CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: pinktriangle

J.A.M.B.U in MLM 2012 (continue dari umh lama ML -JAMBU KE FINAL !!!

Reply 820# breakout

mari lah enjoy!!!

ni lah punca2nya aku tak suka fans2 lain kutuk mana2 pelawak.kalo kita dah pilih seseorang yg kita suka dah tentu kita tak suka yg lain kan??? tapi takde lak kita nak ngutuk yg lain kan? kalo nak bole je tapi malas dosa free sia2 je.aku tgk ramai giler duk kutuk jambu especially duk kutuk yus kan dah kecik ati dia. aku sampai termimpi2 kump jambu dtg umh aku smlm perform giler lawakkk.lawak sbb camne depa le mai dlm mimpi mungkin aku susah hati depa down kot....tadi yus da balas sms aku.alhamdulillah dia kata dia ok je.lega aku dgr.

ni yus tulis pada fans2 jambu semua..

>>> salam semua..tima kash kerna sapot jambu..pak yus pernah lalui bermcm2 dh..sedih di hina..di buang..di maki..di tumbuk..semua nyer pak yus dh lalui dh..semangat pak yus tak penah pudar..selagi bernafas..selagi itu lah semangat masih ade..tp semangat tak dinafi kn..ia datang dari sahabat2 jambu semua...tima kasih sahabat2 ku semua..semoga allah melindungi org2 seperti anda semua..amin..

Pada saya, persembahan Jambu boleh dikatakan ok, cuma mendatar tak turun tak naik seperti minggu sebelum ni, cuma apa yang jadi apabila persembahan team2 lain meningkat naik secara mendadak sejak kebelakangan ni menyebabkan team jambu kelihatan seperti prestasi merosot.
Aku paham, Team Jambu memang berkerja keras disamping kenkangan masa dan komitmen lain.Harap team Jambu kena lipat kali gandakan  usaha dan perah idea dan pelbagai lagi, memandangkan cabaran yang dihadapi semakin sengit.
Minggu2 terakhir ni adalah penting bagi setiap peserta siapa yang bakal dinobatkan Juara sulung Maharajalawak.Diharap Jambu akan dapat bergelar Maharaja Lawak.

ha ah i pon touching lah ngn comment2 uollss kat sini...mmg tk dinafikan based on my natural laughing level, JOZAN paling lawak minggu ke-11 baru ni..tp tak pe still got time for JAMBU to improve...tp kan nape thread ML tu dah jadi thread for Jozanners??? To be honest i takde masalah ngn Jozan grp tp I tk suke fan dorang laaa....over tau!!

Reply 824# iwa_wawa

maksud ko kat fb ke kat sini yang ramai fans diorang? nak bt camne dah fans depa mmg ramai.sbb tu aku suka lepak sini ngn wall fb jambu je

dari takde apa nak bt jom kita tgk yus nyanyi lagu mengarut dia ...ternyata dia mmg serba boleh.pandai berlakon, pandai berlawak, pandai menyanyi dan pandai main alat muzik!! mmg bakat seni dah wujud dlm diri dia

Follow Us
fans jambu pon ramai... tp jenis yg x nak over xpose kot..
minggu ni x dpt tgk... nak kenduri pulak..

pink tlg upload cpt yer...
macih in advance

agak2 bila la masa sesuai nak vote yer.. sekarang ni ker @ time mlm persembahan yg lebih afdal? sj nak tny pendapat korunk.

ermmmmmmmm mana geng2 jambu ni yer... ckp sesorg jer..

Reply 829# breakout

kan? mane la fans jambu sekalian nih

aku prefer vote lepas tgk dorang perform / pas tgk kedudukan peserta2. tapi kalo vote last minit takut lak vote tu tak masuk sbb undian dah kena tutup.

Reply 829# breakout

untuk status selamat better vote sebelum dan semasa show.tapi kalo jambu show dkt2 akhir bahaya takut vote tak masuk pulak...jadi better vote sebelulm show dan semasa show.tu lebih afdal nak kejar vote time masa show je susahla sbb rangking pun dah bawah...

Post Last Edit by pinktriangle at 18-6-2011 14:36

syukur alhamdulillah....
JAMBU akhirnya ke FINAL !!! dengan kemasukan imuniti.telah tercatat mmg rezki jambu jua.
(time ni aku siap nangis lagi sedih ooo )

apapun jom enjoy show minggu 12

1st round

2nd round

result

syukur alhamdulillah....  
JAMBU akhirnya ke FINAL !!! dengan kemasukan imuniti.telah t ...
pinktriangle Post at 18-6-2011 14:18

buat yg terbaik jambu, jgn hampakan kami...

Reply 833# mieraedoera

tu ok lagi...yang i sedihnyaaa kat umh gossip tu bukan main lagi depa melahar jambu tak agak2....apa yang benci sgt depa semua ni kat jambu tak taulah.siap kata yus gay bagai.dia tak tau awek yus pun cun.gay mendenya.. dah dia menghayati watak tu mcm tu nak ckp bukan2..hanya kita je kenal jambu kita kan.kita dah sms ngn borak kat tel byk kali dah.jumpa pun sudah.betapa jambu melayan kita ni sebagai kawan bkn peminat.takpelah yang pasti tuduhan mereka tu dah kira fitnah sbb tak betul.lantak komelah nak ngutuk.dosa korang tanggung.geng2 jambu jgn mengutuk ya sokong je jambu kita nanti mlm selasa ni ada discussion.jom join jambu nak tak klong? nak bincang lawak masa final

Reply  mieraedoera

tu ok lagi...yang i sedihnyaaa kat umh gossip tu bukan main lagi depa melahar ...
pinktriangle Post at 19-6-2011 10:35

yes pink.. JAMBU sememannya tak sombong.. verydown to earth dan sanggup terima pujian dan cercaan dgn hati yg terbuka dan positif..  mmg a few times dapat borak dan sms dgn depa..sanggup layan peminat walupun busy.. insayallah doa kami buat JAMBU akan termakbul...

Reply 835# mieraedoera

tau takpe.eh klong tak jawab pun nak jumpa ke tak depa nanti.location tak tau lagi kat mana.lps keja kalo klong free leh ler join sama. apa2hal nanti sy inform ;)

Reply  mieraedoera

tau takpe.eh klong tak jawab pun nak jumpa ke tak depa nanti.location tak tau ...
pinktriangle Post at 19-6-2011 10:58

ok setttt..... jumpa kat sana ye

Reply 830# ren0_0

x tgk pun minggu ni... n masih x tau pa2 lagi.. sampai ler masuk cini...

Reply 832# pinktriangle

OMG!!!! tak sangka lak Jambu kena singkir minggu ni. nasib baik ada immunity
performance dah bagus. vote kurang

anyway, Jambu nextweek wat la betul2. korang pun jgn la lupa vote.

Reply 838# breakout

ren pun baru tau ni..tengok wall ML Jambu cam pelik2 je. then tgk utube Jambu-penyingkiran baru tau kes sebenar
sedih la tapi nasib baik ada imunity