CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: Zaida311

Fazura dikecam di FB, gosip dengan bangla, apa cerita??

apsal rambut Lisa mcm orang baru lepas main??
cer la sikat and ikat rambut tu kemas2

SayaSayangMama posted on 11-7-2014 08:01 AM
Baca tajuk je kot. Letih je nk explain. Kekdah nya ramai yg dah bohlayan. Hihi.

takpe, lepas ni kita toksah layan dia. semak betul.

back to topic, rasanya baju yg fake pakai tu pereka overrated rizman ruzaini buat. baju free kekdahnya. tgk design kain kembang payung pun dah boleh agak. korang tau mana fake dapat baju yg hazab tu semua bentuk badan boleh nampak?
Last edited by Santeira on 11-7-2014 08:17 AM

Santeira posted on 11-7-2014 07:51 AM
ini mmg forum rules, takde kena mengena dgn beautifulnara. lain kali baca forum rules. opps lupa k ...

kak belacan ni memang suka emo @Santeira oi.. bo layan jeeee

lor dah kenapa komen pakistan syiah pon kuar ni..ayoyo

shahirakay posted on 11-7-2014 08:17 AM
kak belacan ni memang suka emo @Santeira oi.. bo layan jeeee

sekali sekala kena dibom jugak. bosan baca post mengarut offtopic dia.

kekbelacan posted on 11-7-2014 07:22 AM
Betul dia happy? She is fake to the max. Dia di besarkan dlm 'kekayaan' palsu bersumberkan penipua ...

So yang kes masuk suratkhabar hari tu memang bapak tiri lofalah yang jadi suspeknya? OMG kenapa tak meletup pun kat cari nih. Semua diam jer. I ingat ayah zara zya. Ayah tiri lofa bukan ke ada joint venture ngan village park yang nasi lemak famous tuh? tapi selalu i pegi cuma tokey chinise mualaf yang ader. Tak tahulah kut ayah tiri lofa jadi sleeping partner.

Follow Us
korang yg nak cakap pasal retis lain, bukak thread lain pasal tu. tak payah menyemak la nak post off topic sini.

kekbelacan tu fake ker? heheheheheh bukan main backup lagi

Ikut suka ah. Ko pemilik cari ke. Tak puas hatri report jer lah. Berlambak off topik kat mana pun. tapi bila sebut retis kesayangan ko, mengelupur kepanasan ha ha ha ha nampak sangat

org buka aib Fazura salah, tp buka aib Lofa ok pulak? cane nk tarbiyah bila sendiri pon selektif

Santeira posted on 11-7-2014 08:18 AM
sekali sekala kena dibom jugak. bosan baca post mengarut offtopic dia.

aku ni san bulan puasa ni kalau boleh nak jadik silent reader je. tapi tengok belacan punya statement tu aku panas jugak. apa hal ko nak kutuk lofa. apa hal ko nak membawak fitnah pasal lofa. her decision to wear hijab aku rasa tak ada kene mangena dengan apa apa kes pun. pakai hijab ni hidayah. aku dengar wawancara dalam IKIM macam mana proses dia dalam mencari diri sendiri. and I salute her for that.

kak belacan ni kan mengata la sangat orang kije seudup beras la, menyamar datuk la etc. ko nanti dapat laki dapat anak seludup benda lagi berat baru ko tau. kita ni hidup kat dunia ni sementara jeeeeeee.. haaaa kan aku dah bebel kat ko san.. geram aku.

lostfaith posted on 11-7-2014 08:23 AM
Ikut suka ah. Ko pemilik cari ke. Tak puas hatri report jer lah. Berlambak off topik kat mana pun. t ...

baca forum rules la, ni rules pemilik cari buat. kalau thread pasal artis tu ada, tak payah nak off topic kat thread tak kena mengena. suruh miskek bagi bukti kat thread yg sepatutnya, sbb benda yg dia cakap tu dia tuduh je.

lain kali pakai la pakaian yang menutup aurat..itukan tuntutan agama Islam..
neelofa dah berubah..akak fazura bila lagi

shahirakay posted on 11-7-2014 08:25 AM
aku ni san bulan puasa ni kalau boleh nak jadik silent reader je. tapi tengok belacan punya statem ...

hatinya sentiasa syak dan bersangka buruk pasal niat dan hati org yg dia tak suka, pastu ada hati nak kutuk2 retis yg kutuk retis pujaan dia yg ketet terpenyek sbb pakai baju hazab. kalau fake yg pakai tudung tgklah nanti dia puji melangit ala2 bayi suci tanpa dosa gitu.
Last edited by Santeira on 11-7-2014 08:37 AM

Santeira posted on 11-7-2014 08:27 AM
baca forum rules la, ni rules pemilik cari buat. kalau thread pasal artis tu ada, tak payah nak of ...

Ko report lah aku kalu ko tak puas hati. Apa kata lepas ni ko gi jalan kat semua thread n tengok berapa banyak nama retis lain yang disebut dalam thread artis lain.Sila quote diorang n tulis diorang off topik n tulis semua peraturan cari tuh. Dah ko banyak sgt kerja lapang. Aku baru sebut sekali nama retis tok pekong ko tuh, terus mengelupur.....

yipun_78 posted on 11-7-2014 08:24 AM
org buka aib Fazura salah, tp buka aib Lofa ok pulak? cane nk tarbiyah bila sendiri pon selektif ...

bukan aib pun yip, bukan bapak lopa yg kena tahan tu. org mcm dia lah yg buat penggosip sini dapat nama busuk, sbb main tuduh tak bagi bukti. mcm tu esok2 ada je gosip  buruk yg CAK tulis tapi tak sebut nama retis semua aku tuduh je lah retis aku tak suka.

lostfaith posted on 11-7-2014 08:32 AM
Ko report lah aku kalu ko tak puas hati. Apa kata lepas ni ko gi jalan kat semua thread n tengok b ...

aku reply kat post ni sbb aku baca post ni. berlambak org kutuk lopa kat thread lain aku tak kisah pun, sbb kat thread yg sepatutnya. tak payah nak tegakkan benang basah . kalau aku boleh confront org aku confront terus la, buat apa nak report2.

lostfaith posted on 11-7-2014 01:18 AM
So yang kes masuk suratkhabar hari tu memang bapak tiri lofalah yang jadi suspeknya? OMG kenapa ta ...

tak kecoh sebab ko pun tahu la forum cari ni di tenggelam kan oleh tred2 fazura. Nampak tak? Kesian bapa artis lain tak pasal kena tudoh sebab faz fans tak naik kan tred tu. Beza kan? Kalau dia nak saman pun mmg repot polis tu atas nama ayah dia n mmg yg dlm lokap beberapa hari tu si okt. Perasan tak astro ada keluar cerita LARI lakonan aron ajis beberapa kali. Then dlm surat khabar pasal human trafiking? Ada tunjuk dlm berita tv3 pati paki kena tangkap kat kedai jahit beberapa hari lepas kejadian 4hb tu. Mmg lakonan nya sedang di perhatikan skrg dan famili tu pun sedar. Tapi diaorg dah biasa benda2 ni. Dah jadi darah daging. Ada ler yg berasap ni karang...

khen..sendiri yang bagi opportunity for public utk mengutuk  dia,,

sebelum sarung baju tu, tak tengok cermin from every angle ka? tambah2 bulan2 puasa ni, pakai la yg loose sikit.

lostfaith posted on 11-7-2014 08:18 AM
So yang kes masuk suratkhabar hari tu memang bapak tiri lofalah yang jadi suspeknya? OMG kenapa ta ...

Tak sure lagi bapa siapa yg dimaksudkan. Thread tu ada tapi dah mendap mana entah. Semua pun speku mcm2. Tapi kalau shrimp paste cake yg bagi hujah, memang semua benda kat dunia ni salah lopa. Syiah pun salah lopa, perang kat gaza pun salah lopa, gelandangan kat kl pun salah lopa. Itu logik kekbelacan. Dia memang ada dendam kesumat dgn lopa tahap kritikal.

So kalau ko nak tau/speku siapa ko boleh gi terjah benang tu. Nnt dah ada update pasal kes tu benang tu mesti timbul balik.