CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Muntz

Video Adegan Seks Pt. 8: Pendedahan Video Seks Di TV3, Sumpah Dato' Eskay etc.

Close [Copy link]
Pernah ada satu masa ada sorang penzina dtg jumpa Nabi yg dia kata dia berzina dan Nabi suruh ba ...
mr_oscar Post at 2-5-2011 02:23

thanks------------

melayu oh melayu...tunggu masa je nak kena sembelih .

org yang berlakon pun tak takut langsung.
jonlabu Post at 2-5-2011 07:56

budak tak pass spm tuh tak abih2 nak ungkit dosa tengok videa anwar jub.. dia taktau ka ape isu sebenar kat sini..

ini macam kalo tak heran lah bahasa melayu pun tak pass.. lain tajuk karangan, lain yg dia cerite..

ok ni pendapat aku

rasanya tak payah la anwar bersumpah sebab implikasi terhadap islam sangat besar.

1. datuk eskay bukan lah orang yg baik yang boleh membersihkan nama beliau atau mengheret seseorang dalam sumpahnya. beliau aku kenal sbagai pembekal ayam kepada ramai pihak dalam umno. malah kalau kes ini berpanjangan di mahkamah ramai ahli umno yang akan takut kerana mereka pernah melanggan aya melalui eskay. (mungkin eskay akan ugut depa dengan videonya)

2. implikasi kedua. bagaimana sekiranya tuhan tidak menurunkan balanya keatas pihak yang terlibat. harus di ingat eskay mungkin bergelumang dosa selama ini pun tapi beliau hdup kaya raya. apakah nanti akan ada yang kata tuhan tidak berlaku adil? apa kesannya pada islam.

3. untuk apa smpah itu sebenarnya adakah eskay bersumpah utk mengenakan orang lain? adakah ini sumpah dalam islam?.

aku bukan penyokong PR tapi ini pandangan aku sebagai seorang islam.

ok ni pendapat aku

rasanya tak payah la anwar bersumpah sebab implikasi terhadap islam sangat bes ...
awangbok Post at 2-5-2011 11:22

eh kotak.. camana std luarbiasa ko yg jadik kajian who ari tuh? harap2 dah beransur pulih..

we ella hahahahahah. tu la untung aku. tapi kajian aku tak la macam dr sms tu. lagi pun aku cuma di pinjamkan saja oleh kerajaan msia . kira macam satu penghargaan la. hasil kajian tak dapatlah aku nak cerita. cuma hasil kajian berkenaan genetik dalam mengelak penyakit.

Follow Us
clear version clip without adegan seks.  so mari nilaikan betulkah lelaki dlm video tu org yg kita kenal.

http://www.youtube.com/watch?v=5iWgt-hLE_c