CARI Infonet

Forgot password?
 Register

View: 19195|Reply: 157

Kena belasah dengan lagi [hapdet kat page 7]

Close [Copy link]
Post Last Edit by nuryakmal at 21-6-2011 15:39

hye..aku lg..aku tau pada sape2 y pnah bc kisah aku sblm nie mesti smash aku balik..kan? tp xpe lah..aku hnya nak luah prasaan disini je..kpala aku masih sakit bedenyut2 kn pasal laki aku tarik rambut n hempas aku berulang kali smpai kpala naik benjol..tgn lebam..n tercalar kene cakar dr dia,kene tarik dari dia td.. aku da xnak campur family aku lagi dah soal nie..polis? aku dah buat report pun sblm nie..hospital?pun aku dah pg u bukti dia pnah cederakan aku..lari? pun aku pnah buat sampai bmalam di umah kbajikan dan balik kpg famili aku...skarang??? aku tak tau ape plak y akan jadi pada aku..@ patut ke aku akhiri riwayat aku? aku dah xtahan hidup mcm nie,..nak bercerai lagi la...laki aku mesti menang punya..pasal anak mesti dia nak rampas dari aku....aku benci dia..! sayang? ntah xtau la...dah tawar hati kat dia...

x penah lg baca thread awak b4 this..so x tau apa masalah awak sbnrnya..
cuba cerita? kalau cerai kenapa pulak suami awak yg menang? apa yg awak dah buat..
sian kat awak ni jadi mangsa dera suami..dah mcm punching bag plak..

dia mengamuk psal nak anak lg tu ker?

dia mengamuk pasal sy ckp sy minat shaheizy sam, then mengamuk pasal sy jwb kol dr mak d kampung...sy jwb kol tu d luar umah...bkn jauh pun..dpan mata je sy jwb kol ...dpn gate umah je sy kuar..pasal nak anak lg? sy haramkan zuriat dia membesar dlm rahim sy..sy benci dia..sy x sudi dah nak lahirkan zuriat dia lagi.mase sy lari kpg dulu pun sy preggy 2bulan dah..tu pun tanpa sy sedar..tp dah abortion maybe sbb tekanan..kalau baby sy idup lagi...mungkin sy dapat kembar 4 dah deliver bln 10 nie..sy kadang rasa mcm dah gila pasal tekanan...termenung,gelak,menangis sendiri

ape yang da sy buat? ape y sy buat slm nie pun xbetul dimata dia...sy tau dia akn menang pasal dia ada harta..guna lawyer..mesti menang punya..dia keluar umah da td pasal g meeting...kalu dia ada sy xdapat nak reply thread nie....t mati sy pulak..

ape yang da sy buat? ape y sy buat slm nie pun xbetul dimata dia...sy tau dia akn menang pasal dia a ...
mummy_manja Post at 19-6-2011 16:18

dia menang di dunia je...
sabar la wahai TT...
xtaw nak cakap ape dah..
hanya TT sorang je taw ape penderitaan yg TT lalui..

Follow Us
abortion ke?
miscarriage kan...

sy rase TT saje je nak mencabar ego suami TT...
sangat tak matang dan kebudak-budakan...
maybe you should grow up...

tapi tak dinafikan ur husband pun tak patut angkat tangan...

bila baca ape yang TT buat, kalu la saye kat tempat suami TT, sy pun tak tau buleh tahan ke idok...maybe rase nak bagi pelempang je tiap2 hari...

mengamuk sebab minat kat shahezy sam

before ni bukak thread pasal ape??

laki TT ni penjeles sangat...takkan sebab minat shahezy sam pon sampai pukul2..
mintak simpang dapat laki macam tu

jeles dgn sam?,xleh jawab call mak?

gila jantan cam tu

memang sial

makcikdia

what???........
mcm ni TT, kalo awak dah buat report polis n dah pegi spital, just tunggu je la keputusan polis.but polis xde buat apa2 tindakan ke?... kalo blh awak mintala dgn polis utk arahan menjauhkan dia dr awak utk beberapa jauh,....biasanya akan ade jarak la.mcam 20 meter contoh la...
then awak keje x?kalo x keje baik blk je laumah family awak n sy xde la pengalamn sgt tp dr ape yg sy penah baca, awak pegila kat mahkamah syariah buat tuntutan ,.sori kalo awk x pikir sejauh tu tp sy dah bg cadangan smpi mcm ni.pertahankan diri kita.

biar suami syg kita jgn kita yg syg dia lebih n akhirnya dia lukakan n cederakan atau berkasar ngan kita tp kita x mampu utk buat mcm ni.sy yg baca kisah tt ni pun sakit hati..

sbb shahezy sam korang laki bini bergaduh?????

kalo ko masih nak bersama aku cadangkan ko byk bersabar... laki ko mcm bdk2 tak baligh lg, benda kecik pun nak jeles.. yg ko pun dh tau laki ko camtu yg pegi gurau camtu napa? ker ko ckp bersungguh dan compare laki ko ngan si sam tu? aku xsuka apa laki ko buat tu, tp ko jugak kata kalo masuk court dia mesti menang kan... so kena cari jln supaya korang xbergaduh lg... apa salahnyer ko jwb call mak ko tu depan dia? apa rahsia besar yg sampai laki ko xleh dengar tu?

sama jah laki bini.. sekufu orang kata..

laki kaki baran dan kaki pukul.. bini pula kuat provoke dan degil..

irama dan lagu..

kat thread satu ye ye forumner bagi nasihat.. suruh dengar cakap mak bapak yang dok simpan dia lepas kena belasah.. tak di peduliknya.. nak balik gak sebab katanya korang neh wanita musti faham sorang wanita mmg mencintai dan menyayaingi suami nya seadanya..

so, tt.. hadapppp lah laki ko tuh..

esok lusa kami baca jah thread lagu neh..

TT ni kene pukul...sebab saje ngengada cabar suami....minat shaheizi sam bagai..tak pasal2 ss tu jadik bahan.....

TT...keputusan ada kat tngan tt sendiri...tt sendiri tahu kenapa suami jadik begitu...dan u should know what u should do....

ape la laki ko ni..smpai pukul2 bini..xpatot btol

tetau nak ckp ape setelah membaca komen dr kaka mimie....

dah tahu suami cemburu cenggitu tak payah lah dok cakap minat2 kat lelaki lain........ memang sengaja cari nahas nak kena belasah.........

sama jah laki bini.. sekufu orang kata..

laki kaki baran dan kaki pukul.. bini pula kuat provoke  ...
NURMIMIE Post at 19-6-2011 18:39

tu lah............ nasihat berbakul pun belum tentu dapat diterima.......... so hadap je lah suami jenis baran cenggitu...........ni baru lebam2........ esok2 entah2 patah riuk........... hu hu sadisnya..........

aku malu dgr rumahtangga yg main pukul2 tangan kaki ni..

tak islamik sungguh.. mcm org kafir..

pendapat peribadi aku.. rumahtangga begini tak patut dipanggil sebagai rumahtangga..

masalah rumahtangga biasanya org luar susah nak faham.. biasanya dua2 ada kesilapan masing2.. yg buruk datang dari manusia, yg baik semuanya datang dari Allah taala.. jika inginkan kebaikan datang haruslah dua2 manusia suami isteri harus memohon kpd Allah taala..

aku malu dgr rumahtangga yg main pukul2 tangan kaki ni..

tak islamik sungguh.. mcm org kafir..

...
darkcloud Post at 19-6-2011 09:15

org kafir tak bersalah tetiba naik nama..
ini bukan cam org kafirlah, ni setan namanya...