CARI Infonet

Forgot password?
 Register

1234
Return to list New
Author: zarasafiya

camne nak kurus nih?

Reply 59# HotOven

terbaek la.....dasyat

Reply 61# dealova04

segalanya kerna terpaksa........

aku pun terpanggil nk story bab aku diet. now pun tgh on diet tp tk strict sgt lh.

mula2 aku buat atkins diet. 1st month , 2nd month ok...masuk 3rd month tekak aku dh jemu. nak ikut cara atkins aku dh mcm tk sanggup. juzz imagine buah pun tak bole sentuh...menu terhad sgt. semua pun jenis protein dan aku dh tak lalu nak sentuh telur, ayam, pastu nak minum air masak bergelen2 setiap hari. sampai satu tahap...aku dah jemu sgt2...so, masa atkins ni aku berjaya turunkan 9 kg dlm tempoh hampir 3 bln...slow jugak lah.

pastu aku tukar cara diet kalori plk...kat sini kita kena kira setiap food yg kita amek. bole makan mcm2 even nasi pun...tapi qtty kena control....kena pandai matematik nak kira calories ni hehehehe. diet ni okay pada aku...buat dlm 2 minggu turun 1kg....hehehe mcm tak diet jer kan..but oklah pada aku sbb berat masih maintain...dan selera masih bole dipuaskan banding atkins...pastu ada yg suggest aku buat detox diet....yg makan buah, sayur sampai 7 hari tu...aku try sehari pun tak bole....mmg pengsan nak makan buah jer sari suntuk..pastu sayur jer.....ishhhh cannot go lah dgn aku.

so...aku rasa diet yg paling ok dgn aku for sure diet kalori...masih bole menikmati hidup mcm org lain.....cuma aku belum exercise..kalau workout lg mudah turun aku rasa.

bagi aku cari regim diet yg tak membebankan..sesuai dgn badan kita...dan tak buat kita jadi hangat2 chicken shit jer...

semoga sukses gang...

Hi Semua! Amy saja nak share kan satu produk penurunan berat badan yg best sekali, tak yah nak diet, Kira kalori, bersenam dll......paling best ialah masih boleh makan makanan kegemaran Dan banyak kelulusan. best

Sorry ye Semua, lupa nak letak jenamanya. " A Wonderful Life"

hye u all...
sorry ganggu...
niat yanie adalaah ingin membantu n xlebih dari itu...
alhamdullillah...dengan ade nya cari forum nie...ramai yg dah mencuba n berjaya...
yanie ingin membantu mereka yg over weight...xkira berapa kg sekalipon..amat sesuai sekali untuk mereka yg 100kg keatas...coz product nie dirumus khas untuk mereka yg pemalas(keje makan n tidur)
product yanie nie sejenis minuman yg berperisa mocha,coco n campuran berries...100% organic n halal...
kami telah diluluskan dalam kajian dari pemulab yg mengesahkan product kami 100% organik n tiada kesan sampingan...comform///
yg paling bestnye...mereka yg yg mengamalkn product nie DILARANG sama sekali untuk berdiet atau pon tahan lapar...tidak perlu exersice lagi..hanya dengan makan n tidur pon boleh kurus dalam jangka masa yg singkat..
kuliti terjamin...
kalau x percaya...u all boleh beli majalah mingguan wanita edisi febuari..kite ade buat iklan
atau pon layari myblogger at www.rumahkurus.blogspot.com
atau untuk maklumat lanjut boleh terus call yanie at 016-7268335
or layari facebook n add Yanie Edon (search friend from melaka)
kesan terbukti hanya dalam masa yg singkat!!!tiada side effect n halal n organic!!!
yanie nk paste pic testimoni...tapi da try banyak kali x boleh pon...sorry..u all just beli magazine or layari fb n blogger yanie ye...TQ~

Follow Us
nak tahu???u boleh kurus dalam masa yg singkat hanya dengan minum kopi or jus..100% dari bahan organik n halal!!!tiada kesan sampingan...
\xpercaya u boleh beli magazine mingguan wanita edisi febuari or layari myblogger at www.rumahkurus.blogspot.com
atau layari facebook Yanie EDon(search friend from melaka)
atau terus hubungi yanie di talian 016-7268335
kami da berjaya buktikan..ramai mereka yg 100kg da berjaya...anda bile lagi???

Ada jumpa tips menarik kat dalam blog ni...cara2 yang dilistkan agak mudah je nak ikut..jadikan rule...harap bermanfaat >> https://doktorkurus.blogspot.com ... hingga-10-hari.html