CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: baby_shelby

Rita Rudaini tuntut tunggakan nafkah

Close [Copy link]
Rita Rudaini dakwa Aidil curang

Aduh berpanjangan lagilah marah suami Rita Rudaini Mokhtar, Aidil Zafuan Abdul Radzak dan keluarganya pada Raja. Minggu lalu, gara-gara menulis luahan hati Rita, Raja dihujani SMS yang marah-marah.Tak tahulah makhluk mana yang menghantarnya. Raja tidak kecil hati pun, suka hatilah nak cakap apa. Raja nak beritahu,Raja menulis bukan ikut sedap tekak atau mulut bercakap, Raja menulis kerana ia adalah kenyataan dan luahan hati daripada Rita sendiri, tiada ditokok tambah, OK? Rita tu pelakon terkenal, sudah tentu bahan berita mengenainya laku bagai pisang goreng panas.
Minggu ni, ada lagi bahan berita mengenai Rita. Mungkin lebih panas daripada minggu lalu. Rita kali ini mendakwa suaminya curang kerana ada hubungan dengan gadis lain.Aduh, betul ke Rita? Baca kenyataan Rita, ini bukan kenyataan Raja OK.
'Saya nak mendedahkan selepas sekian lama menyimpan dalam hati. belum pun bercerai, suami sudah main kayu tiga. Saya dan rakan-rakan nampak depan mata kecurangannya. Tapi, saya hanya diamkan diri. Kalau boleh saya mahu kes lain selesai terlebih dulu, tapi apabila ramai teman dan peminat memberitahu perkara yang sama, saya sudah tidak mampu menahan diri lagi. Malah, dalam blog hiburan juga tersiar kisah Aidil curang dan dating bersama gadis lain. Kalau seorang dua bercakap, saya masih boleh buat tidak peduli tapi kalau ramai yang menyampaikan perkara yang sama, takkan saya nak mendiamkan diri. Saya juga pernah nampak seorang gadis seksi memandu kereta Aidil depan mata, takkan saya tidak kenal kereta milik suami saya. Seorang peminat memberitahu, selepas perlawanan bola sepak minggu lalu, seorang gadis menunggu Aidil di depan hotel penginapan di Shah Alam. Gadis itu datang menaiki kereta berwarna kelabu. Cerita ini keluar dalam sebuah blog hiburan.Kawan saya pula bertemu Aidil dengan seorang gadis ketika makan di restoran. Bukan main mesra lagi Aidil dengan kekasih gelapnya, siap panggil sayang lagi. Kebetulan mereka duduk dekat meja bersebelahan. Saya bukanlah mahu menuduh Aidil bukan-bukan, saya juga tidak sangka Aidil berubah laku sehingga mmenjadi 'kaki betina'. Aidil yang saya kenal bukan begini tingkah lakunya dulu, tapi hati manusia cepat berubah. Patutlah, Aidil tidak ingat dan lupa nafkah anak-anak, rupa-rupanya tengah angau bercinta dengan pucuk muda. Saya tidak pasti, gadis yang ditemui rakan dan peminat adalah orang yang sama atau berlainan. Kali ini, jangan nak salahkan pelanduk lagi, dulu bolehlah cakap pelanduk dua serupa. Mungkin inilah yang diingini Aidil selepas keluar meninggalkan saya dan anak-anak. Dia mahu bebas bersosial dan bebas melakukan maksiat. Saya ingin berpesan kepada Aidil, jika mahu melakukan maksiat, tunggu sehingga kes penceraian selesai dulu. Selepas ini, suka hatilah nak tunggang-langgang atau pasang 10 kekasih gelap. Kalau saya masih boleh menjaga maruah sebagai isteri,takkan dia tidak boleh,'katanya.
Hmmm, Raja tidak mahu ckap apa-apa, Raja doakan semoga pertelingkahan antara Rita dan Aidil menemui jalan keluar. Serabut kepala otak memikirkannya!

cr bipop

Reply 2081# _nursha_

sape la pompuan yg nak jantan xdak teloq nihh ???

Reply 2082# limau_lemon

tulah...ade jugak minah yg nakkan jantan yg mcm....pelik sungguh

Reply 2083# _nursha_

tahu xpe...kalau iols, idok ler...dah la tgh panas isu nak bercerai..xpasal dgn pompuan ni kene lahar :@

aigoooo..kekasih gelap tu tak takut ke terima nasib spt gadis yg termengandung dan dipaksa gugurkan tuh?

Cikaro mana yang minat kat Aidil ni ya.....

Follow Us
Reply 2080# zwaty

he2..xsmpai ati?actually iols pong xdela nk doakan buruk2 kat pacit razak..siap harap die cepat sembuh lg..tp yg iols meluat tu, dlm saket2 tu smpat gak nk bersuare..dah2la tu pacit..baik jge dr tu baik2 dulu..psl anak menantu biaq p la..pndaila depa selesaikan hal dorg..pacit jgn risau na..tp klu die pgsan skjp pong ape slhnyer..smbil tu bley rehat2kan otak sket..mulut pong bley bg rehat sat..

ish, dasar jantan xgune..elokla tu..buatla perangai..makin byk perangai buruk yg die buat, makin terserlah keburukan aidil yg sebenar..ppuan yg gedik sgt dgn jantan xde telor tu, pikir skitla..ko tu ppuan..klu org buat kat laki ko, ko marah x?kot ye pong da gatal sgt nk kan aidil, tunggula org tu settle kes..blom cerai da nmpk perangai jantan gatal..elokla bercerai..rita tunggang langgang jage anak2 pkai duet senirik, die plak dok ligan ppuan pkai duet yg patotnye dibg kat anak2..

Mesti keluarga aidil suka kan. Anak dia jadi baik dah. Heret pompuan sana sini asalkan bukan rita. Itu yg penting.jadi suami yg baik n ayah yg baik pd isteri n anak anak dia, merupakan anak yg tak taat. Bila keluar dari rumah n jadik jantan kaki betina n ayah yg tak bertanggunjawab merupakan versi anak yg taat bagi kaca mata keluarga aidil. Bravo......

Rita Rudaini dakwa Aidil curang

Aduh berpanjangan lagilah marah suami Rita Rudaini Mokhtar, Aidil ...
_nursha_ Post at 9-5-2012 18:43

eeeee....jahatnya jntan ni.....takder ke org nak crah asid kat dia......tahula ensem......

mak/bapak aidil lbh suka anak bt maksiat sana-sini

dr jd somi dan ayah kpd anak2 RITA

bagus!!! x penah aku jumpa famili yg camni

dah keluar dah..cerita bawah selimut, bawah karpet bagai...haru biru dah

tahniah pakcik razak dan keluarga!!!memang itu yg korang nak sangat kan.bebas dari rita dan bebas buat maksiat.syabas!syabas!

lepas ni boleh bela ramai2 menantu sexy ye.join pegi klub sekali pun bolehhhhhhhhhhh

aku pung sentap, klu nmpk KETE laki sendiri dipandu oleh ppuan lain.....:@

bukan dlm manisnyer kurma tu sikembar ckp...dier xkesah pe pun korang seme nak anggap ttg dier dan abg dier (aku xsure adili ni adek keabg)...janji kuarga dier tau sapa dorg sebenarnyer...

so dier nak pelok dgn betina mana uols xyahlaa nak amek tau...kuarga dier lebih mengenali dorg k??..:@

famili aidil lebih rela aidil kuar ngn betina lain dr mempertahankan
rumahtangganye dgn rita :@

pompuan yg sama kot ngan aidil tuh..pompuan yg kat tepi pantai tuh ker?? aku ada tgk gambo...tp muker totop...katanyer tuh aidil ngan gelpren baru...

ish, dasar jantan xgune..elokla tu..buatla perangai..makin byk perangai buruk yg die buat, makin ter ...
toet2meoww Post at 10-5-2012 08:32

Jangan-jangan tu yang sorang lagi tak toet? Yelah bini pergi bercuti jauh, katanya demam rindu. Padahal bukan rindu kat bini tapi rindu kat kekasih baru huhuhuhuhu. Tapi kalau betullah Aidil, memang betullah theyols ni kembar kut sehati sejiwa. Rodoh tak takut ke nantikena cam tu gak? huhuhuhuh

pompuan yg sama kot ngan aidil tuh..pompuan yg kat tepi pantai tuh ker?? aku ada tgk gambo...tp mu ...
skymania Post at 10-5-2012 11:18

agaknya gambo yg dulo kot.....yg katanya zakuan bersoping dgn girl lain ketika rodoh ada shooting

aku rasa wartawan konpius antara aidil & zakuan

Reply 2098# ues1331

tu pong xmustahil gak..cume akal toet merasakan yg rr berani ckp cenggitu sbb die yakin tu laki die..yela, die bukan xkenal laki die senirik..da 4 taun kawen kan?rodoh je xkenal laki senirik smpai abg ipar pong di cam sbg laki die..rodoh nk takot ape?die kan menantu kesayangan..klu deqone wat cenggitu, mestila kuarge pacit razak membela rodoh..sbb tu die berusaha nk jdkan diri die menantu kesayangan..