CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: serulingsenja

Jimmy dah ceraikan isteri![TERKINI! : gagal dpt hak jaga ANAK pg.87]

Close [Copy link]
Ntah la mana satu yg betul dorg ni...dua2 pun bermasalah kot...

kes tampor menampor ke........is ish ish..kan dah meleret leret jadi kes lain plak..

jimmy ni muke lembut giler sampai aku jatuh hati di buat nye sekali kaki penampo la..bahaya ni asyik naik tangan sajo..jantan dayus ke ape..abis la anak jimmy kena kontrol kaw2 nak2 girl plak tu..

aku taw rasenye macam mane kena control huhu..tp ko pon si suhaila kena la dengar cakap somi ni tak asek nak menjoli ngan kawan2..tp org bisnez memang kena selalu jumpa org..

agaknye jimmy ni kurang kasih syg tu sebab asyik nak naik tangan je..aku bajet kalo lama lg mau naik kaki sekali..

kalau bini tu degil sgt2 sabar org ada tahapnyer kan..
nasib la kena tampor ngn laki...

Bila kes2 mcm ni dapt hilight dari media..maka makin ramai la anak2 dara tak mau kawen...tgk kes JS ni..muka nya ayu, baik dan sgt rupa seorang yg penyanyang...sekali.kaki pukul daaa.....
Aku rasa..JS ni kalau dia cerita lg kat press psl buruk binmik dia..maka tak heranla 1 hr nnt si Suhaila akan dedahkan kisah dalam kain dia org...lg haru biru nnt....tapi kalau itu la yg JS nak kan.....

ni jenis bini x puas enjoy lagi lar nihhh............................pastu somi pula jenis x reti nak bimbing cara lembut.....x pun dah geram sgt x dgr ckp tu yg sampai kena lempang kot....

Follow Us
kalau pun bini dia degil tahap dewa, dia da tau kan sblm kawen? dia sanggup terima tanggungjawab nak didik, jadi hadap je la. org nak kawen, ko sibuk nak kawen. tp orang lain xde plak nak laju2 lempang bini.

sejak bila pulak boleh pukul bini selamba je? orang nak menasihat kena la berhemah. takkanlah asal bini bangkang je, ko terus pukul? dah bape kali ko bagi bini ko makan? takkan sbb da akad nikah, ko boleh terus2 lempang dia? tak pegi kursus kawen ke apa dia ni? haha.

susah bila masalah rumahtangga ni dah dijaja kat satu dunia. nak pegi kaunseling pun mesti bini dia tak hingin. best way bercerai je dulu. kalau ada jodoh, nnt bila dua2 dah matured, boleh la menikah semula. kalau x, cari je la org lain yg boleh menyenangkan ati masing2. bab anak tu, bukan isu besar. ramai je org bercerai, sama2 jaga anak.

aku salahkan mak ayah pompan ni. da tau anak ko x ready lagi, apsal ko suh kawen? ko tak selidik dulu si jimmy ni lelaki baran ke sabar? kalau nk mengubah anak sgt2, sila anta masuk pusat pemulihan akhlak, bukan suh nikah. LOL.

Kalo baru kawen pun dah pandai tampor2, mukadimah ke adegan pukul memukul jer tuh.

Bebaru kawen mesti ler ader adjustment period, kena lah pandai didik bini. Lum aper2 dah kasik makan penampor.

Tang bil hospital plak, lepas tuh ko tak bley bayar ker jimmy??! Dah tuh, ader problem ngasu kat mak mertua... Saper leh tahan weih!

Bini jimmy ni x puas bersosial lagik, bila dah kawin dia nak wat cam belum kawin, berjimba ngan kengkawan dia, dpt kawan2 yg bagi nasihat x betul plak, bila dah kawin be careful dgn sape kite berkawan, berkawan la dgn kawan yg mengajak ke arah kebaikan. As a husband jimmy kena pandai didik isteri, jgn mudah naik tangan, maybe mulut suhaila sungguh lahanat sampai jimmy leh angkat tangan, bagi aku bercerai is not a solution, masih ada jalan utk berdamai

dah angkat2 tangan ke badan nih mintak mahap la jimi woiii...kalo hakak pun hakak tak kose nak maafkan..

Oh ye, lupa nak komen... Meluat aku bacer kenyataan jimmy shanley pasal kenduri  tuh batal sebab bini dia buat perangai balik... Sedap mulut jer nak aibkan bini in public! Hambek ko...

dah agak mesti jimi yg byk buat salah tidak xda ler suhaila keras sgt nk cerai.....

aku cukup pantang laki naik tangan.....mmg dah betul tindakan suhaila tu padan muka ko jimi....aku dah tau lama pangai mangkuk ne...ada yg belum kuar tuh kita tungguuuuuuu

kalau bini tu degil sgt2 sabar org ada tahapnyer kan..
nasib la kena tampor ngn laki...
chintachanduri Post at 26-7-2011 08:53

tapi macam tak cukup sabor langsung si js ni..
masa hanimun pun kena tampor..ish ih ish..

Reply 252# mixed

Hamboih.... Tau citer takmo share ker? Cer citer, cer citer...

dah agak mesti jimi yg byk buat salah tidak xda ler suhaila keras sgt nk cerai.....

aku cukup pan ...
mixed Post at 26-7-2011 09:07

kira malang gak nasib suhaila tu kawin ngan js ..dahla kena pukul..citer buruklak tersebar sana sini kesan mulut js sendiri..

Reply  mixed

Hamboih.... Tau citer takmo share ker? Cer citer, cer citer...
kikilalat Post at 26-7-2011 09:10

biar ler rasiae bak kata DCT

jimmy ego...suhaila baru kuar sket je tu..better jimmy cari jalan cane nk selesai tanpa libat media..malu jimmy ooiii..ko berkobar2 aib kan bini ko, smpai warna kulit anak sndri pun ko was2 kunun2 sekali jek bersama tau2 dh ngandung pun dr org lain kandh kuar putih melepak, mancung cumil bagai, terus ko lupe kan sume2 yg ko pernah ckp dlu..waaakkk luuuu jimmynow aii admit..u mmg pelik..wait n see je la

xder sapa2 nak buat drama ke kisah dia nihhh...............

dari dulu lagi aku da dh agak
mst jimmy yg ada masalah...
so,maknanya jimmy nie sngaje la nk
cri publisiti muarahan!!!
elok sgtla 2...dr org x taw psl hal 'dlm kain' korg...
skg 1 mesia da taw....

biar ler rasiae bak kata DCT
mixed Post at 26-7-2011 09:14

Mencikkkk   ... Sharing is caring tau...