CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Nadia90

Perang Twitter Azwan Ali dgn retis2 M'sia (latest @ pg.39)

AA kan ada ckp ada pihak yg dengki ngan dia sbb tu dia kene rejek rancangan RTM - iolls speku dia tuduh DA yg bwk molot smpi dia kene rejek.....
so bila hati dh marah + geram & dh xde modal nk marah tetiba ternengok la rancangan yg DA hoskan tu then he got a point la nk attack DA (speku iolls lagi...)

w/pon iolls pun tk brape suke nengok rancangan DA ni tapi jangan la nk menghanjing kan org & membinatang kan org, sesapa pung yg kene for sure la tersentap....

AA ni nk g mekah (ke dh g??), bukan ke sepatutnya jaga molot, jaga kelakuan & sebelum g tu kene minta ampun & maaf pada org2 yg sekeliling......
emmmm semoga Allah s.w.t mempermudahkan segala urusan AA di tanah suci nnt....

rancangan yg DA hoskan ni kat cenel 132 kan, so sesapa tk subscribe tk dpt la nengok kot.....
tapi ramai je yg tk suke rancangan ni (termasuk iolls), klu tk suka xyah ler nengok, tukar je cenel lain.....

apa2 pun harap DA tk berbalas-balas kat twitter pasal ni lagi akan mengerohkan lagi keadaan....biar je la AA meroyan, lame2 senyap la tu kot (hehhheheh senyap ke???)

walopon aku tk berkenan ngan game show tu.. aku ttp rasa azwana tu yg sengaja cr pasal dok mengutuk dd.. ko tk suka dok diam dh la..

ok la tu dia panggil chimpanzee..kan chimpanzee haiwan paling cerdik dan DNA 90% menyerupai manusia..sesuai la tu ngan 2 pengacara kecoh game show bodo yang ditujukannya tu..

mulot AA sgt puaka even dh p haji occay! mmg tak patut!
aku ske cara DA reply.. very pro and dia x cpt naik hangin..

brtobat laa ponen kertu tu.. jika skadar p haji or umrah tp prngai ko... *koser nk tulis, pose nok.

"Namun begitu, saya seringkali diperdajal oleh banyak pihak. Biarlah...Saya langsung tidak terkilan sebenarnya. Namun, saya yakin, beribu-ribu peminat setia saya pasti akan terkilan.

Memang......... iols sungguh terkilan hokkay

AA tuh dah memang bengap kan... dah tak laku... cari cheap publicity... syukur laa DA tak bengap macam dia...

Reply tweets pun menunjukkan at least dia manusia yang ada akal... rather than membinatangkan manusia je

Follow Us
Walaupun AA ni mulut laser semacam, Didie pun tak payah nak layan tweet-tweet AA yang mengarut tu! It makes matters worse.

bahana twitter dan FB

memang lah game show tu terkinja-kinja tapi kalau tak suka jangan tengok.. tak patut la si AA ni dia yang mulakan dulu cakap orang binatang pastu dia nak kenakan
si DD plak tak patut betul.. eh eh eh..

Dan, tiada siapa yang dapat menafikan semua program yang punya sentuhan kreativiti saya di RTM seperti Rentak Juara, Hitz 1 SHH! Jeng Jeng Jeng dan TLTBSS, terbukti telah berjaya menaikkan rating RTM.

"Bayangkan, TLTBSS mencecah hamir setengah juta lebih penonton, hanya kerana kerenah dan idea-idea Azwan Ali. Jadi, terpulang kepada peminat-peminat setia RTM untuk menilai kes terbaru ini.
achik2009 Post at 20-8-2011 05:40

dah lama akak tak tengok tv RTM........

ooo show ni ke..x prasan pulak
Nadia90 Post at 20-8-2011 02:37
noks..letaklah nama uols..nnt ada bloger pemalas n waetawan haprak cuurik nnt

harap2  AA tak tumbuh ekor plak bila balik dr mekah nanti

AA ni jeles ke ttiba plak ckp org mcm tu..

sian Didie

yg si AA ni apehal ekk.....sibok kan org lain nyer game show...lantak lah DD nak buat aper...yg die sibok sesangat tue knp ler....pelik aku ngan AA nie.....DD ader gak job engkau ade AA...geram lak aku nengok nyer.....sabar jer lah DD yer

aku x tau la ape motif si AA ni pegi haji...doa2 la Allah bg hidayah kat die kat tanah suci tu...mintak dipertontonkan balasan org yg munafik dlm beragama Islam..aminn...

xde laa minat sesape, tp dalam hal ni AA mmg oberdos... ade peminat ke die neh.. hishhh

Udah2 ler tu AA,xyah laa nak riak ko dh pergi mekah banyak kali,kalau pangai ko mcm gitu gak,x kemananyer lah..gameshow si dd tu pun mmg mengarut,tp nak wat mcmana,dia jd host yg kene wat gameshow tu jd mcm tu,ala2 pesen hongkong laaa kot..sabo jer laaa,xyh layan pondan kertu yg dh x laku tu..buang masa jer..

aku sukeape 1 vs kosong tu,. kelakarrr

kalau dah xsuka tgk game show tu,xperlu nak kutuk dan samakan org lain dgn binatang...saja cari nahas..bila org melenting mula la nak meroyan