CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: the_killer

[Tempatan] Edisi uncle seekers..cerita terbaru post 1918 update

hahahaaa... org2 johor nih taraf anjing ajer dimata soltan yg disujud semahunya itu....

takat konetpetet tuh taraf anjing TMJ jer...

Jikalau pendedahan ini mmg ada backup dari kerajaan saya tidak kehairanan sgt seperti pada zaman krisis raja raja dahulu yg saban hari akhbar lokal siarkan salah laku bayangan tuhan ini.

haku hrp us berhati2 lah hendaknya..

Tunku mahkota enggan ulas dakwaan Uncle Seeker

Tunku Mahkota Johor, Tunku Ismail Sultan Ibrahim e ...
along3746 Post at 3-7-2012 19:09

Noks, sumber?

x nk berhimpun 50K, 100K rakyat J tunjukkan sokongan ker?
peachRose Post at 3-7-2012 19:28

Kekdahnya 30 org je dtg nak buat report polis....
Mereka itu mungkin terdiri dari peniaga pasar malam atau pasar basah.

Post Last Edit by Orange1 at 4-7-2012 02:43
hehheee..da bace sume..tekejut pade sape yg xtawu..tapi pade yg da tawu xtekejut la..
lashes Post at 3-7-2012 20:12

Aku macam tak terkejut sgt le, walaupun aku bukan org johor. Sbb sejak kes royal j ni panasss aku boleh recall balik cita2 masa zmn aku kanak2. Masa tu, setiap hari aku byk membaca paper utusan yg melaporkan psl kes sultan j pukul org sehingga membawa kpd perubahan kedudukan raja2 dlm perlembagaan, klu ingatan aku betul Raja Azlan Shah jadi Agong masa tu. Di samping setiap mlm aku memang diwajibkan tgk berita pukul 8, 8 setengah ke, warta perdana? buletin utama? mmg byk psl kes raja2 ni setiap malam. Di samping itu parents aku penah duduk johor smasa baru kawin sebelum aku lahir lg, jadi bila kesah sultan j pukul org tu hot, mcm ingat mak aku duk ceta2 pasal sultan j suka lempang org ni, n jugak pasal sultan j pakai gelang emas kat dalam masjid n lempang imam sbb kena tegur...gitu2lah. Korg takkan tak penah dgr langsung dulu2 masa zmn kecik2 psl sultan negeri j ni, aku yg duk kat utrara pun dah dgr cita2 buruk keturunan ni dr kecik2 lg.

Follow Us
TMJ panggil orang anjing. Bakal soltan panggil orang hanjeng?
cmf_pinkie Post at 3-7-2012 21:50

Aku tgk twitter dia takde le psl yg anjing tu.

psl jmf pun ada org argue..
lonely_surina Post at 3-7-2012 14:59

JMF tu berapa org ye anggota dia?
Perlu ke ada JMF? Rasanya klu jenis berahim tu ada kemungkinan klu dia terdesak sgt harus dia guna JMF utk perang dgn k'jaan pusat, bahayalah.

JMF tu berapa org ye anggota dia?
Perlu ke ada JMF? Rasanya klu jenis berahim tu ada kemungk ...
Orange1 Post at 4-7-2012 00:24

Kalau perang pun java sama java sahaja dan sedikit bugis makanya saya ga peduli. Ummah tongkang sahaja semuanya.

Jikalau pendedahan ini mmg ada backup dari kerajaan saya tidak kehairanan sgt seperti pada zaman kri ...
Changa Post at 3-7-2012 23:26

Saya mengagak menteri2 pasti ada yang gelak terkekeh - kekeh membaca Royal J ditelanjangkan oleh uncle seeker, mungkin mereka juga sudah meluat dengan keturunan ini, so membiarkan sahaja uncle seeker membuka kejahatan royal j ini. Saya perasan tidak ada seorang pun tokoh besar UMNO atau menteri BN yang memberi kenyataan mengutuk tindakan uncle seeker menulis perkara2 yg memburukkan royal j ini. Adakah ini bermakna mereka turut menyokong tindakan unclee seekers dan membiarkan sahaja kejahatan royal j didedahkan? Bagaimanakah pula dengan Tun M? Adakah dia juga sedang gelak terkekeh2 menyaksikan  kesinambungan usaha yg pernah dilakukanya pada suatu ketika dahulu?

Jikalau pendedahan ini mmg ada backup dari kerajaan saya tidak kehairanan sgt seperti pada zaman kri ...
Changa Post at 3-7-2012 23:26

Ataupun mungkin jugak tidak ada backup, tp mereka jugak malas nak membela royal J ini, so mereka biarkan saja...kemungkinan juga begitu. Sbb tidak ada bunyi dr org2 penting yg complain psl blog uncle seeker.

Ataupun mungkin jugak tidak ada backup, tp mereka jugak malas nak membela royal J ini, so mere ...
Orange1 Post at 4-7-2012 00:39

Kan baharu baharu ini banyak kes pukul yg melibatkan ummah bayangan tuhan johor ini, malah melibatkan warga asing yg jadi mangsa, seharusnya lah menjatuhkan imej negara sebegitu.

bc yg dlm petak merah tu...puhleees la...
ayat2 mcm ni tak takut ke depa duk ucap ek...
aku bc pun mcm syirik jah...mengagungkan manusia sampai begitu sekali...

Kan baharu baharu ini banyak kes pukul yg melibatkan ummah bayangan tuhan johor ini, malah melibat ...
Changa Post at 4-7-2012 00:48

Oh ye tak iya juga. Sememangnya jika ada majelis majelis Royal j ini,  biasanya tidak sunyi dengan adegan pukul memukul.

Ataupun mungkin jugak tidak ada backup, tp mereka jugak malas nak membela royal J ini, so mere ...
Orange1 Post at 4-7-2012 00:39

Mana2 ahli politik yg gigih nak bela raja J ni ibarat serah leher utk disembelih lah
Memang cari nahas dah dekat2 pru ni
Jaman FB bagai ni semua maklumat telus & x de coverina cam jaman 90an

Noks, sumber?
Orange1 Post at 3-7-2012 23:59

malaysiakini semalam..

http://www.malaysiakini.com/news/202599

bc yg dlm petak merah tu...puhleees la...
ayat2 mcm ni tak takut ke depa duk ucap ek...
aku  ...
peachRose Post at 3-7-2012 17:01

aku memang menyampah dengan orang2 johor yang ala2 konon terlalu taksub ni.. hish.. geli la!!! aku perasan yang jenis kononnye obssesed ni jenis2 bebudak dan mat rempit..sampaikan aku rase malu dengan kebodohan mereka

Mana2 ahli politik yg gigih nak bela raja J ni ibarat serah leher utk disembelih lah
Mema ...
solstice Post at 3-7-2012 17:23

kan noks.. sapa ahli politaik itu??

x nk berhimpun 50K, 100K rakyat J tunjukkan sokongan ker?
peachRose Post at 3-7-2012 19:28

hina laaa sehina mana pun kerabat J ni..tp disebabkan dia bkn ahli PAS so x perlu demo

Waaaa cete dh makin best..kali ni setuju dgn angkel seekers dedah jgn x dedah bg rakyat johor terbeliak sket mata..lepas ni akan ada himpunan sejuta sembah taat setia mcm vodoh jer lol.. Pajurah gundix kertu glamour la hahaha