CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Dik_Limah

18SX!! Aku pelik atau suami aku yang pelik? *Sudah jumpa jalan keluar*

aku  sebagai tok dukun kat fd ni..rasa aku, laki kau ni ada saka
MelahJanda Post at 9-11-2011 16:37

Aaaaaaaaaaaa tok dukun...ayat ko menyentapkan arrrrrrrrrrrrrrr

Kebetulan kitorang baru dapat tau, abah suami aku ada saka dan skang tengah mencari tuan baru. Dengarnya adik ipar aku yang kena kacau, suami aku cakap takde plak benda-benda pelik jadi kat dia sebagai tanda saka nak datang. Dia tambah lagik, 'abang mana ada saka nak hinggap, badan kotor. sebab dulu-dulu banyak buat dosa' katanya. Aku takmoh tanya lebih2 sebab past is past, yang penting lepas kawen dia memang suami yang baik.

Reply 133# cmf_blingblings

belum lagi... baru 34mgg... tp scan mcm perempuan..... alhamdulillah dah dpt sepasang..... rasanya tutup kilang kot huhuhuhuhu

Reply 129# cmf_blingblings

tu psl megalahkan budak2 lak kalo sibuk nak mintak2 hadiah ni.. hehehe.. tu la kak dah ocean ni dpt suami jenis pelupa kita la jadi tukang ingat..

tapi mmg betul la ckp akak lelaki ni kalo ada masalah nak ML pun tak ada mood, mmg ocean bawah berbincang la dgn suami, tnyer dia ocean ada buat salah ker, ada ter sakit kan hati dai ker.. sampai nagis2 tnyer.. rupa2 nyer dia ada masalah lain, sya pun ckp la kot yer pun ada masalah ckp la dgn sya kot2 leh tolong ker.. jgn diam jer smpai kita fikir bukan2.. dah berbincang ok la seperti sedia kala..

Hmm..ada kemungkinan ye lemah tenaga batin? Camne nak tau kalau lelaki tu lemah?
Dik_Limah Post at 9-11-2011 12:05

Nak tanya satu soalan. Adakah suami puan mengidap diabetes? Biasanya penyakit diabetes salah satu punca lelaki lemah

Aaaaaaaaaaaa tok dukun...ayat ko menyentapkan arrrrrrrrrrrrrrr   

Kebetulan kitorang ba ...
Dik_Limah Post at 9-11-2011 16:42

kan betul...
mesti ada kaitan paranormal ni...kalo derang ni tak masuk campur, memang payah jadi benda pelik kat korang neh tau

apa maksud laki kau...kalo banyak dosa, saka tak suka hinggap??
banyak dosa, kurang ibadat, kurang zikir....laaaaagggiiiii saka suka nak hinggapla
bawak-bawakla bunuh syaitan (ML) selalu ye...

nie mcm laki me la nie..... rajin nye kaka melayan laki....... tp klu org lain ygg layan jd ...
shida81 Post at 9-11-2011 16:36
aku tak tau macam mana nak naikkan selera kau tapi benda ni atas inisiatif sendiri kot..ada jugaklah aku tolak-tolak kalau masa aku penat sgt tapi laki aku ni jenis yg kalau dia nak, dia tahu macam mana nak on kan aku...actually banyak tempat kat tubuh badan perempuan ni yg suami boleh guna untuk menghangatkan semangat tu...somi-somi ni kena belajarlah, misalnya kalau kau tak nak, ko terus meniarap dan sembam di bantal, betul tak?? ini aku punya kerjalah, masa tu org kasa berdosa membelakangkan lakipun aku tak dulik, penat jaga anak, masak, kemas umah....laki belai2 mana nak layan..tapikan kalau sesekali dia sentuh tempat yg tak tertulis dalam kitab kamasutra bagai tu, impaknya datang dgn secara tak sengaja, dari lemah dan letih tu kau berubah jadi relax dan layan jahhhhh...just keep to yr position, tak payah buat apa-apa...slowly dari yg relax tu jd hangatlah...muahhhhhhh, pengalaman org lama nehhhhh, balik nanti sembang2 dgn En Somi anda...

Follow Us
Baca posting yang ni pun amat menyentap ati aku. Tima kasih kerana menyedarkan aku. Sememangnya  ...
Dik_Limah Post at 9-11-2011 16:09

sorry la TT...
mungkin itu salah satu faktor la..
bel sendiri pun tak penah pakai baju2 kelawar ke..kain batik ke..
baju kelawar hanya pakai time peknen bila blk kg, kain batik kadang tu buat alas tilam bila anak terkoncing..lagi teruk buat alas kaki.
lain2 pakai bj yang kalau tunduk hodang air kat hubby sure nampak lurah yang tak berapa nak dendam

org kata belum cuba belum tahu...
bel baca bykkk sgt cadangan yg sama..selamat mencuba

Hmm..ada kemungkinan ye lemah tenaga batin? Camne nak tau kalau lelaki tu lemah?
Dik_Limah Post at 9-11-2011 12:05

kalau itulah masalah suami Limah..lemah tenaga batin....elok tanya dia baik2..kenapa susah sangat nak menjalinkan sex ni?...

kalau nak tahu lelaki tu lemah tenaga batinnya...ce bawak gi jumpa tukang urut..tukang urut kompom tahu bila dia pegang urat yg menaikkan nafsu tu.

kalau tinggal disekitar selangor KL..cer call pak lang urut no tel 03-90211167..Hulu Langat Selangor...dia memang seorang tukang urut yg bagus..buat temu janji dulu sebelum datang.

cubalah..muga2 berjaya menyelesaikan masalah Limah ni...

Rate

1

aku tak tau macam mana nak naikkan selera kau tapi benda ni atas inisiatif sendiri kot..ada jugaklah ...
cmf_blingblings Post at 9-11-2011 16:47

aku tak pernah takmo buat
paksa lagi ada..dahle laki aku sering ke luar..

Reply  cmf_blingblings

belum lagi... baru 34mgg... tp scan mcm perempuan..... alhamdulilla ...
darkharis Post at 9-11-2011 16:42
alahhhhhh comelnya, sepasang tu dah kira perfect gitu....aminnnn

aku tak tau macam mana nak naikkan selera kau tapi benda ni atas inisiatif sendiri kot..ada jugaklah ...

me copy paste ayat kaka n foward to my hb........ thx kaka

aku salu je pakai baju kelawar dari dulu sampai sekarang. yg koyak kat ketiak pun pakai sebab senang nak nyusukan anak.

baje tidur seksi ada banyak, tapi salu sempat pakai dalam 10 minit?

dia hensem kot... mcm sidi oraza mase memuda, gemok x sgt la boroi skit je.. masih okey.. busuk  ...
shida81 Post at 9-11-2011 16:30

shida, mmg ada biasanya rasa takmo je have sex kan? biasa je tu
tp kalo kerap rasa gitu blh cuba makan makanan yg meransang nafsu ..huhuu

Reply 147# beldandy

"lain2 pakai bj yang kalau tunduk hidang air kat hubby sure nampak lurah yang tak berapa nak dendam"

Limah dah cadang-cadang nak gi cari push up tu

aku salu je pakai baju kelawar dari dulu sampai sekarang. yg koyak kat ketiak pun pakai sebab senang ...
MelahJanda Post at 9-11-2011 16:51
sejujurnya aku tak pernah pakai baju2 seksi meksi ni, beli tp simpan, sebab anak aku selalu kacau daun nak mengendeng dengan pak dia ....dah le dah besar panjang sama-sama belunjur 2 beranak tu main game, aku ni tengok ajalah....tunggu giliran

haaaa!!!! yg ni betul byk tempat kat tubuh wanita ni leh buat wanita terangsang.. para suami kena belajar ni sbb nyer dgn cara sentuhan ni yg boleh membuatkan para isteri trun on.. jgn pakai terjah jer

aku  sebagai tok dukun kat fd ni..rasa aku, laki kau ni ada saka
MelahJanda Post at 9-11-2011 16:37

-----------
ada ada saja kauu ini melah ----

me copy paste ayat kaka n foward to my hb........ thx kaka
shida81 Post at 9-11-2011 16:50
so sweet, harap dia fahamlah apa yg patut dibuat

Nak tanya satu soalan. Adakah suami puan mengidap diabetes? Biasanya penyakit diabetes salah satu  ...
abumusaab Post at 9-11-2011 16:44

Tak pasti plak. Tapi dia sorang yang ektip dan amalkan pemakanan yang sihat. Keja pun memang guna banyak kudrat n berpeluh2. Rasanya bebas dari penyakit2 berat arr

Reply 150# cmf_blingblings

syukur....kalau ikut kan nak 3-4org... huhuhu tp nak adil cukuplah 2org... susah nak puaskan hati ramai2 heheheh

gelabah gak lagi 1bulan..... lama tak pegang baby... 5tahun dah huhuhuh seram sejuk gaklah....macam baru first time rasanya pulak