CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: YgBenar

Emma Maembong mohon maaf, tersilap langkah 'voice note' Ruhainies isu Bella Astillah

sibuk btl jaga tepi kain org.. jaga laki sendiri timah nnti ada yg caras jgn nk meroyan pulak

watachiwa replied at 25-4-2024 09:39 AM
susah dia nak taip.
kalo ade voice note sng sikit. x yah baca2 sgt

Sbb tu dgn kemut pun dia voice note je..

kesian si emma...kita kan klu rapat mmg kita akan call kawan yg rapat dgn kita...
berapa kali tu emma bg tahu....dia lebih rapat dgn ruhainies berbanding bella...

tp tu la...kawan pun rapat pun kandang x leh pakai...
aku sampai la xde kawan rapat sbb masa dekat Uni...kawan rapat aku yang pi sebar kisah aku...sejak tu aku xde kawan rapat sampai laaa....

lesson learnt to emma....

p/s aku surak watak emma dlm takdir itu milik aku....watak lepas dia bersalin....watak masa preganant tu rasa nak pi hempuk kepala awat bodoh ya amat..

kenape aku rasa biasa ek..sebab memang org belakang tabir lagi kepochi kot..dalam ni pun ramai je org industri kan..so gosip belakang tabir lagi express la kan..aku rasa ema voice note macam kite dgn kawan2 la kot uitt apa cerita....mana tahu nama kena petik hahahaha

okay emma..
sapa sponsor ruhainis

sekian

But Chacha tak admit kan? Ke I dah confused chuols.

Follow Us
jihah_kudat replied at 25-4-2024 10:21 AM
kenape aku rasa biasa ek..sebab memang org belakang tabir lagi kepochi kot..dalam ni pun ramai je or ...

Opkos dalam ni ada org industri.

seri_mawr replied at 25-4-2024 10:16 AM
kesian si emma...kita kan klu rapat mmg kita akan call kawan yg rapat dgn kita...
berapa kali tu emm ...

Kalau kawan suka ngumpat kita kat belakang, tu bukan kawan rapat namanya..memang patut elakkan..

Kenapa Emma nk minta maaf, biasa la kalau kita baik dgn orang, mesti la nak tanya khabar. Yang busuk hati tu orang yang p sebarkan voicenote tu. Kalau dia kutuk Bella tu lain cerita la.

aku ingatkan part emma n chacha tu takde org ambik port sangat. sekali hambek kauuuu 12k komen hentam emma. mmg dasar ular. penat aku dgr explanation smpai ke sudah aku tak paham ape ko nak sampaikan emma oiii

kenape aku rasa biasa ek..sebab memang org belakang tabir lagi kepochi kot..dalam ni pun ramai je or ...

Dia membawang dgn salah org. tu je conclusion nye

dewi_rina replied at 25-4-2024 09:41 AM
Dah, semua kena mintak maap kat bella.. Haritu aprena manrose buat video pun kena kecam kena mintak  ...

semua artis lain kena sembah bella kot skrg

Emma dgn chacha ckp apa? Iols tak faham, kenapa yg org kecam 2 ekor ni.. Tak boleh sentuh eh.. dahsyat ni

rosevelvet replied at 25-4-2024 09:48 AM
Aku dgr dia ckp belakang tadbir (tabir). Ke aku salah

betul.tadbir disebutnya.kesian emma salah faham bahasa melayu.

aciksenah replied at 25-4-2024 10:54 AM
Kenapa Emma nk minta maaf, biasa la kalau kita baik dgn orang, mesti la nak tanya khabar. Yang busuk ...

uols tengok tak video emma?

emma mengaku yang dia tanya tentang bella dekat ruhainies. bukan dia tanya tentang hal ruhainies dekat ruhainies. dia nak tau tentang hal bella

dan emma sendiri mengaku voice note tu dia hantar kepada ruhainies. tapi, entah macam mana voicenote tu dapat dekat kawan dia (tak bagitau nama). dan masatu kawan dia ada dengan bella. jadi, kawan emma call emma bagitau betul ke voice note tu emma punya sebab kawan dia cam tu suara emma. terus emma nak cakap dengan bella dan minta maaf dengan bella. siap bagitau bukan niat dia untuk kutuk bella tapi nak tau tentang bella

emma ni iq rendah/bodoh/bimbo. terang lagi bersuluh ruhainies kena tangkap basah dengan aliff (suami bella). tapi, dia boleh nak tanya tentang hal bella dekat ruhainies. sejenis mak cik bawang yang bengong dan bodoh, nak tau cerita tapi tanya dekat dumber yang diragui

apoooooooo lah fatimah rohani ni

Edited by Bergosip at 25-4-2024 11:35 AM
dewi_rina replied at 25-4-2024 11:02 AM
Emma dgn chacha ckp apa? Iols tak faham, kenapa yg org kecam 2 ekor ni.. Tak boleh sentuh eh.. dahsy ...

emma, netizen lebih kesian dan kecam dengan kebodohan dia. tak sangka dia sebodoh itu. iq dia buatkan netizen shick shack shock shick shack shock

tau ruhainies ada kes khalwat dengan aliff. tapi tanya tentang hal bella dekat ruhainies. nak tau tentang bella dekat ruhainies. kalau emma ada akal fikiran yang waras, dia akan tanya dekat didi atau janna (since janna memang support bella)

contoh: husband emma ada kes khalwat dengan perempuan A (artis jugak). tiba2, artis B nak tau tentang emma. emma ada adik yang artis jugak iaitu chacha. ada beberapa artis yang tunjuk tanda sokongan dekat emma iaitu artis D,E.

artis B nak tau ni tentang emma ni. nak tau sangat2 tentang emma tapi dia tanyakan soalan tentang emma dekat artis A. padahal artis B boleh tanyakan tentang emma dekat chacha, artis D dan E. nampak tak kebodohan artis B?

Edited by dewi_rina at 25-4-2024 03:36 AM
Bergosip replied at 25-4-2024 03:33 AM
emma, netizen lebih kesian dan kecam dengan kebodohan dia. tak sangka dia sebodoh itu. iq dia buat ...

emma mmg bodoh kan? dia ckp dia tak pandai baca, and dia tak sekolah.. dulu skrip pun org dok bisik kat dia

jap emma tu dia cuma tanya pasal bella jeke? sbb i tak tengok full video pasal emma ke chacha ke, otak i dah pening banyak sgt hehehe

Ahahahaha lawak lawak ...ini semua salah ruhenis n alip hahahahahahahaha pasni semua takut dah nk berkawan rapat dgn dua ekor nih..bahaya oiii

Yeee...bella aspek sume org suka n baik dgn dia ke? Tokti pun ada org x suka dia

tidak_kelihatan replied at 25-4-2024 03:01 AM
semua artis lain kena sembah bella kot skrg

ahhahaha mungkin jugak kemut plak dah kene kecam teruk bila ada yg bertanya terus rasa macam ada sokongan itu yg petik nama..patut ema buat diam je..ini siap buat video lagi la org bercakap..