CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Vympel77

Bola Sepak Sukan SEA: ReMatch HARIMAU Vs GARUDA !! [R.P. 666]

Close [Copy link]
Risau aku Malaysia nak lawan indon ni, takut kalah. Tadi main pon maaakkk aiii geram aku. Ni jumpa indon balik..gerun pulak aku

Risau aku Malaysia nak lawan indon ni, takut kalah. Tadi main pon maaakkk aiii geram aku. Ni jumpa i ...
Peya Post at 19-11-2011 23:14

kalo ko takut player2 yg nak main depan puluhan ribu fans fanatik indon lagi takut bai....tp takut kepada kekalahan pun bleh jadi satu drive force atau motivation utk player memberikan 100% komitmen terhadap permainan.....insyaallah, kalo Baddrol dan Nazmi bleh main cam lawan indon peringkat group arituh msia bleh menang......defender rasanya dah cukup bersedia menghadapi the native papua......

pemain yg paling kita kutuk game tadi tiba2 jaringkan gol.nasib masuk dia sepak,kalau tak mungkin dia takleh balik malaysia.

pemain2 indon mmg laju dan nampak bakal gugat benteng kita nanti.kedua2 sayap negro diorang boleh pakai.gitu gak dgn pemain tengah.pemain malaysia lak ramai yg cedera dan harap tak jejaskan permainan malaysia.kalau izzat kompom takleh main,kena guna gak tamil arasu ngan fakhri tue.

apsal plk nak takut dgn penyokong celaka indon tu...bukan masia tak pernah kalahkan indon pun depan penyokong celaka dia tu...

pemain yg paling kita kutuk game tadi tiba2 jaringkan gol.nasib masuk dia sepak,kalau tak mungkin di ...
golok mail Post at 19-11-2011 23:21

tu laaa...nasib kecik aka wanzaharul hisham masih tatau lagi, ditambah dgn kecederaan Sharul Azwari plak dah.....pastu wonderkid Nazmi Faiz nampak cam exhausted sgt2 masa match td tatau laa leh recover 100% x kecergasan beliau....dgn el-kapitan yg asyik turun naik tetiap match pun nampak cam prone utk injury jer......adeh......

apsal plk nak takut dgn penyokong celaka indon tu...bukan masia tak pernah kalahkan indon pun depan  ...
fyieen Post at 19-11-2011 23:25

hehehehe, kita just tgk depan kaca tv bro memang senang cakap nak takut apa dgn fans indon.....mana kita tau perasaan player yg berhadapan sendiri dgn kefanatikan fans indon.... memang kita pernah kalahkan timnas Jupe nih tp tensi pertarungan kemuncak nih lain bai.....aku pun harapkan yg terbaik utk team OKS nih yg pada aku dah jauh mengatasi kekuatan team senior kendalian RG....tp hakikat kegentaran bermain di arena GELORA BUNG MOKHTAR xdapat dinafikan.....

Follow Us
aku rasa malaysia akan ada masalah final ni kalau kita main mcm tadi.game tadi kita mcm takde idea n ...
golok mail Post at 19-11-2011 22:52

final nanti suasana berbeza,semangat pun berbeza apatah lgi lawan dgn indon lgi semangat

kecik cedera hamstring... harap sangat dia boleh main. tapi tataulah.. pertahanan malaysia memang okay..  baddrol macam tak menyerlah sangat masa main dengan myanmar. kalau indon main kasar, teruklah pemain-pemain kita nanti... kena terjah yang bukan-bukan je. kalau dapat kad merah bagus gak..

final nanti suasana berbeza,semangat pun berbeza apatah lgi lawan dgn indon lgi semangat
fyieen Post at 19-11-2011 23:29

hope so......maybe team OKS nih akan lebih kuat dgn sorakan Boo dari peminat indon maka permainan mereka akan menjadi lebih pantas dan bertenaga.....

rileks guys.. malaysia will beat indon. coz pemain indon banyak cedera malam ni.. thx vietnam

harap kita dapat gol awal mcm ari tue.mahali ngan asra janganlaaa bocor mudah kat kiri kanan.

sapa lagi pemain simpanan yg kita ada????

indon terpaksa allout utk kalahkan Vietnam ...

Reply 1946# hanakikan

ok, tq..

maybe sbb main petang kot msia main agak hampeh td....but then Myanmar pun bukan pasukan kecik2  ...
axl_bach Post at 19-11-2011 23:04

Bila aku tgk game indon ngan vietnam tadi, aku risau final nanti, memang giler2 power irian jaya 3 ekor tu, tapi aku tgk oks lebih cenderung praktik kan skill main cara italy yg bertahan then counter atack...kalo nak main camni syaratnya sharul azwari kena main coz mamat ni serius laju....badrol plak ala2 f. Totti...hehe

peyno bodoh memang camni..keh keh keh keh..

Badrul mana boleh main dah, 2 kad kuning :-)

Spammer p.ukimak

camne spammer leh terlepas kat sini?

anak pelacur mana la spammer ni....................

ni mesti nak balas dendam pasal mak dia kena spam ramai2 malam semalam..

Post Last Edit by myst_leen at 20-11-2011 07:39

indon tuan rumah paling bongek yg pernah aku tgk . langsung takde semangat kesukanan , asik nak boo malaysia jer dalam memana pertandingan kat sea games ni ..bongek , bongek , bongek. kalau tgk kan prestasi malaysia lawan myanmar semalam , mmg aku rs hampa sangat sebab terasa malaysia mempamerkan permainan yg hambar ..sangat berbeza dengan apa yg dilihat masa lawan indon tempoh hari. seb baik la second half tu baru nampak semangat sket diorang lawan myanmar. mmg tak sangka fakri dapatkan gol kemenangan. sebelum tu mmg aku dah kutuk dia berbakul2. hhuhu. thank you, fakri. aku harap sesangat yg pasukan harimau muda tak tunjukkan taring diorang yg sebenar masa lawan myanmar tu . hopefully taring yg sebenar akan dipertonjolkan masa lawan hendon bongek.

seram laks rasa nak jumpa indon bongek tu malam esok .kesian dgn oks sebab sampai tamat perlawanan pun tak leh nak turun celebrate.  kesian la harimau muda nak kena naik kereta anti huru hara indon bongek tu lagi sekali nanti.