CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: yme

suami cpt sgt .........

macam ni..tips LOKMAN KETIAK ASLI*

sebelum mmula kan activity ehem2..buat something speti mandi dlm tub ke shower ke.. mcm dlm movie2 romantis (solfcore) bkn hardcore ok!

nk tip selanjut nya contact lokman ketiak asli!!!

i am married about over a month ago.
kalo aku, aku xdelah bertahan lama gak
paling sekejap 15 minit.paling lama dalam sejam..itupon ade gak berhenti2
bagi sya, mengawal pernafasan membantu
and memandang tempat lain and menggerakkan kepala pandang tempat lain every now and then jugak membantu
and jgn sesekali tengok your own thing/hers time mendayung tu.
and try tuk 'ilang fokus' and bergelak(melawak) semasa mendayung
Insyaallah, lama2 kita sendiri dapat kawal air itu

pernah terbaca cara2 nk atasi cpt klimaks ni..first mind control tu penting..2nd cara pernafasan yg betul..3rd bleh cuba minyak2 tuk tahan lambat skit klimaks sbb dia bagi tutt lelaki tu rasa kebas then nk henjut smpi berpuluh2 kali n isteri klimaks berpluh kali pn bleh..ni berdasarkn testimoni member sendiri..search je kat fb ada jual minyak tu..ataupun try beli gambir sarawak..jaga2 ketulenan gambir tu! kdg2 org jual yg fake.klu yg ori kita kenakan kat kulit sikit je dh kebas.tp hati2 suami kena pakai sikit je gambir tu!! nnti pki banyak terlampau kebas lebam plak isteri kena!! hehehe

benda jarang2 dapat...mesti la naik geram..bila dah geram tu yg buat terpancut awal. Hanya isteri sahaja yg dapat bantu..(takkan nak bagi Work instruction kat sini...

redd_07 posted on 31-3-2012 09:49 AM
alahai...ape kata puan berbincang dengan en. suami supaya bagi puan klimaks dulu...let say fo ...

Setuju sangat... suruh suami guna jari dulu... bila TT dah rasa nikmat baru la suruh dia masukkan... kalu tak pun kalu dia terasa nak pancut tu... cpt2 alihkan miss V TT.... jangan bagi masuk dulu. Akak faham mungkin suami lama tak buat ML jadi sgt mudah teransang...

lala_mily posted on 25-7-2012 08:57 AM
kalau somi yg smpi 3bln dah x ML ngan istri, sekali dia ML mmg kejap jer. xbermakna si somi tu ada ...

Ya.... betul2. Isteri kena la buat peranan... lps lelaki pancut biarkan dia rest... nanti dia dah tidur sekejap... kena bijak.. bawa la tangan dia dkt miss V tu... tarik tangan dia perlahan2 bagi rasa miss V yg tgh suam2 dan basah2... kalu da nak terpancut tu cpt2 tolak dgn penuh kesopanan.. suruh hubby guna jari dulu...mesti TT puas hati... bila TT nak sampai tu baru lah bagi Mr P masuk2 /henjut... kena kepit kuat2 pegang punggung dia gayut kuat2 Last edited by is3soleh on 15-5-2013 03:14 PM

Follow Us
Cube TT tanya @razhar selaku "supplier ubat tegang & pakar inzal" ...

Mungkin bole membantu..insyallah....mudahan saudara razhar dapat share pengalaman menggunakan minyak tegang & ubat tahan lama..

Lps dapat khidmat nasihat dari pakar inzal aka razhar..mungkin TT pun akan menjerit " i am cummminggg, arghhhhh" jugak macam kasteme @razhar...

Mudah-mudahan..sama-sama berusaha........

air liur org perempuan adh ubat yg baik bagi masalah ini. Bagi BJ pd suami dalam seminggu, lepas tu tengok perubahannya.

yme posted on 31-3-2012 11:23 AM
hurm tq sume..sy ada jugak klimaks time foreplay tp sy rs tu bukan yg ultimate pnya....urmm ktorg ju ...

orang baru kawin memang mcm tu tak??
yg dah lama pun ada gak masalah tu...
menyakitkan hati sungguh!!

so tuan rumah dh setel belum masalah dia.

aku pernh duk berjauhan ngan wife. masa tu baru kawen. 2 minggu sekali baru jumpa.
memang bila bersama dengan isteri cepat gak pancut tapi sehari at least 2 kali

skrg dh duk sekali. lain lak prob nye. haha. isteri kurang bernafsu. aku ni kalo eh 3 hari sekali mau dah.

back to topik asal, aku rasa faktor kepenatan tu antara punca cepat pancut. abis keje terus drive balik nak jumpa bini. penat2 terus bersama. confirm la pncut awal.

satu lagi sebab lama tak dapat. baru sentuh sikit dah pancut. hehe
kepala jenis geli sure cepat keluar.

so aku buat la cara aku skit. masa mandi tu biar air shower kasi kena kepala adik, geli woo... tapi lama2 dah biasa tak geli so hubungan pun makin lama. bini aku lepas pancut je mesti tanya aku lama lagi. hahaha

so aku mesti kasi ending 5 minit lepas tu

gooD infoo

lala_mily posted on 31-3-2012 10:06 AM
kalau 3bln sekali br main henjut2, laki mmg cepat pancut ler syg. tu tanda nye suami u tu x hand job ...

yg biasa PJJ juga tau.

yme posted on 2-4-2012 03:34 PM
Reply 19# niezam_cs

Sila ajar teknik urutan zakar kpd suami 1) tiap pagi masa zakar tegang gosokkan kpala takuk Di perut tapak Kaki smbil Tahan nafas utk Lebih lanjut pm sya

kawal minda n pernafasan k

jabbarnur posted on 25-7-2012 02:33 AM
apa lah yang disusah susah kan..suruh suami pakai hajr Jahnam..kalau nak boleh pm saya..insyaallah 9 ...

hamba ingat neraka jahannam tadi...bro nak beli sekampit bro, nak try lah...

Urgh... aku pun cepat sgt pancut... xtau la mcm mana kawin nanti..

Org pompuan pun elakkan minum ais. Begitu juga dgn lelaki. Elak makan makanan jenis sejuk...

abg kulop biasa boleh bertahan 40 min..ada org cakap masa bersenggama tu, cuba ingat muka doremon ke, shahidam kassim ke, zainal abidin hassan ke..bila abg kulop buat, terus jadi tak bernafsu....'adik kecik' lagi cepat ngecut nak tido....jadi nak cuba jugaklah kot2 ada obat yg boleh tahan lagi lama, kalo buleh nak lah bertahan smpi sblm azan subuh kalau start main jam 11 malam!

Cuba bincang dengan suami suruh dia buat oral terhadap anda dulu samada menggunakan tangan atau lidah dia sehingga anda orgasm. Lepas tu baru dia boleh lakukan penetrasi untuk kepuasan dia pulak. Kalau dia sayangkan anda dia akan fikirkan kebahagiaan anda.