CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: the_killer

[Tempatan] Edisi uncle seekers..cerita terbaru post 1918 update

aku tertarik dgn artikel baru tu. ahaha.
pasai pa sultan skrg gado dgn tengku majid. dorg ni bukan  ...
kazaraf Post at 2-7-2012 08:15

kalo ikut kan, kalo ayah yg sama mak lain2 tetap adik veradik..

Unek, dalam gambar yang report polis tu, mana satu kau?
artgeex Post at 1-7-2012 23:36

hahaha..hanjeng ko!!! hahahaha...die sebuk bukak kasut aaa

tapi sape kamal hisham jaafar tu.. lawyer tu..aku malas nak pahamkan cite tu...tapi dari sekali bace aku rase, si Kamal Hisham tu kirenye auta mengauta kerabat ke ape?

kelass
sayang_mulut Post at 2-7-2012 08:53

lain mcm je rupa us ni aku tgk. dgn rantai kromnya.. adoyai...

us ana ada 1 soalan mau tanya sama anta. jawab dgn jujur ya.

1. apa hukumnya lelaki pakai rantai?

ana tunggu jawapan dari anta tau. kalo x jawab di forum ni anta bleh jawan di dlm blog anta...

tapi sape kamal hisham jaafar tu.. lawyer tu..aku malas nak pahamkan cite tu...tapi dari sekali bace ...
sayang_mulut Post at 2-7-2012 08:58

ikut yg aku baca..si kamal hisham ni loyar family ni la..tukang clearkan apa2 je onar2 yg royal J ni buat..dari zaman sultan sblm ni..sbb dia ni mcm anak angkat sultan sblm ni le..sbb tu le dia tahu byk benda pasal Royal J ni..
bila sultan sblm ni mati, tukar boss la..sultan skrg..tp depa bergaduh....meleret2 dari satu hal ke satu hal termasuk yg US citer dlm blog yg KH ni tak setuju sultan skrg bolot reta pusaka....
si KH ni pun kaya sbb kabel dgn kuarga ni jugak..so bila dia mcm dah berpaling tadah ni...mmg kira abis le..sbb rahsia royal J byk dia pegang...kena ugut bunuh..sbb tu lari smpai oversea nun..

lain mcm je rupa us ni aku tgk. dgn rantai kromnya.. adoyai...

us ana ada 1 soalan mau tanya ...
otai_g Post at 2-7-2012 09:02

haha..
kalau bc entry dia yg baru2ni..dia dah reveal yg moyang/datuk dia salah sorang ulama' tersohor di Johor dan Pahang..
siap tunjuk watikah dari sultan lagi..
tapii...Us ni aku tgk mcm tak bp betul jugak..ntah le...
apa yg dia dedahkan mungkin ada point...tapi kalau ngaku kuturunan NAbi tapi perangai dan peel cam... tatau la nak kata apa..
iman tak dapat diwarisi..

Follow Us
ikut yg aku baca..si kamal hisham ni loyar family ni la..tukang clearkan apa2 je onar2 yg roya ...
peachRose Post at 2-7-2012 09:04

hahahah
aku baru nak jawab
KH ni macam Handy Mandy

ikut yg aku baca..si kamal hisham ni loyar family ni la..tukang clearkan apa2 je onar2 yg roya ...
peachRose Post at 2-7-2012 09:04

kesimpulannya, Kamal Hisham ni pun perangai macam celaka jua especially time  dia tengah top sebagai loyar arwah Sultan Iskandar (time arwah masih idup laaa). Waktu top ni si KH ni pun perangai belagak nak mampos dan perasan diri tu macam putera raja, banyak gak menganiaya orang dan macam2 lagi lah kejahatan. Almaklum, orang kesayangan dan kepercayaan Sultan Iskandar katakan. Sehinggakan Tengku Mahkota ketika itu iaitu Sultan sekarang pun dah start rasa jeles melihatkan keakraban KH dan Sultan Iskandar.

apabila godfather si KH ni mangkat, maka si Sultan Ibrahim yg baru naik ni pun mulalah tunjuk belang yg sebenar dengan mencantas adik-beradik tiri dan ibu tirinya sendiri. Yang Maha Hailam perisa babi ni mula-mula ingatkan KH ni bolehlah diperalatkan lagi utk melaksanakan aktiviti hina dan keji seorang loyar dalam proses cantas mencantas dan bolot membolot harta tadi, tapi KH ni tiba-tiba lak katanya menerima cahaya kebenaran dan keindahan Isele, enggan pulak si KH ni nak bekerjasama denga Yang Maha Hailam perisa babi.

hmmm....pendek kata baca je la blog uncleseeker yg sama-sama sengal jugak tuh. Ini satu drama Melayu terbaik mengenai bagaimana Perompak A merompak Perompak B yang merompak Perompak C.

kesimpulannya, Kamal Hisham ni pun perangai macam celaka jua especially time  dia tengah top s ...
DatukZ Post at 2-7-2012 09:14

kita rakyat marhaen tgk je la sambil mkn ubi rebus...

peachRose Post at 2-7-2012 01:04

ooo... tu yang aku tau pasal Kamal tu dah lari dari oversea.. so sekarang ni, SJ mmg vulnarable la, tak de sape dah nak cover their asses?

ooo... tu yang aku tau pasal Kamal tu dah lari dari oversea.. so sekarang ni, SJ mmg vulna ...
sayang_mulut Post at 2-7-2012 09:19

ya la kut..sbb tu US bg nasihat kat SI..amik balik si KH ni dan maafkan dia..sbb KH ni kira genius dan org terbaik la dlm menguruskan kerja2 kotor royal J...buang yg keruh, amik yg jernih kekdahnya..demi kelangsungan pemerintahan J...siap bg contoh, KH takde nak backing royal J, tgk apa jadi....?

ooo... tu yang aku tau pasal Kamal tu dah lari dari oversea.. so sekarang ni, SJ mmg vulna ...
sayang_mulut Post at 2-7-2012 09:19

akan senantiasa ada je sida-sida baru yg sudi nak dikembirikan demi menjadi pencacai Soltan dan sanggup menjadi tukang cover bontot soltan.

Reply 91# peachRose

hahaha.. aku rase knowing their families, KH pun tak nak kot nak serve for them again.. ye la.. mana tau.. kot kot terus MIA

akan senantiasa ada je sida-sida baru yg sudi nak dikembirikan demi menjadi pencacai Soltan da ...
DatukZ Post at 2-7-2012 01:22

tu la..tengah tunggu ini si cacai tu masuk..

Boleh Puan Model Iklan Rawatan Muka Berminyak jawab soalan saya iaitu, kenapa pula ora ...
DatukZ Post at 2-7-2012 08:33

'datuk' gemuk gedempol akan kena tangkap....

non royalty losers....

'datuk' gemuk gedempol akan kena tangkap....
~anya~ Post at 2-7-2012 09:32

kahkahkhkahkahkah   as usual, pencacai takkan mampu nak jawab soalan betul-betul. Jawapan pun ala-ala janji reply kutip komisyen

tu la..tengah tunggu ini si cacai tu masuk..
sayang_mulut Post at 2-7-2012 09:23

dah ada sekor cacai betina masuk mengadap tu

dah ada sekor cacai betina masuk mengadap tu
DatukZ Post at 2-7-2012 01:35

so die pun orang jowor ke?

so die pun orang jowor ke?
sayang_mulut Post at 2-7-2012 09:39

entah.

tapi yang jelas, spesis-spesis low life yg belum merdeka akal fikiran dan jiwa raganya. sanggup memperhambakan diri kepada sesama manusia walaupun dah terang2 tuannya itu perogol dan pembunuh.