CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: eymazaki

kenapa saya kerap sgt sakit kepala

sweet17 posted on 14-12-2012 10:18 PM
sakit kepala ni banyak puncanye.... kalau makan ubat dari hospital hanya tahan sekejap je.... lama2  ...

trma kasih dgn pndpt awk....

sy sakit ni bkn baru..dh lama..lebih 10 thn...sy dh lame jgk x mkn ubat2 ni...baru skrg sy mula blik...
sy cuma takut ada sakit dalaman jek...lau nk kata tumor,msti skrg dh teruk kn,sbb sakit dah lame..bkn krn stres kot,sbb sakit ni spnjang masa,antaa kuat n tidak je...

psl produk awk kasi tu,de jgk gugel...entahla nk cube ke x....sy dh penat mkn ubat sebenarnye

eymazaki posted on 15-12-2012 12:36 AM
trma kasih dgn pndpt awk....

sy sakit ni bkn baru..dh lama..lebih 10 thn...sy dh lame jgk x mkn ...

Saya faham mengapa awak dah putus asa nak makan suppliment. tapi tak salah mencuba produk saya cadangkan ni. sbab ianya natural tiada kandungan bahan kimia. andai kata awak dah tak sakit kepala pun produk ni pun bleh teruskan makan untuk kesihatan dalaman. dan ini bkn ubat tapi makanan yang mngandungi banyak vitamin. jadi tak perlu nak makan tu nak makan ni naj dptkan sesuatu vitamin. kalau awak nak tahu lebih lanjut , layarilah laman web http://biogreeno.com/ . kalau awak nak saya belikan dan beri harga special bukan harga pasaran.

bukan nak promote atau mencari ahli atau nak kembangkan line saya, tetapi saya cuma nak sharing produk yang bagus dan nak share kepada semua orang macam bos saya lakukan. bos saya dah ad bisnes sendri. berjuta2 incomenya. tapi dia promote juga  produk ni kepada staff supaya dia nak staff dia tak selalu MC dan skit.sbab tu saya nak sharing produk ni bukan untuk bisnes semata2.

sweet17 posted on 15-12-2012 12:53 PM
Saya faham mengapa awak dah putus asa nak makan suppliment. tapi tak salah mencuba produk saya cad ...

awak,terima kasih byk2...sekarang ni,sy nk kena abiskan ubat gastrik..n saya ada makan vitamin c produk catalyst...
baru mula mkn...sy berminat jugak ngn vitamin yg awk ofer ni,tp nak campur mcm2 masuk bdn ni,takut jgk...

nnti,dh abis mane2,sy bgtau awk eh...tq sgt2...

leh tau harga produk tu?brapa bijik sebotol?

camna tt, sakit u dah berkurang ke

Bila sakit kepala buat atvt kuar peluh..lega sikit.kita jd stress bila x cukup rehat,oksigen x cukup ke otak..sbb kalau mukim kena solat nsbb bila sujud oksigen sampai ke kepala.titu yg saya tau