CARI Infonet

Forgot password?
 Register

123
Return to list New
Author: fynnkakiblock

Ramai Retis Support Wings30tahun!

hyie replied at 1-11-2015 02:43 PM
Kawan2 jantan iols gigih update pasal konsert ni kat fb setiap berapa saat entah sampai rasa nak mun ...

kan kena ban tu. hahahah

mmg rncg nk p... tp apakan daya.. pakcik meninggal.. keji sgt la kalo aku p gk..

adnil replied at 2-11-2015 09:37 AM
pada aku... konsert wings 30 thn mmg awesome - walaupun ujan sepanjang masa konsert tu dgn technical ...

Ya Tuhan sis! We think alike.

Kakak pun rasa spoilt dgn opening acts yang terlalu banyak dan lama. Habis dah basah lencun segala, kakak dah lemau masa tu.

Jam 1.30am terus berambus saja dari stadium sis. Tak sanggup nak tunggu sampai habis dah

MoCuishle replied at 2-11-2015 02:38 PM
Ya Tuhan sis! We think alike.

Kakak pun rasa spoilt dgn opening acts yang terlalu banyak dan la ...

wahh sayang la sis - bkn tetiap tahun wings 30 thn! ahahahha.... kul 1.30 am tu tengah hangat worr....

Tak minat ...

awie ni nyanyi live best kot.. pernah g konsert awie & ella kt IB 3-4 thn lepas.. sore dia mmg trbaik... lemak berkrim....

kalau amy search sore kadang x sampai....

Follow Us
adnil replied at 2-11-2015 02:47 PM
wahh sayang la sis - bkn tetiap tahun wings 30 thn! ahahahha.... kul 1.30 am tu tengah hangat worr ...

Tak tahan sis.

Kakak udah lencun, udah tak selesa plus sejuk pelbagai.

zuliana29 replied at 2-11-2015 03:37 PM
awie ni nyanyi live best kot.. pernah g konsert awie & ella kt IB 3-4 thn lepas.. sore dia mmg trbai ...

Betul sis.

Walau kakak hanya tiket tahap pilu aje, mmg terkesima jua dgn vokal Awie

seronoknye uols... i nak pegi tapi bf kedekut taknak sapot i choii sgt...

pehh 30tahun tu bukan senang nak kekal...kalau ada anak,dah kawin ada cucu dah...apa pung, wings dan search paling terbaikkk...

MoCuishle replied at 2-11-2015 04:17 PM
Tak tahan sis.

Kakak udah lencun, udah tak selesa plus sejuk pelbagai.

hahahah.... sama la.. kaki dah rupa masuk sawah dah..masuk keta buka kasut stokin gloves - jari jemari tangan dan kaki kecut segala....

yup mmg terbaik - lagi best compared konsert kat sunway dulu...

yang best
1) Awie punya stamina buat i yg belum 30 ni malu. apa dia makan weyyy.
2) awie punya entertaining capacity mmg tak boleh deny.
3) Joe. Joe hensemnya. Joeeeeee.
4) Yang reunion kat island tu. sedap betul dengar.
5) drum battle.
6) stage, sound system. class A.

Yang tak best
1) start lambat.
2) start dgn opening acts yang tak bes (esp one nation emcee)
3) dah tau start lambat patutnya start la dgn opening acts tu awal2.. ni dhla pkl 10 baru nk start tiba keluar sape2 tah smpi dekat 10 lagu. dekat pkl 11 baru awie nak keluar. sakit nya tu disini.
4) ingatke konsert legend 30tahun ni xdela lawak bodoh, keluar pulak 3 serangkai duk buat lawak super spontan atas tu. saba je la. hilang mood gtu je.
5) MC pompuan tu sapa? spoil laa
6) sound system walaupon top notch tapi lambatnyaaaa lahaiii nk siappp satu2. tggu yg island tu saja dekat 15minit.
7) tak keep momentum. Rasanya bila sampai taman rasyidah utama baru org start nak syok. ade la 5 lagu je lagi lepas tu (dari 30). padahal sebelum tu dh keluar semalam yang hangat, misteri mimpi syakilla... pastu tiba2 down balik.
8) draggy

bukan salah wings
1) hujan
2) orang yang tak tau lagu wings (mcm kitorang) frust gila sb diorang memang letak semua lagu famous hujung2 je. masa tu dah lemau n takde mood pon.

kesimpulannya i balik awal and tak menyesal pon bila orang kata 'best gila sejati' i terus whatever, memang takde mood dah pon.

start lambat tu biasalah beb kalau dah ujan selebat tidak sebelum mula tuh - mana mana konsert hatta perlawanan bola sepak what not seme gitu lerr.. bnyk yg nak kena betulkan karang meletup plakk xke haru...
pasal sususan lagu tu aku rasa dia ikut la perjalanan 30 tahun wings tu - untuk kami kami yg membesar dgn lagu wings dari sekolah rendah membawa ke zaman remaja mmg perfect la - ada bnyk lagi lagu yg aku wish didendangkan tapi masa xcukup.. patutnya dia balun jer seme dia nyanyi xpayah sesusah nak wat opening act tu seme - dengan stamina diaorg seme tu aku sure bleh nyerr harung..
walau camne pun aku mmg agree on the opening act tu dan masalah/seting up on teknikal part tu mmg agak fail la.. mc pompuan tu pun better xde.. but then nothing is perfect kan...

izat123 replied at 1-11-2015 01:25 PM
Aku pergi semalam. Crowd memang terbaik lah hujan pun tak berganjak sampai 3 pagi. Ada yang sambil d ...

bukan terbukak. mmg dibukak. saja bagi crowd belakang masuk ke depan bagi penuhkan ruang. tu la .. rugi je sapa yang beli tiket mahal2 kat depan tu.

thespice replied at 2-11-2015 05:12 PM
yang best
1) Awie punya stamina buat i yg belum 30 ni malu. apa dia makan weyyy.
2) awie punya en ...

Member aku pun ada dua orang ( dari 5 org ) yg tak tahu banyak lagu sebab wings banyak main lagu lama diorang yang org dengar album je tahu. Member aku dua org tu pun bosan. Start tman rashidah utama tu baru diorang sing along . Yg sorang tu siap mengantuk nak tertidur sambil diri hahahaa. Aku tahu semua lagu memang syok lah dari awal sampai habis.