CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: tokapi

Video Adegan Seks: Lelaki 'mirip' Anwar?? [Decoy Male Y untuk elak isu DNA??]

Close [Copy link]
Ada balachi humnok x percaya yg dlm donia ni mmg hader muka yg serupa... Even boleh diubah dgn p ...
Manami Post at 23-3-2011 16:03

kalu org lain pendukung umno percaya manusia ada 7 wajah yg serupa.. tetapi tidak pada anwar... dia sorang2 jer dalam dunia muka camnih...

So takde la bideo????
xy_daen Post at 23-3-2011 15:44

Jangan harap lah nak tengok video tu. Serius.

Reply 2411# a_gen2

Lebih selamat menganggap seseorg yg belum terbukti berzina itu bukan penzina.. Lebih SELAMAT. Dpd belum tgk video tu even belum mendapat kesahihan pakar dah terang2an menganggap seseorg tu berzina... Cemana nak jawab kat akhirat sok? pepuak Humnok neh mmg tak takot mati gamaknya...

Ready ayat standard - "Asal pun dari parti dot dot dot. Apa nak heran."

Apa yg AN faham dia tanya boleh jadi alibi ke?...tweeter yg dia pastekan tu jadi saksi.

Malah ...
Anak_Nogori Post at 23-3-2011 15:31

alibi hanya terpakai utk court sahaja.. kalau benar maka cuba lah dakwa dulu kat mahkamah syariah dan masa tu baru beri alibi.

skrg ni org yg menuduh mesti beri bukti dulu.. mana bukti?

Jangan pula bila bab bukti hanya bagi secara 'senyap' kat Polis tapi aib yg disebarkan sudah merata dunia..

beri bukti tu kpd Anwar dan biar Anwar (dan pasukannya) sendiri siasat kesahihan video itu.

Ini tidak, beri aib yg seteruknya kpd yg kena tuduh tp bab bukti boleh pulak main senyap2..

sepatutnya, Datuk T (kalau benar dia ni Muslim sejati), hanya buat laporan kpd pihak berwajib spt mahkamah syariah.  Mahkamah Syariah kemudiannya mengarahkan siasatan (secara senyap) dan jika ada bukti2 sahih barulah pendakwaan dijalankan.  

Ini tidak, dibuatnya PC mengaibkan org dan bila diminta bukti - boleh main senyap2 pulak...

kalu org lain pendukung umno percaya manusia ada 7 wajah yg serupa.. tetapi tidak pada anwa ...
slippergombak Post at 23-3-2011 16:05

HEBAT betul Anwar...X dpt dinafikan lagi .. He's the one & only..

Follow Us
Reply  tokapi

muka mmg lah uncanny likeness sebab mungkin boleh diedit untuk adegan memaparkan ...
ronin Post at 23-3-2011 15:35

Seperti mana yang aku cakap, kita boleh pilih nak percaya cakap wartawan atau cakap Johari Abdul. Tapi selagi belum tgk video tu sendiri, lebih baik kita jangan yakinkan sendiri 100%. Mungkin Johari Abdul bercakap benar berdasarkan pengetahuan dia tentang batang tubuh Anwar.

Soal video tu edit tang muka, aku tak berani nak cakap apa2 sebab belum tgk lagi 'berapa banyak' dan 'berapa lama' muka (dikatakan anwar) org tu terpapar dalam video tersebut.

So Datok T, sila kemukakan video untuk penilaian umum. Dok main tarik tali wat apa...

korang bersembanh macam UMNO dengan PKR ni dua entiti yg berbeza macam langit dan bumi.jangan terperanjat kalau dua-dua pihak ada terlibat dalam hal ni.

tak faham, dikatakan yg dedah video ni org2 dlm PKR, masalahnya siapa yg dikatakan dlm PKR tu Rahim Tamby Chik ker?

Rahim Tamby Chik ni bukankah bekas ketua menteri Melaka yg dulu pernah ada kes rogol budak bawah umur?

itu pun susah sangat nak pk ke...kan AN dah cakap awal2 seni hakikat politik tu apa..ko tak baca ...
Anak_Nogori Post at 23-3-2011 15:44

Apa aku kena listdown ker apa yg aku pening nak pikir AN?
cuma yg bijaknya aku, bila aku masuk thread Anwar, automatiknya aku akan berfikir pasal kes dia,
aku tak suka menjadi bangau yang nak melibatkan semua menda dan berpikir masalah org lain dan membawa masalah org lain dlm thread DS..

Aku bukan budak kecik yg menceceh dan menariklibatkan org lain. Klau aku pening pasal pelaku-pelaku fitnah pun sekurang-kurangnya aku takde sebut pasal Tantuya dan Najib... ada? takde meyyy!!!

Terasa ker ayat sebelum ni? Mintak maaf ler, tu cuma luahan hati aku jer, klau sapa tercekik cili, no wonder meyy!!

Reply  a_gen2

Lebih selamat menganggap seseorg yg belum terbukti berzina itu bukan penzi ...
Manami Post at 23-3-2011 16:06

Itu yg aku takut dgn depa ni.. menuduh org berzina main ikut sedap mulut aje.  Entah2 video pun dia belum tgk lagi dah terus confirm Anwar berzina..

moderator pun bodoh macam kayu ja...
anakperantau Post at 23-3-2011 15:53

Sila bagi sebab

Aku moderator, yes. Dan aku pun forumer.

Sebab aku moderator, aku kena sokong Anwar? atau sebab aku moderator, aku kena sokong Najib?
Prrrftghhhhhhhhhhhh...

Apa apa pendirian politik aku, ialah atas kapasiti aku sebagai forumer.

Akai orang macam ni mudah di baca.
Asal tidak sehaluan dengan mereka, habis di cop dengan pelbagai cop.

Daripada 2 ni, kita tak boleh nak kata no.1 betul atau no.2 betul SELAGI kita sendiri belum tgk. Maksudnya, pada pandangan diri kita masing2, memang hak kita nak menentukan cakap siapa kita nak percaya samada cakap para wartawan atau pandangan MP S.Petani yang mendakwa dia dah diberi kesempatan menonton.

tokapi Post at 23-3-2011 03:26 PM

hem... tunggu dan lihat..

teringat YB Zul kene buat akuan bersumpah pasal kes liwat anwar dulu...

HEBAT betul Anwar...X dpt dinafikan lagi .. He's the one & only..
Manami Post at 23-3-2011 16:08

itulah hebatnya anwar... walau di jaja citer seks pitnah dari tahun 98 hingga kini yg satu pun masih tak berjaya, sanggup hadapi apa pun rintangan musuh politik yg tak pernah org lalui, tuhan dah jadikan dia hanya dia sorang muka camtuh dalam donia... hebat...hebat...

Lagi 2 pages nak pindah rumah baru...............

we want video!!
we want video!!

Sila bagi sebab

Sebab aku moderator, aku ...
RedDevils Post at 23/3/2011 04:11 PM

??????

Sila bagi sebab

Sebab aku moderator, aku ...
RedDevils Post at 23-3-2011 16:11

Mod kulit Maideen............

klu stakat x smpi 30mins termasuk intro, tidaklah sehebat mana. walaupun utk lelaki 60-an
junkredish Post at 23-3-2011 16:04

17 minit tak termasuk intro/foreplay

Lagi 2 pages nak pindah rumah baru...............
penyo. Post at 23-3-2011 16:13

jadik penyo boleh la mula pikirkan kesimpulan untuk katup thread v1 NIH