CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: pendeta

[Tempatan] Dakwaan WSJ Konspirasi Untuk Menjatuhkan Kerajaan

AbukRokok replied at 7-7-2015 10:06 AM
yahudi, nasrani, syiah, buddha, Tao, Shinto, Hindu, Pagan sentiasa cemburukan ummah sunni malaysia ...

nanti golongan mana yang akan naik???

JASA neh ...perabih duit rakyat aje....

cuba kalau WSJ tulis statement malaysia bagus bagus.......hehhe nama NAJIB ler kedepannyer ..angkat bakul semuanya tak der issue konspirasi segala..bila kena -ve statement jer..konspirasi lah hehehe yahudi lah semua masuk..hish....bawak bawakler bertenang.

d'zeck replied at 7-7-2015 10:11 AM
tidak mustahil sama sekali

especially cina komunis DAP

yerlah pakcik...lol......cam ler penting sgt PM kita tu sampai segala bangsa dlm dunia .......konspirasi nak jatuhkan dia..hehehe perasan pun agak agak ler..ni sampai peringkat international.

sib baik laa Fitch naikkan rating...kalo tak dgn Fitch2 sekali dituduhnya ada konspirasi jatuhkan kerajaan

harimau76 replied at 7-7-2015 09:55 AM
mmg nampak sgt.. dolu2 buat secara dalaman.. buat demonstrasi tak jalan jugak..dorang create perseps ...

penyakit BLAMING dan mereka mereka ler yang murni hehehe susah ler nak maju camni

Follow Us
ANWART...ANWART...ANWART..........

burrrrrrppppppppp

d'zeck replied at 7-7-2015 10:11 AM
tidak mustahil sama sekali

especially cina komunis DAP

lol time selain mereka mereka semua "tak mustahil"..time dia dia.... "mustahil" pulak tu..takper..kita tunggu another JUSTO pulak pasni.. tungguuuu

STOP financing biawak hidup (1MDB). buat rugi negara je. dah ada byk glcs glics pun nak ada 1mdb. membazir!

bila macai taraf peon bersuara

kemaruk replied at 7-7-2015 01:03 PM

lol ..'maruk' dah sampai..bersedialah dgn ayat ayat backup giler giler tak ingat dunia lol.............pesan saya bawak bawak bertenang yerrrr. dont worry.............PM kita kita masih berdiri gagah dan adaaaa..takyah lah kutuk kutuk rakyat marhein segalanyer

kemaruk replied at 7-7-2015 01:03 PM

heheheh.........takpun kita bagi laluan lah untuk maruk ni memberi beberapa patah kata kata mewakili mereka mereka yang dibackup nya.beriya iya....bagi lepas gian dan kemarukkkkk-tak-tentu-hala nyer.silakan lah

Tlalu replied at 7-7-2015 01:05 PM
lol ..'maruk' dah sampai..bersedialah dgn ayat ayat backup giler giler tak ingat dunia lol........ ...

ko je ingat aku backup najib

aku backup kebenaran je

kalau najib salah, aku pon akan hentam najib

tapi setakat ni korang hanya fitnah dan menuduh tanpa bukti serta buat andaian bodo je

apa ko ingat, bila ko bangkang kerajaan, ko sentiasa betul ke? ko suci ke?

Tlalu replied at 7-7-2015 01:07 PM
heheheh.........takpun kita bagi laluan lah untuk maruk ni memberi beberapa patah kata kata mewaki ...

fitnah tak habis2

korang sedar la wei

tau la hidup korang kemurungan, terpaksa jadikan kerajaan sebagai punching bag

duit tak cukup beli susu anak, salahkan kerajaan

kena kejar along, salahkan kerajaan

merempat tak mampu beli rumah, aslahkan kerajaan

kemaruk replied at 7-7-2015 01:08 PM
ko je ingat aku backup najib

aku backup kebenaran je

lol.terkejut alih alih cam statement "baik-baik' pulak kemaruk ni......... ni sure impact dr statement WSJ ni..kalau tak mana ada statement camni punya baikkkk..saya pun cam u kalau baik saya PUJI.....lol...harini satu kepujian yang tak sangka untuk u yer..camniler takyah kalut kutuk kutuk rakyat marhein...... apa salah rakyat marhein ni..sekadar spekulasi.........sama macam pemimpin pemimpin buat statement SPEKULASI terhadap rakyat marhein.......
cth:
rakyat marhein suka berbelanja lah hehe tapi sebenarnyer yg bagi statement yg lebih byk berpoya poya dan berbelanja dr rakyat marhein.
rakyat marhein taknak guna car-pooling and naik Publik transport.hehe  family mereka mereka pun naik keta and bukan keta kacnil atau myvvii yer hehe tu standard rakyat marhein.

apapun tahniah kemaruk lol..... sebab ayat cam baik harini

kemaruk replied at 7-7-2015 01:10 PM
fitnah tak habis2

korang sedar la wei

lol..u ni amnesia ke apa.nak buat gomen punching beg watper.selama ni rakyat marhein dah bagi cam berpoya poya dan bermewah mewah............and bila sampai masa rakyat marhein bersuara...tolong ler amik perhatian dan dgr......and fyi..sebab rakyat marhein ni ramai so bila bersuara..nampak meriah ...hehe tu yg sentap mereka mereka tu........
Ingat rakyat marhein ...takder keja ke lol..lagi bz tau.byk benda nak fikir............. duit sikit.......nak belanja utk memajukan kerajaan kena pakai duit byk..lol sapa nak support..... rakyat marhein gek kena bertungkus lumus. ada fahammmmmmmm

Tlalu replied at 7-7-2015 01:13 PM
lol.terkejut alih alih cam statement "baik-baik' pulak kemaruk ni......... ni sure impact dr state ...

ko ni perasan sangat mewakili suara rakyat

mewakili suara rakyat yang ignorant, ye kot

setakat fitnah dan andaian, cuma bodo macam korang yang terlalu desperate nak salahkan kerajaan je yang percaya

95% tuduhan korang terhadap kerajaan adalah fitnah

bila dah kantoi, buat2 senyap, dan create isu baru

meluat aku tengok "suara rakyat" camni

Tlalu replied at 7-7-2015 01:16 PM
lol..u ni amnesia ke apa.nak buat gomen punching beg watper.selama ni rakyat marhein dah bagi cam  ...

rakyat marhein loser macam ko je yang kaki komplen

rakyat yang takda ilmu macam ko je yang tak paham bagaimana sistem pemerintahan berfungsi

ko ingat malaysia ni wonderland ke??

mewakili suara rakyat konon.... perasan nak mampus... sama macam lebai2 takde ilmu kat forum ni, kengkunun mewakili islam, tapi sebenarnya nan hado

Tlalu replied at 7-7-2015 12:53 PM
penyakit BLAMING dan mereka mereka ler yang murni hehehe susah ler nak maju camni

Biarlah Mereka bersindromkan melayu mundur.              Apabila tengok apek cina saje, sudah rase mcm jumpe babi

kemaruk replied at 7-7-2015 01:20 PM
rakyat marhein loser macam ko je yang kaki komplen

rakyat yang takda ilmu macam ko je yang tak  ...

lol..sabarrrrrr..bawak bertenang......... idakler wakil wakil..... nampak cam wakil tapi dsya rakyat gek  bukan pewakilan rakyat.....
Untuk wakil  saya dah pangkah  aritu tapi rahsia ......... forum tak der wakil wakil....... generaljer.

Ada spesisi rakyat cam saya dan ada spesis rakyat cam u kaki-backup-ngutuk-rakyat-kaki-komplain-giler-giler punya ...... so apalak wakil wakilnyer.......