CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: SeriBunga

Hot.Issues~~Rita n Zaquan ber'twitter'an..jgn la panas lagi

Close [Copy link]
org boleh la ckp..ade kwn die org produksi..pastu ckp rita burukkn ayu la..tp ayu x burukkn rita..tp mane la tau kn..ayu burukkn rita kat org lain plak
sukebintang Post at 18-1-2012 10:53

yg ni aku setuju sesangat...nak mengumpat pun kena la cari geng yg 'sehaluan'.....salah umpat kang ada yg pegi menyampai....siap dgn tokok tambah lagi....jadi intipati umpatan yg sebenar dah diedit...lagi besar perang yg meletus karang....

korang neh.. mana tau kot2 rodoh ada fantasy nak 3some dengan twin neh.. sebab tu x habis2 nak musna ...
Dzeko Post at 18-1-2012 13:06

gilakkkkkk

korang neh.. mana tau kot2 rodoh ada fantasy nak 3some dengan twin neh.. sebab tu x habis2 nak musna ...
Dzeko Post at 18-1-2012 13:06

tak roboh ke katil? AR tu berat je aku nengok!!

Baca kat dlm berita harian hari ni, c ZA tu mcm bgs2 jeee... Dia ckp nak tgk abg dia bahagia, klu hari2 tgk muka monyok jeee...dia pun x senang hati.  Setahu kami lah tgk Aidil tu bahagia jeee...tp bila diorng msk campur tu yg Aidil monyok jeee.  Dia mmg batu api paling besar n Aidil blh dgr je ckp adik dia tanpa usul periksa.  Mmg le ko tu kembar tp kena le rasional n berfikiran matang sbb ko tu ada anak lain le si ZA tu.  Tunggu je le x lama...lps ni ko plak yg bercerai, igt ko blh selamat ngan meruntuhkan rumahtangga org, x fikir ke yg yg abg kembar ko tu ada anak, suka ke anak2 sedara ko membesar tanpa kasih sayang ayah! Bodoh punya org, sampai ke tua le ko x ada anak.  Saya pun x tgk Gemersik Kalbu sbb x suka ngan c Rodoh tu, kan best klu Rita x tarik diri dr drama tu tp nak buat camner sbb dia x suka ambil byk2 job dlm 1 masa.  Good luck Rita, awak kena kuat demi anak2.  Selalu doakan yg terbaik buat Rita n anak2.

Reply 1917# jasmeen

aidil cakap ape?
    terlepas pandang lak yang ni...

off topic sat...x gf zakuan kan semua cun cun....giler cun bangat dan seksi...
asal tak kawen je ngan one of them?

Follow Us
dorang ni suka main lumba lari ke..? sorang ajak anak pompan orang kawin LARI then LARI tinggalkan umah...sorang lagi  LARI selepas membuntingkan anak dara org dan tolong bawa LARI kembar dari umah...

off topic sat...x gf zakuan kan semua cun cun....giler cun bangat dan seksi...
asal tak kawen je ngan one of them?
beatgirlX Post at 18-1-2012 13:25

aku rasa mungkin sbb mereka gagal 'memaksa' zaquan utk meNIKAHi mereka

ruffleen Post at 18-1-2012 13:39
aku cuba nak faham ayat bermakna ko ni

Wow, gila bias uols ni. Kawin lari? Walaupun kawin lari tapi still consider kahwin benda yang ha ...
ues1331 Post at 18-1-2012 11:47

suka komen ni

ruffleen Post at 18-1-2012 13:39

plus...mereka bukan public figure...kalo public figure, boley la glemer sama...tak kisah la glemer sebab tak suka menantu ke, glemer sebagai menantu kesayangan ke....yg penting glemer...

Reply 1866# kate_lost

elokla tu..dok bercerite kat org kelakuan menantu bukan kesayangan ko tu..patotla menantu pong sedap bercerite kat paper dulu..2 kali 5 je..tp skrg da baik okela..cume klu bley cubela masuk cmpur sket..tp masuk cmpur ke arah kebaikan..aidil tu dah ade 2 anak..suruhla aidil tu bermuhasabah diri cane nk jadi ketue kuarge yg baik..n pasal zaquan tu, suh gak die muhasabah diri cane nk jage kuarge die senirik tmasuk mulot longkang die n rodoh tu..psl menantu2, biar laki dorg je yg uruskan..tp selepas anak2 kembo macit tu bermuhasabah la..biase isteri yang baik akn dengar ckp suami(yg baik)..

plus...mereka bukan public figure...kalo public figure, boley la glemer sama...tak kisah la glemer sebab tak suka menantu ke, glemer sebagai menantu kesayangan ke....yg penting glemer.
caricari Post at 18-1-2012 13:43

ya, aku setuju. ingat senang ke rakyat marhaen nak kawen dgn public figure kalo takde apa2 yg hendak dioffer?

Reply 1926# beatgirlX

Tu sume stok penyedap jer kot..

Reply 1875# fida75

menantu org glamer..kuarge mertue pong nk gak tempias2 glamer tu..

lwn ckp makbapak kakak abg berdosa beso weh..nnti derhaka masuk api neraka..
kalo tak bertanggungjw ...
brastagi Post at 18-1-2012 12:30

sinis dowh...

kawin tak sampai berapa bulan dan belum dapat anak dah berani masuk campur urusan rmhtangga beradik yg lain...org lain cukup takut nak terlalu konfiden dgn perkahwinan masing2...ni dah pandai nak bagi ulasan pasal perkahwinan beradik sendiri...

masa masih panjang Insya Allah...tak takut ke usaha jahat tu terbalik ke perkahwinan sendiri...oh tak takut la kot sebab pengganti ramai je yg sudi.... Lepas tu kat twitter boleh la buh ayat2 ala2 berdoa kena fitnah segala...esok2 jgn jilat balik ludah ko sudehhhh...

betul tu. kaki sibuk yahamatss
ruffleen Post at 18-1-2012 12:58

mulut yang baik pun akan jadi mulut puaka kalu dapat ipar biras cam adik beradik si ribena tuh.

ada ke ko panggil kakak ipar ko pelacur/sundal. Ni aku dengar masa episod pertama pergaduhan dulu, masa mula mula rita datang rumah minta restu sebab kawin lari sampai. samapi nak bertumbuklah rita ngan zakuan. rita kena halau cam anjing. ader minta maaf ke lepas tuh....

kalu aku sampai mati pun aku tak nak berbaik, lebih lebih lagi orang tu tak minta maaf n masih mengata kita.

Reply 1924# jue7269

btl ar spttnya sbg saudara kembar..dia pttnya bg nasihat yg lebih bernas bkn dgn mengapi2kan keadaan yg makin teruk....dr dlm perut dh duk sama2 kan....kalau nk kembarnya tu rasa bahagia usahalah sesuatu yg lebih baik.....

xder update aper2 dr status mereka arini ka?
shihih.....ai xder tweet2 nih