CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: ifanonline

[Jenayah] Edisi Andartu Forever: Ingatkan Mat Salleh Kulit Puteh, Tapi Negro Hitam Legam!

Banyak ek duet cekgu tu, ni mesti hasil menabung dari kecil if not mengangkang dari kecil

itulah, kadang kita ni tersalah anggap yg nikmat wang ringgit yg Allah pinjamkan kat kita sbg anugerah sedangkan ianya sebenarnya adalah satu amanah
Dalam rezeki tu ada amanah Allah yg perlu disampaikan kpd org lain eg asnaf Zakat, parents, ahli keluarga lain, projek kemaslahatan umat yg memerlukan pembiayaan etc
kesannya apb kita tunaikan amanah itu, rezki jadi lebih berkat n bertambah serta Allah tidak akan mendatangkan kepada kita orang yg berniat utk menipu duit kita

CrowneGlory replied at 9-4-2015 01:48 AM
Tak jugak area rumah aku ramai mat niggers ni... Mcm2 bangsa di kepitnya..paling jarang Keling pun ...

so kita xleh nak salahkan dorg yg gemuk2 dan xcun2 nih sbb dah lumrah dorg nih golongan yg terabai dari perhatian dan kasih sayang lelaki2 malaya........so mmg hak dorg nak berkasih2an pada yang sudi....

cuma agak kesal bila ianya melibatkan penipuan hasil keringat dorg menabung/bekerja/bisness/menyimpan tu laaa.....kalo btol mereka dikasihi dan dicintai sejujurnya ku tak bisa hidup tanpa ada kamu aku gila oleh mamat2 nigga mmg x jadi masalah tp baper kerat sgt laa nigga2 nih yg btol2 ikhlas menyinta tanpa maksud terselindung.....tu ok lagi kena tipu duit jer....yg lebih malang dah la kena tipu duit, dipaksa jadi keldai dadah plak tu.........

Edited by sayawifenikmie at 9-4-2015 10:39 AM

... tak tahulah mana lagi bodoh ... bagi duit puluh ribu ratus ribu kat cinta hati kokesen aka nigger kenal kat internet/FB atau kasi duit kat tok belagak .....

bodoh je cikgu ni..memalukan.punya byk dh kes brlaku..still bodoh nk fall in love dgn org yg x dikenali dlm internet

awang-awang...

bagus acik ni trus report polis...

Follow Us
pe benda pya pic la aku tertgk ni....

camni aaa, kalau lelaki hebat tak mpayah nak cari gf online ok.

axl_bach replied at 9-4-2015 09:28 AM
so kita xleh nak salahkan dorg yg gemuk2 dan xcun2 nih sbb dah lumrah dorg nih golongan yg terabai ...

betul tu...ajak lah depa masuk tred ni utk menyadarkan mereka...

Aku memang avoid lelaki melayu, pantang tok nenek aku perangai tipikal tak semenggah.

Minggu lepas ada sorang melayu kata nak kenal, through my friend. Aku ingat okay lah try. So kita msg msg this weekend nak jumpa.

Semalam ni gaya msg dia: I have to be frank, I'm a bit naughty, can you handle me?

Aku: naughty, what do you mean? I expect respect blah blah.

Dia: Oh dont worry I will not touch you unless you want me to, its not fun that way.

Terus lah aku cancell the date and set him at his place. Tu dia perangai melayu. Belum apa apa, belum jumpa dah fikir perempuan ni easy boleh dia cakap pegang pegang, naughty macam kita ni objek? Lelaki bangsa lain tak gitu. They have much respect, even if the dates most time leads to something more, it comes naturally bukan with disgusting behaviour belum apa apa dah minta pegang. Yuks.

truly replied at 9-4-2015 12:19 PM
Aku memang avoid lelaki melayu, pantang tok nenek aku perangai tipikal tak semenggah.

Minggu lepa ...

heshe tasty ke tidak?
kalau tasty akak test drive jah dulu, kalau hauk saiz nya maka bye2 la terus tak jawab message gitu

akakbosan replied at 9-4-2015 01:20 AM
Re: andartu forever ... Jangan cakap macam tu... I have a family member who married for the pestai ...

hmmm...she is very lucky, one in a million...jrg2 lelaki nak wanita tua...

beta_carotene replied at 9-4-2015 01:34 AM
desprite sangat kah sis2 andartu kita ni iya

pergh!!.....dahsyat

aku td makan kat kedai mamak..pastu adelah satu ponpuan dah berumur tengah bervideo call sambil buat gaye kiss kat mamat iran mane ntah..sedangkan ade lelaki depan beliau...tengah sibuk bace quran.. aku saspek laki die tp tulah..yg muskilnye die siap buat  kiss nge mamat iran atas quran tuh..aku peratikan je.. dlm hati mungkin skandel die..hahahhahahah

intriQue replied at 7-4-2015 05:52 PM
Cerita yg sama....berulang2. Knp masih ada yg tak amik iktibar?

ermm nasib badan laa. . pdhal kes y same berulang lgi di ulang

truly replied at 9-4-2015 12:19 PM

Minggu lepa ...

citer aku plak sebaliknya.......this story dah lama laa b4 aku bertunang....aku ada berkenalan dgn sorg gurl di satu majlis......then dia add aku kat FB n selalu komen setiap gambar or status update yg aku wat......so satu ari dia ajak aku kuar so aku kuar laaa, just nak belanja dia makan......then masa balik dari that dinner a bit late at night laaa tgh aku drive dia bleh wat mata menggoda, then tangan dia start merayap masuk baju aku pegang dada aku.....masa tu tipu laa kata aku x bernafsu so aku just biar dia teruskan usap2 badan aku, picit2 lengan aku but few moment later bila aku dah sedar yg benda tu bleh membawa aku ke kancah zina aku cakap kat dia aku just nak kuar makan jer, then aku hantar dia balik umah......

tp dari insiden tu xder laa aku nak wat pukul rata sumer pompuan jenis galak nak sentuh badan lelaki bila kuar, yer dok....

so pk2 kan laa apa maksud tersirat yg aku nak sampaikan....

Changa replied at 9-4-2015 12:21 PM
heshe tasty ke tidak?
kalau tasty akak test drive jah dulu, kalau hauk saiz nya maka bye2 la teru ...

Tak tasty pun, udah la tidak tasty, dalam otak only one thing hehe bye bye sajork lah.

oppssss, terlupa nak mention....gurl yg dlm komen aku #97 tu adalah pompuan MELAYU.......

axl_bach replied at 9-4-2015 01:58 PM
citer aku plak sebaliknya.......this story dah lama laa b4 aku bertunang....aku ada berkenalan dgn ...

cun ke perempuan yg keluar dgn ko tue? nape reject?