap sejak 2007 lagi dia dah di offer tp dia tolak smpilah latest offer tahun sebelum interview tu.. Dia cakap dia bukannya jutawan so dia x layak tuk pegang gelaran tu..

Erkk, btw gelinya korang bantai apa dan sapa ni??

DottieDot replied at 25-4-2024 08:37 PM
Lmao delusinya lahai.. Dh korang meroyan sendiri pastu acah tuduh orang lain lak terdiam nak lawan ...

iols malas dah nak taip karangan nok.. yang nyata chuols yg delulu takde fakta duk buat cerita dongeng... iols ulas komen jennifer thompson pun chuols tibah trigger duk petik wings la search la... konar jauh sangat...

Khas utk yang Terpaling Konsert

DottieDot replied at 21-4-2024 09:43 AM
Apa punya jijik wei perangai.. Motipp sampai macamni sekali kau fitnah dan create caption yang menga ...

Tu laa iols baca takde pulak zz cakap serupa caption tu. Iols rasa kak zz takkan gamak cakap macam tu kat public.

DottieDot replied at 25-4-2024 08:37 PM
Lmao delusinya lahai.. Dh korang meroyan sendiri pastu acah tuduh orang lain lak terdiam nak lawan ...

Stop jela layan budak bodo berhingus ni.dia nk berjihad demi sitot tu..

Muka Siti Lijah dah tak exclusive..bukak tiktok je nampak tgh jual mekap..

alesandra replied at 26-4-2024 05:20 AM
Stop jela layan budak bodo berhingus ni.dia nk berjihad demi sitot tu..

dah terpelanting kene hembus memang ler. lenkali nak up idolat sendiri bagi fakta idolat sendiri je cukop. tak perlu lekeh2 pencapaian siti yg jauh berbanding idolat kau

sleepandream replied at 26-4-2024 11:26 AM
dah terpelanting kene hembus memang ler. lenkali nak up idolat sendiri bagi fakta idolat sendiri j ...

Ya Allah hembus apanya budak oiii.delulu betul budak ni.hidup menyembah retis  3rd world country ni mmg kena mereng ehh

alesandra replied at 26-4-2024 12:02 PM
Ya Allah hembus apanya budak oiii.delulu betul budak ni.hidup menyembah retis  3rd world country n ...

1. iols tak sembah manusia. fakta.
2. iols takde pegi benang m. nasir, up idolat iols lepastu lekeh2 m. nasir. fakta.

3. chuols masuk2 up m. nasir, lepastu lekeh2 siti. achievement idolat tak tara mana pon. fakta.

stereotype haterz

Pasal tokti suara awam muka awam pun nk gaduh… bg jelah gelaran biduanita tu hadap sgt padahal suara awam je siti shower pun leh tiru sebijik

Cleocatra replied at 21-4-2024 06:39 PM
Gelaran memang  king kat malaysia ni. Dato, dato sri, dato paduka, tan sri, tun, seniman, seniwati,  ...

Kalau cikgu, gelaran tertinggi Pendeta Guru. Persis watak komik Pedang Setiawan gitu.

alesandra replied at 26-4-2024 12:02 PM
Ya Allah hembus apanya budak oiii.delulu betul budak ni.hidup menyembah retis  3rd world country n ...

bak kata uols.. takyah layan org mcm tu
akan sentiasa nak menang je. tulis la apa pun.. ditidakkan semua

Edited by alesandra at 29-4-2024 10:40 AM
She-Ra replied at 29-4-2024 09:59 AM
bak kata uols.. takyah layan org mcm tu
akan sentiasa nak menang je. tulis la apa pun.. ditidakka ...

gila budak ni.aku cuma clarify kan yg gelaran biduanita ke  biduan ni tak semestinya utk anak jati malaysia.sbb arwah saloma pun  lahir di singapore.ada forumer kata mnasir tak layak sbb dia singaporean.aku betulkan lah.pastu tetiba  kata aku upkan mnasir.dia yg perlekahkan retis lain..mcmla artis dia terpaling konsert,terpaling album,terpaling spotify streaming.dekat thread lain dia tetiba lekehkan mnasir .aku bagi laa..aku kata mnasir ni dulu org laga2kan dia dgn pramlee.bukan  level suara sitot 3rd world country. fakta member ponen dia misleading,fitnah statement mek jena pun idak dia kesah nk betulkan.terpaling jihad.patut sitot bagi sehengget dua duit raya

alesandra replied at 29-4-2024 10:38 AM
gila budak ni.aku cuma clarify kan yg gelaran biduanita ke  biduan ni tak semestinya utk anak jati  ...

yee mmg itulah apa yg iols baca
kita cuma bg info berkenaan artis lain, takde pun ayat2 menjatuhkan nama sitot tu
info yg diberi pulak bkn auta, fakta... benda boleh dicari guna jari je.. ehh tetap la dia takleh terima
jd kesimpulanya, taguna kita nak berlawan dgn org mcm tu, fakta pun dia kata auta

She-Ra replied at 29-4-2024 10:43 AM
yee mmg itulah apa yg iols baca
kita cuma bg info berkenaan artis lain, takde pun ayat2 menjatuhk ...

fakta apa yg chuols bagi... ella tak tolak pun gelaran dato'... chuols yg buat auta adalah