CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: kirana_22

Saleh Yaacob Tambah Cawangan ke -4! Latest family trip ke China page 69

Close [Copy link]
Reply  ladida

merajuk le tu....dlm gambar deols melompat sakan tu dia berdiri je kat belakang x  ...
kallemari Post at 14-6-2011 18:33

Dia dah tak larat BERLAKON HAPPY kot....budak2 mana la tau nak berbohong kekdahnya.....:re:

happy family..tapi mcm nak tergelak tengok bini yg no 4 tu..malas nak komen..takut ada yg sentap pulak nanti..

Post Last Edit by arriana at 15-6-2011 03:20

Macam percutian orang2 biz  MLM pulak aku tgk SY ni pi bercuti...diantara Uplinenya dan Downlinenya...meriah gitu percutian a.k.a Hunymon SY dan isterinya2...Bahagianya family SY,berutung badan SY.Di kelilingi oleh bidadari2(isteri2nya).
Tetapi kenapa wajah isteri ke-4 ( emy) SY mcm x ade mood je.....yang lain2 wajah semuanya nampak hapy dan ceria je....terlonjak kegirangan nampak....

Hebat abe Salleh kita.......

Reply 2419# ladida

Kenapa aku tengok macam bini baru tu lebih sesuai dengan anaknya dari bapaknya? Huhuhuhuhuhu

tiba2 aku simpati ngan ko emi...tabah lah...ko insan terpilih, x semua org sekuat ko nak harung hidup yg mcm ni....aku tengok depan pc pun dah rasa berat, mcm mana la ko yg inai di jari pun masih merah lagi.....

happy je semua..baguslah..

Follow Us
Kenapa aku tengok muka si SY ni...aku jadi geli geleman????Tang mana la budak Emi ni minat kat dia ye....kesian...ibarat memeluk bapak sendiri ye kau Emi...pepehal pun...selamat la menjalani kehidupan sebenarnya.......................

skang kan ramai budak2 pompuan suka laki tua..budak2 laki suka pompuan tua

ehhh dah nak balik dah?? rilex la dulu. tinggal beberapa page je ni nak katup  

...
wadiunong Post at 10-6-2011 18:02

ko giler apa nak soh aku berkampung kat sini smpai malam..aku ada life gak....tak cam ko...

amin.. so far bini2 aku ok jer..... ni nak tambah satu lagi bini.. nak cukup 4..... mana leh SY jer kawin 4... aku pun nak pasang angan2 kawin 4.... apa kisah perasaan bini2 yang sedia ada...  janji aku adil dan saksama...

wah lembab lak tread nih...

Reply  samshik

giler debat depa nih weh... dari awal aku ikut.... as Sr jek.. tergelak depan p ...
Aefy_Laily Post at 10-6-2011 17:59

ko hengat ko sorang je gelak kat pc.. aku pun siap bantai guling2 lagi...   beria2 tegakkan SY.... aku kes ni abis kat sini ..abis lah..takde sampai membawak ke dunia realiti aku....  kelakar lak siap ada forumer ckp harap jangan smpai laki baca apa yang bini2 tulis kat sini.. lawak siottt......  korang ni kat dalam ngan luar sama ke??? aku kalau kat thread2 yang serius je aku seyes..... kat sini suka suka je ilang tensen...

happy je semua..baguslah..
emiryn_darling Post at 15-6-2011 08:35

yerlaaa....xde pun nangis nangis....

Post Last Edit by mauminumapa at 15-6-2011 09:48
nk dua2 kualiti n kuantiti? adoi....berpijak la di bumi yg nyata...kalo income hebat dan mampu mcm pak menteri tu tak per jugak tp kalo gaji baru 4 figures jer , you are dreaming if you think you can give quality life to yr family.

kitty lebih hormat kalko SY merendah diri n ckp itu rezeki dia instead of trying to act like tok lebai bagai....thats the only reason kitty rase x suke dgn staement dia ni.

kittycomel Post at 11-6-2011 00:19

tu yang aku maksudkan... bukannya senang nak lahirkan anak yang berderet2 kuantiti and qualiti..... ada anak 2 3 orang pun amat payah nak jadikan berkualiti.. dengan zaman yang serba duit ni.... tiusyen lagi...  ni kan pula berderet2..... somi yang banyak bini mudah la... delegate kat bini masing2..... apa susah....

yeee,... kalau si SY merendah diri....... aku rasa tak ramai yang meluat.. ni belum kawin 3 -4 lagi..dah war war ada plan nak kawin smpai 4... mana letaknya perasaan hormat dia kat bini2 yang lain..skalipun bini2 ko merelakan. tapi dalam hati tau ke??

aku suka baca postings ni....yg meroyan banyak sgt tu, sila jgn skip posting camni ek
pilot Post at 13-6-2011 09:18

posting kittycomel pun jangan skip tau....

tu yang aku maksudkan... bukannya senang nak lahirkan anak yang berderet2 kuantiti and q ...
mauminumapa Post at 15-6-2011 09:45

ntahlaa...kakak aku...suami dia kat libya...kerja kat sana dah 7 tahun....setahun sekali je balik. Anak dia ada 9 org....elok je kakak aku didik tanpa suami dia....2 kat UIA, 1 kat Jordan, 3 kat Asrama penuh ..3 lagi kat rumah. Semua dia handle sensorang....bukankan mendidik itu tugas seorang isteri...itu akak aku ckp ler...aku tak tau ler akak akak korang cakap camna plak...

conclusionnya yg beking giler2 SY nie memang jenis stok bini2 no 2,3 ,4 kot......tu yg panas ponggong sgt kalu di usik idola poligami tu abis seme dia PA di kutok....selalu kalu org yg bukan stok2 tu wlpun tak setuju cara SY nie nampak cool jer....agree or disagree....pro and con....ladida Post at 11-6-2011 03:01

tak baik tau dida.. ... tapi cam nak sokong jer   ....  tak pun ada darah daging yang jadik no 2, 3 4....

yang sorang lagi tu aku pasan ... berangan nak jadi cam SY.. tapi poket kempes....

dida.. mana ko menghilang nih.... rindu lak kat hang....

Reply 2434# keeah

teringakt kisah kwn kpd kwn aku. dia dgn 3 org anak dok kt kemaman. kata suami kerja co. O&G kt syria, balik 3, 4 bulan sekali. dah 5,6 tahun mcm tu. tahun lepas dpt tahu, bukan suami dia kerja kt syria pun, tp kt KL je, dah berbini sorang lg brtahun2, sebab tu balik 3 bulan sekali je. punyalah dia frust sbb prcayakan suami, tp suami menipu rupanya. walaupun suami dia brtanggungjawab pada dia/anak2, tp bab menipu tu yg dia tak faham.

apasal emi wat muka borink............

org lain pegi hanimun pelok2 ngan laki.............

ko plak emi pelok anak tiri jah

Reply  keeah

teringakt kisah kwn kpd kwn aku. dia dgn 3 org anak dok kt kemaman. kata suam ...
wawin Post at 15-6-2011 10:01

eeee nipu watpekan...kawin je mcm SY ...bgtau bini3 semua...kan senang...tak gentleman tui kwn awak tu. Kakak saya ni pun saya pernah tanya...ntah ntah abg long kawin ngan org arab pempuan libya....selamba badak plak akak aku jawab...wat malu aku jerk..."Takpe laa kolo dia kawin pun....dari buat doserrr...."....errrr...

eeee nipu watpekan...kawin je mcm SY ...bgtau bini3 semua...kan senang...tak gentleman tui ...
keeah Post at 15-6-2011 10:07

pembetulah : dia bkn kwn sy, tp kwn kpd kwn saya..hehhe.. akak awak tu..benda tak berlaku bolehlah jawab selamba badak, cuba kalau abg ipar awk tu betul2 dah kawin, tak cukup selamba badak... selamba rimau, selamba singa, selamba gajah semua ada

pembetulah : dia bkn kwn sy, tp kwn kpd kwn saya..hehhe.. akak awak tu..benda tak berlaku  ...
wawin Post at 15-6-2011 10:13

agaknya laa...tapi dah dia kata cengitu aku nak kata apa...takan aku nak provoke plak eh...rumahtangga org...cuma aku doakan akak dan abang aku tu...bahagia dunia akhirat ja.