CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: pinktriangle

J.A.M.B.U in MLM 2012 (continue dari umh lama ML -JAMBU KE FINAL !!!

yezza baju dah sampai. amek M tapi besau la pulok. serupa macam pakai saiz XL lak hehe

ren0_0 posted on 20-12-2012 08:43 AM
yezza baju dah sampai. amek M tapi besau la pulok. serupa macam pakai saiz XL lak hehe

woo dah beli baju ek? tahniah2. samalah design baju kita, baju tu jugak yg pak yus banje n kita amik size S. alah sian reen mmg besarlah kalo M. tgk kat sana kot2 leh tukar ke. pink aritu pun mlm  baru sarung baju tu. so xyah pakai lagi p tukar dulu nanti

mahajara lawak mega minggu ke 6 tema tiru rancangan tv

pinktriangle posted on 22-12-2012 12:40 AM
woo dah beli baju ek? tahniah2. samalah design baju kita, baju tu jugak yg pak yus banje n kita am ...

ooo yeke? kalo leh tukar nice lah. tapi plastik nye dah terbang ntah ke mana hehe

ikut prestasi terkini, jambu akan kalahkan jozan.
still ada 4 minggu lg btw.

The best new CBP Plan.....
Only RM 75 to blast ur money turn to RM 5000 only in 1 month !!
Grab it fast now !!

http://eol2u.blogspot.com

Follow Us
eragon posted on 23-12-2012 08:29 PM
ikut prestasi terkini, jambu akan kalahkan jozan.
still ada 4 minggu lg btw.

thanks eragon sbb join umh ni.. hemm harapan mmg lah nak mcm tu.tapi mcm susah je.walaupun selalu dpt no 2 jarak peratus jauh beza tu ngn jozan hu3.

ren0_0 posted on 23-12-2012 12:17 PM
ooo yeke? kalo leh tukar nice lah. tapi plastik nye dah terbang ntah ke mana hehe

ren, tqsm sbb tolong amik antar balik ngn selamat.btw nice to meet u.pasni kalo nak ajak p mana2 ajakler pink sama ek. puas hati tak dpt tgk live n jumpa dorg?

for week 7 memang diakui Jozan better than Jambu. btw, Top 2 still jambu & Jozan.

aduiii lama  tak update umh ni...al maklum bz amat plus masalah negara yg perlu disetel.hemm nak tepek video pun video asik kena delete je.biila dah jumpa quality suara pulak pecah.tu yg malas nak tepek dah tu.

Minggu ke 7 minggu terkahir bt kat kl n alhamdulillah rezki dpt tgk live lagi.Tema minggu ke 7 adalah loghat dan back to school. First task loghat tu Jambu kureng lawak sikit berbanding selalu menceritakan pasal yus yg membaca sajak dan taukeh tukang translate.tapi utk task back to school sgt lawakkk bila pak yus menjadi cikgu mathsains yg formula  ntah papa.disertai taukeh sebagai anak murid yg sentiasa dibuli oleh pak yus.dan dlm kesempatan taukeh pulak membalas dendam dengan membuli cikgunya pula

Minggu ke 8 pulak turn buat di terengganu.Tema minggu ke 8 adalah konti radio ngn citer rakyat.Both jambu bt mmg besttt.taukeh jadi DJ radio tgh sedap2 mendj kan diri tiba2 je ada perompak masuk di dalam konti.then taukeh lak kenakan perompak tu balik part citer rakyat pulak pak yus jadi duyung alolo comey sgt ha3.gigih menjiwai watak sampai kaki pun sakit gara2 kes terlanggar bucu stage kalo tak sliap

Minggu ni pulak minggu ke 9 buat kat ipoh pun terbaikk utk task peribahasa ngn silent comedy.part peribahasa tu menceritakan tentang tauke ngn yus teman serumah yg suka sgt bergado tapi dlm masa sgt baik n romantik sampai makan pun bersuap...nak kicap?? silent comedy pulak tentang pak yus main golf dan taukeh yg tukang kutip bola apapun plg happy JAMBU akan ke final bersama ngn semua contestant.gd luck JAMBU!!! hope u guys leh jadi juara MLM Mega kali ni .sahabat2 jambu akan sentiasa sapot pak yus n tauke moga rezki kali ni milik kalian.. Last edited by pinktriangle on 13-1-2013 01:46 AM

kesian rumah ni dh berabok,,meh sini aku tepek gambar sket

motip aku baru tau ade rumah jambu kt sini

miszaimi posted on 16-1-2013 12:34 PM
kesian rumah ni dh berabok,,meh sini aku tepek gambar sket

ko mmg dah katam baru nak tau kijam ok hensem je pakai baju melayu atas tu.ko baru tau umh ni dari dulu berabuk.siannnn dari zaman ML sampai dah MLM masih 39 page dari situ dah nampak betapa tak ramainya fans jambu... mmg tak heranler kalo kalahhh walaupun bt best.dah rezki sampai situ je syukur sajalah..

pinktriangle posted on 19-1-2013 11:47 AM
ko mmg dah katam baru nak tau kijam ok  hensem je pakai baju melayu atas tu.ko baru tau um ...

hahaha,,aku baru tau rumah ni ade kt sini,,fans jambu x de account cari nk wat cane..

miszaimi posted on 19-1-2013 11:54 AM
hahaha,,aku baru tau rumah ni ade kt sini,,fans jambu x de account cari nk wat cane..

betullah tu kot diorang duk layan fb je

weh nak add fb ko leh tak? kalo xleh xpeler .org xbagi xkan nak paksa

pinktriangle posted on 19-1-2013 12:01 PM
betullah tu kot diorang duk layan fb je  

weh nak add fb ko leh tak? kalo xleh xpeler .org xb ...

sorry la we,,fb aku dh x active,,dah 2 kali kene hack tobat x nk bukak dah,aku slalu hack adek aku punye je,sebb nk usha fb sepah n jambu,,huhu
Last edited by miszaimi on 19-1-2013 12:09 PM

ko pegi ke lawak minggu ini jambu kt mbsa kan

berakhir sudah MLM 2012..
(tema muzikal dan bebas)

Seperti keputusan since minggu pertama lagi yg boleh dijangka..

1. jozan
2. jambuuuu
3. shiro
4. boboi
5. saywho

apapun diucapkan tahniah pada semua

semua orang tau jozan no 1.tapi ramai juga tau jambu yg terbaik.dah rezki mereka sampai situ saje.apapun kami tetap sokong Jambu since RL 1 lagi.dulu kini dan selamanya..rindu nak tgk korang melawak lagi

pasni jumpa korang dlm Lawak minggu ni bersama SEPAH n JAMBU combination dua bff ni mesti kababomm
(leh amik pic ngn jepp lak pasni he3)

miszaimi posted on 19-1-2013 12:10 PM
ko pegi ke lawak minggu ini jambu kt mbsa kan

aahla kat MBSA.... belum pegi lagi dlm plan kot. ntah aku tumpang kawan aku kalo dia free.jatuh jumaat gak tu masalahnya.aku dah confuse ngn rakaman karoot komedia.jap wehhh aku copy

salam sahabat2 jambu semua...rindu tak dengan rancangan Karoot Komedia X (KKX)?ada berita gembira untuk korang..KKX akan memulakan rakaman untuk masim terbaru selama seminggu bermula 6 Feb 2013 di Astro Bukit Jalil pada jam lebih kurang 1.30 ptg..sahabat kita geng Sepahtu FC Official ajak kita join sama dengan mereka..bus disediakan oleh pihak astro dari KTM shah alam..difahamkan ada 20 kekosongan bus untuk sahabat2 jambu yang ingin join..bagi sesiapa yang betul2 ingin join,boleh CALL num ini 019-2859737 (wawa,admin sepahtu) CALL ye bukan SMS..untuk maklumat lanjut boleh call num yang admin bagi tu..cepat..sebelum bus penuh..

sapa2 nak pegi mari2...

pinktriangle posted on 19-1-2013 12:44 PM
aahla kat MBSA.... belum pegi lagi dlm plan kot. ntah aku tumpang kawan aku kalo dia free.jatuh ju ...

aku dh taw pasal ni,,bithday aku tu 6 feb,,hehe..shoot sampai 14 feb..aku pon x taw nk pegi ke x.