CARI Infonet

Forgot password?
 Register

Author: GhostWalking

[Tempatan] Cinta Facebook Membawa Kepada Kematian

magnus posted on 25-10-2014 03:34 PM
Ok.boleh boleh..tp ai tak bc sgt...sensitip sgt ya isu ni..

apa reaksi ko pasai bapak yang dah tua celup kan tangan anak kecik dia dalam air panas

semata2 depa habiskan biskut? aku nak tgk sejati diri ko tu camna..nak2 ko tu pompuan..aku tau ko tu pompuan laaa..

kurang kaseh syg agknye..

ajinomotonosuga posted on 25-10-2014 03:39 PM
apa reaksi ko pasai bapak yang dah tua celup kan tangan anak kecik dia dalam air panas

semata2  ...

Oooo tu..ai ckp mamat tu patut dicampakkan je ke kawah air mendidih..tu je komen ai td..buleh check balik kalau rajin..

Alhamdulillah cina kafir malaysia da bkurang

magnus posted on 25-10-2014 03:46 PM
Oooo tu..ai ckp mamat tu patut dicampakkan je ke kawah air mendidih..tu je komen ai td..buleh chec ...

pasai pa jabatan islam senyap? menteri pendidikan senyap? tok mufti senyap? menteri kebajikan senyap? menteri pompuan senyap? pasai pa ahli politik senyap? pasai pa menteri pekerjaan senyap? pasai pa tok hakim senyap? pasai pa polis senyap? pasai pa raja nazrin senyap? tmj senyap?

ko leh bayang? budak kecik umoq 5 taun..di amik tangan kendian celup lam air panassssss..peh tu di tampar muka dia..umoq 5 taunnnnn!!

leh bayang? ko agak nabi kalo tau dia nangis tak? kalo takmo bela baik kasik kat aku maybe nabi kata

apa lah nak jadi korang..ceramah agama beribu2 mai..sana sini islam, dok menyalak mengalahkan anjing tapi perangai anjing lagi mulia

ko tau? natang anjing tu lagi muliaaaaaa dari korang manusia malaya tu..

elo ko ingat ko tadak saham ye di mesia tu walo baca porem? ko agak pasai pa society ko jadi macam tuh? seme muka tak malu..muka tak sedo diri

kalo aku tak basuh otak korang ni..aku tak rasa ada sapa akan basuh..kire kehendak Allah swt gak lah nih

ajinomotonosuga posted on 25-10-2014 03:52 PM
pasai pa jabatan islam senyap? menteri pendidikan senyap? tok mufti senyap? menteri kebajikan seny ...

Yu nak suruh mereka bising jugak ke..kalau tiap kali jejan tak guna ni buat hal mufti..majlis fatwa kena keluar kenyataan yu rasa jejan sengal bingai ni akan jd baik ke..tangkap je sumbat dlm jel...yg yu sentap sgt kat mufti pasal isu hanjeng tu dah knp..mufti yu fakingkan so yu rasa hebat..ilmu yu tinggi..ilmu mereka pun tinggi jugak kan...sbb hanjeng yu jd mental ke apa ni?..takleh terima mufti tu ckp sudahla..org lain ada yg terima..yu nak fakingkan org lain plak?...silala beb....

Follow Us
batmana posted on 25-10-2014 03:39 PM
kurang kaseh syg agknye..

kepala otak ko kureng kasih sayang

the NEED to have friend, sosial ni fitrah manusia

anak2 yang dapat 100 percent penuh kasih sayang ibu bapa pun AKAN CARI KAWAN SEBAYA..kita sebut peers..kenapa ? dia nak bentuk identiti diri dia

so dia akan adventure dunia yang liar ganas kejam ini.tu penting mak ayah kasi tau ranjau duri dan macam2 nasihat..mampu kasi je tapi kuasa seme di tangan Allah swt

bila ada soang ko suka nak kawan dan oang tu mula2 suka kawan kendian dia nak putuskan persahabatan..ko rasa apa? rasa suka ka depress

dia akan tertanya2 apaaaaaa salahku? di mana salahku? adakah kentut ku berbau? aa seme dia tanya..kalo dia tanya yang ada pengalaman elok lah

tapi kalo dia MEMILIH nak pendam? malu or takut kene ejek or gelak esp dek oang tua dewasa yang ramai tadak ati perut cam ko tuh..apa nasib?

so lama2 dia depress dan bila tadak apa jalan keluar dari emosi yang terkunci cengitu..nak wat apa?

kureng kasih apa kejadah bodoh..lain kali pi blajo skit psikoloji tapi jangan jadi bodoh cam wardina..walo kelulusan psikoloji ahahaha sengal

Harap kuarga bertabah.
harap rakan sebaya beliau mengambil iktibar.

sekian

magnus posted on 25-10-2014 03:58 PM
Yu nak suruh mereka bising jugak ke..kalau tiap kali jejan tak guna ni buat hal mufti..majlis fatw ...

fak u and them all.. macam aku kesah apa korang nak jadi pun..fakk off

kokesen pun aku fak off ni plak kelabu asap idun kemek lebor lagi bodoh.memang carik nahas laaa

aku cukup piss off kalo sapa buli budak kecik yang lemah2 tu.. yang dewasa ada kemampuan tapi memilih isu dan senyap..anak haram jadah semenya

aku pedulik apa ko sayang tok mopti lebai or ulama anak haram jadah tu seme..ko ingat nabi aku de macam depa? haram jadah tak sama langsung

sial mial..fak u all and get the fak of ur mind right

ajinomotonosuga posted on 25-10-2014 04:04 PM
fak u and them all.. macam aku kesah apa korang nak jadi pun..fakk off

kokesen pun aku fak off  ...

Hahahaha....sian yu ni...hanjeng punya pasal...

Wah saya senyum sinis tgk ummah berkengkaf dlm forum.

famri7 posted on 25-10-2014 02:30 PM
Mesti xde pegangan hidup ni....ataupon syiah..no kompromi sis.

syiah pebendanya anak jantan Yap ni murtad woii

sejak murtad ni otak pun dah jadi sewel

kekdahnya

selayak nya la dik, duniawi ini hanya layak di duduki ummah yg fit untuk hidup sahaja, rasa unfit untuk hidup sila bunuh diri sahaja. buang masa jah.

hebatnya kuasa cinta...

Eii bodohnyer.. Tak jumpa lg kot?

kesian family dia. pnah kluar kat ntv7 tak silap. luahan perasaan sorang bapa yg anak remaja bunuh diri sebab kena dump dgn gf. sedih sgt.

Puppy love..mentang-mentang sekarang musim anjing

Otak letak kat mana ni

Hari ni napa ajinomoto marah marah?

bangang abadi. iols lg banyak masalah peribadi takda buat benda bodo.ni pasal cinta semata mata dah cabut nyawa sendiri. Last edited by eksotik on 26-10-2014 12:15 AM